Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Grzebyk i szczotka

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Co tu kupić takiemu maluchowi, który dopiero się urodził albo właśnie kończy roczek? Z pewnością w każdej sekundzie gdzieś na świecie ktoś zadaje sobie to pytanie. Nie jest łatwo, bo niby w sklepach jest całe mnóstwo zabawek, ale w sumie noworodek nie będzie za bardzo wiedział, jak je rozpracować. Poza tym nie chodzi Ci o to, żeby kupić to, co każdy. Zależy Ci również, aby Twój upominek był wyjątkową pamiątką tych ważnych wydarzeń. Grzebyk i szczotka to oryginalny pomysł na prezent dla dziecka, który będzie nie tylko piękny i niepowtarzalny, ale również praktyczny. Zestaw grzebyk i szczotka posłuży do pielęgnacji włosów malucha, a w przyszłości będzie bezcenną pamiątką, która nieraz wzruszy dorosłą już osobę. Grzebyk i szczotka prezentują się znakomicie, dlatego będą fajnym elementem w dziecięcym pokoju.

Grzebyk i szczotka - personalizowana pamiątka

Jak sprawić, żeby z pozoru zwykłe akcesoria takie jak grzebyk i szczotka stały się unikatowym podarunkiem, a z czasem jedną z najpiękniejszych pamiątek? Właśnie to zapewnia personalizacja i umieszczenie na zestawie metryczki albo dedykacji z okazji Chrztu Świętego. W ten sposób grzebyk i szczotka zyskują dodatkową wartość, a także niezwykłą moc przenoszenia w czasie. Każdy, kto posiada coś podobnego z wczesnego dzieciństwa, z pewnością zgodzi się, że to właśnie drobiazgi skłaniają nas do wracania myślami bardzo daleko. Najdalej jak potrafimy. Grzebyk i szczotka to prezent, z którym obdarowana osoba będzie miała wyjątkową więź.

Prezent na niezwykłe okazje - grzebyk i szczotka

Jeśli poszukujesz czegoś oryginalnego na chrzest, narodziny lub pierwsze urodziny dziecka, tutaj znajdziesz idealny prezent, który spodoba się maluchowi, a także jego rodzicom. Metryczna - posrebrzany zestaw: grzebyk i szczotka i inne proponowane zestawy to doskonały upominek, który wyróżni się wśród innych. Osobiste prezenty zawsze najlepiej się sprawdzają, bo zostają z ludźmi na lata.

opinie klientów

na podstawie 22 opinii

Ostatnie 8 opinii dla produktów z kategorii Grzebyk i szczotka:

Kamila

23.08.2023

08:22:20

Zestaw grzebyka i szczotki jest bardzo elegancki i idealny na Chrzest Święty. Polecam go wszystkim rodzicom.

RITA

21.08.2023

15:37:09

Ten posrebrzany zestaw to wspaniały prezent na pierwsze urodziny dziecka. Elegancki i praktyczny, doskonały na upominek.

Dorota

13.08.2023

18:29:18

Jestem zachwycony tym zestawem. Solidność wykonania i posrebrzana powierzchnia dodają mu wyjątkowego charakteru.

Magdalena

06.08.2023

09:50:37

Jestem bardzo zadowolona z jakości tego zestawu. Srebrzenie jest piękne, a opakowanie sprawia, że jest to idealny prezent na pierwsze urodziny.

Barbara

30.07.2023

20:26:02

To piękny prezent na urodzinki. Moja córeczka otrzymała ten zestaw, i jestem pewna, że będzie go używać przez wiele lat.

Elżbieta

11.04.2023

20:23:48

Jestem zachwycona tym zestawem. Srebrna grzebyk i szczotka prezentują się elegancko i są praktycznym dodatkiem do wyprawki dziecka.

ANNA

10.04.2023

19:54:24

Ten zestaw to idealny prezent na pierwsze urodzinki dziecka. Wykonany z dbałością o detale, stanowi piękną pamiątkę na lata.

LESZEK

09.01.2023

22:18:53

Ten posrebrzany zestaw to nie tylko praktyczny gadżet, ale też piękna pamiątka z pierwszych urodzin dziecka.

5 5 5