Czekolada jest warzywem -Deska obrotowa

Można wydedukować, że skoro warzywa nie tuczą i czekolada nie tuczy to czekolada jest warzywem! Jeżeli doszedłeś do tego już wcześniej lub znasz kogoś, kto być może jako pierwszy na to wpadł - podaruj mu deskę obrotową z grawerowanym napisem, która sprawi, że przestanie mieć wyrzuty sumienia po kolejnej kostce ulubionej czekolady.

Wykonanie

Obrotowa deska drewniana wykonana z drewna bukowego, impregnowana olejem roślinnym. Deska płynnie i lekko się obraca.
Jej powierzchnia jest idealnie gładka. Polecamy do podawania pizzy, ciast, owoców i nie tylko.

Wymiary:
Średnica: 35 cm
Grubość: 1,8cm
Waga: 1,3kg

Grawer

Grawer na desce obrotowej wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu deska obrotowa wygląda niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

Użytkowanie

Deskę obrotową myjemy zaraz po użyciu ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Po umyciu należy ją dokładnie osuszyć. Deski drewnianej nie należy myć w zmywarce, ponieważ może ulec uszkodzeniu.

Czas realizacji

Zamówioną obrotową deskę wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

przesłanie pełne radości i Prezent na 25 Urodziny, który zachwyci Twoją Siostrę. Wszyscy uwielbiamy czekoladę. A ten odlotowy prezent sprawia, możemy ją jeść bezkarnie. Nie mogło być lepszego newsa! A obłędna deska obrotowa z pewnością pomieści całe tony ulubionego warzywa Twojej siostry.