Gwarancja dostawy na wtorek jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Srebrne medaliki

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Srebrne medaliki

Chrzest albo komunia to wydarzenia, które są niezwykle ważne dla dziecka, czyli głównego bohatera całego zamieszania, a także dla wszystkich na drugim planie, czyli bliskich, którzy prawdopodobnie przeżywają to wszystko bardziej niż maluch. Zwłaszcza w przypadku chrztu. Jest trochę stresu, wszyscy odświętnie ubrani, bo w końcu taki dzień już się nie powtórzy. Do tego dochodzi jeszcze kwestia prezentów, nie każdy wie, co w takiej sytuacji będzie najbardziej odpowiednie. Niezależnie od tego, jaka aktualnie jest moda i co tam ludzie kupują, srebrne medaliki zawsze się sprawdzą. Powodem takiego stanu rzeczy są dwie cechy takiego upominku. Srebrne medaliki wyglądają przepięknie, są ponadczasowe i bardzo eleganckie. Druga sprawa to personalizacja, która sprawia, że prezent staje się bardzo osobisty, a to zawsze robi dobre wrażenie. Dlatego srebrne medaliki to bardzo dobry wybór.

Srebrne medaliki - piękna pamiątka

Najpiękniejsze jest zawsze to, co przetrwa próbę czasu i bez względu na upływające lata, zachowa swoją wartość. Tak jest z ludzkimi uczuciami, z muzyką czy literaturą, a także z prezentami. Na takie okazje jak chrzest czy komunia warto podarować coś, co nie tylko nie straci wartości po latach, ale wręcz przeciwnie. Srebrne medaliki zawsze będą wspaniałą pamiątką, a im osoba starsza, tym większy sentyment. Takie skarby jak srebrne medaliki dorośli trzymają w szkatułkach z najcenniejszymi rzeczami z dzieciństwa, gdzieś między pierwszym zegarkiem, który podarowali rodzice i bransoletką zrobioną przez pierwszą szkolną miłość. Jeśli poszukujesz czegoś równie wyjątkowego na prezent, srebrne medaliki będą idealne.

Srebrne medaliki - personalizowane skarby

Medaliki są personalizowane, dlatego każdy jest absolutnie wyjątkowy i może mieć tylko jednego właściciela. Zapakowane są w ozdobne - również spersonalizowane pudełeczko z indywidualną dedykacją. Wszystko dla maluszka, żeby kiedyś ciepło wspominał ciocię albo wujka, albo jeszcze kogoś innego. Mamy medaliki na chrzest i komunię, np. ten: komunia - aniołek: srebrny medalik z łańcuszkiem.

opinie klientów

na podstawie 7 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Srebrne medaliki:

Dagmara

06.08.2019

11:56:09

Bardzo piękny łańcuszek. Na pewno jeszcze tutaj zagladne żeby dziecku kupić lancuszek na komunie. Polecam z przyjemnością.

Lusia

23.07.2019

17:12:22

Medalik piękny, idealny na prezent,szybko dotarł, jedynie kurier zawalił paczek dostarczył do sąsiada i w dodatku dał dzieciom na podwórku bez podpisu i bez zapytania czy dobrze trafił.

Anita

17.04.2019

13:15:28

Idealnie wykonany krzyżyk! Wrócę ponownie :D

Fenkułka

02.04.2019

16:39:38

Piękny medalik, udany zakup :) Grawer taki jak zamawiałam więc 100% zgodnie z personalizacją. Realizacja i kontakt ze sklepem na wysokim poziomie. Polecam!

Misia

05.03.2019

13:15:49

Zamówiłam i nie zawiodłam się, medalik jak i łańcuszek przepiękny. Całość pakowana jest w aksamitne pudełeczko. Grawer głęboki i wyraźny . :)

Megi

05.03.2019

13:04:27

Piękna zawieszka i łańcuszek. Kupiłam córeczce na imieniny. Grawer i czas realizacji na najżywszym poziomie. :)

Paulina

28.01.2019

14:16:02

Obawiałam się trochę jakości krzyżyka ale jednak myliłam się! Jest naprawdę dobra jak i sam grawer imienia jest fantastyczny a w szczególności bardzo wyrazny. Na pewno będe polecać znajomym.