Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Srebrne medaliki

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Chrzest albo komunia to wydarzenia, które są niezwykle ważne dla dziecka, czyli głównego bohatera całego zamieszania, a także dla wszystkich na drugim planie, czyli bliskich, którzy prawdopodobnie przeżywają to wszystko bardziej niż maluch. Zwłaszcza w przypadku chrztu. Jest trochę stresu, wszyscy odświętnie ubrani, bo w końcu taki dzień już się nie powtórzy. Do tego dochodzi jeszcze kwestia prezentów, nie każdy wie, co w takiej sytuacji będzie najbardziej odpowiednie. Niezależnie od tego, jaka aktualnie jest moda i co tam ludzie kupują, srebrne medaliki zawsze się sprawdzą. Powodem takiego stanu rzeczy są dwie cechy takiego upominku. Srebrne medaliki wyglądają przepięknie, są ponadczasowe i bardzo eleganckie. Druga sprawa to personalizacja, która sprawia, że prezent na komunie staje się bardzo osobisty, a to zawsze robi dobre wrażenie. Dlatego srebrne medaliki to bardzo dobry wybór.

Srebrne medaliki - piękna pamiątka

Najpiękniejsze jest zawsze to, co przetrwa próbę czasu i bez względu na upływające lata, zachowa swoją wartość. Tak jest z ludzkimi uczuciami, z muzyką czy literaturą, a także z prezentami. Na takie okazje jak chrzest czy komunia warto podarować coś, co nie tylko nie straci wartości po latach, ale wręcz przeciwnie. Srebrne medaliki zawsze będą wspaniałą pamiątką, a im osoba starsza, tym większy sentyment. Takie skarby jak srebrne medaliki dorośli trzymają w szkatułkach z najcenniejszymi rzeczami z dzieciństwa, gdzieś między pierwszym zegarkiem, który podarowali rodzice i bransoletką zrobioną przez pierwszą szkolną miłość. Jeśli poszukujesz czegoś równie wyjątkowego na prezent na chrzciny, srebrne medaliki będą idealne.

Srebrne medaliki - personalizowane skarby

Medaliki są personalizowane, dlatego każdy jest absolutnie wyjątkowy i może mieć tylko jednego właściciela. Zapakowane są w ozdobne - również spersonalizowane pudełeczko z indywidualną dedykacją. Wszystko dla maluszka, żeby kiedyś ciepło wspominał ciocię albo wujka, albo jeszcze kogoś innego. Mamy medaliki na chrzest i komunię, np. ten: komunia - aniołek: srebrny medalik z łańcuszkiem.

opinie klientów

na podstawie 19 opinii

Ostatnie 9 opinii dla produktów z kategorii Srebrne medaliki:

Danuta Skalec

19.04.2023

15:02:59

Wybrałam wersję pozłacaną,bardzo ładny, troszeczkę poczekałam bo zainteresowanie ogromne,nie żałuję .Piękna pamiątka .

Teresa Szymańska-Serafin

14.04.2023

13:43:34

Zakupiłam krzyżyk, jako pamiątkę I Komunii Świętej. To był mój drugi prezent zakupiony na tej stronie. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z zakupu!. Polecam zakupy w tej firmie!

Hanna

13.04.2021

07:04:09

Piękny prezent jakość super .Bardzo szybka dostawa

Ewa z Wrocławia

25.09.2020

12:57:17

jest piękny

Tomek

28.11.2019

13:30:05

Medalik świetnie się prezentuje. Dostawa bardzo szybka. Wszystko pięknie, fajnie

Karolina

05.11.2019

11:23:29

Bardzo piękny łańcuszek.Profesjonalne podejście do klienta. Polecam z przyjemnością.

Ola

15.10.2019

10:02:34

Świetna pamiątka Chrztu Świętego, bardzo fajnie wykonany, grawer dokładnie taki jak oczekiwałam, mam nadzieje, że jak chrześnica podrośnie to będzie równie zachwycona z prezentu tak jak ja.

Renia

08.10.2019

09:36:29

Piękny prezent na pamiątkę chrztu, bardzo szybka realizacja zamówienia, jestem bardzo zadowolona z obsługi

Aniołek

25.09.2019

10:19:27

Miło że komuś jeszcze się chce w dzisiejszych czasach być rzetelnym i pro klienckim;) polecam!

5 5 5 5 5 5 5 5