Cooking -Deska obrotowa

Hobby czy prawdziwa pasja prędzej czy później może zamienić się w sposób na życie. Okaż wsparcie bliskiej osobie, która codziennie w domu przygotowuje pyszne potrawy. Codzienne patrzenie na wygrawerowany napis na desce obrotowej sprawi, że bardziej uwierzy w siebie i kto wie... może następna edycja tego popularnego programu o gotowaniu będzie jej!

Wykonanie

Obrotowa deska drewniana wykonana z drewna bukowego, impregnowana olejem roślinnym. Deska płynnie i lekko się obraca.
Jej powierzchnia jest idealnie gładka. Polecamy do podawania pizzy, ciast, owoców i nie tylko.

Wymiary:
Średnica: 35 cm
Grubość: 1,8cm
Waga: 1,3kg

Grawer

Grawer na desce obrotowej wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych.
Dysponujemy laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu deska obrotowa wygląda niesamowicie!
Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

Użytkowanie

Deskę obrotową myjemy zaraz po użyciu ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Po umyciu należy ją dokładnie osuszyć. Deski drewnianej nie należy myć w zmywarce, ponieważ może ulec uszkodzeniu.

Czas realizacji

Zamówioną obrotową deskę wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Idealny pomysł na...

jedyny w swoim rodzaju Prezent na Parapetówkę dla Mistrza Kuchni. Cooking - deska obrotowa, to akcesorium, którego absolutnie nie może zabraknąć w nowym domu Twojego Masterchefa. A on sam będzie zachwycony oryginalnym prezentem!