Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Przytulanka na chrzest

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Przytulanka na chrzest

Chrzest Święty to bardzo ważny moment w życiu rodziny. Okazja jest naprawdę wyjątkowa, dlatego wszyscy wokół wprost prześcigają się w pomysłach na prezent. Nasza propozycja to czarująca przytulanka na chrzest. Ten słodziak spełni wszystkie wymagania, jakie stawiasz przed idealnym prezentem na chrzciny. Przytulanka na chrzest dzięki niezwykłej personalizacji stanie się unikalną pamiątką, w której nawet po latach odnajdziesz wzruszające wspomnienia Dnia Chrztu. Ale urocza przytulanka na chrzest to także obłędna zabawka, która dostarczy maluchowi wiele frajdy i jako nowy najlepszy przyjaciel zadba o to, by uśmiech nie schodził z buzi. Przytulanka na chrzest w nocy i podczas spacerów przejmie rolę mięciutkiego koca, który otuli szkraba błogim ciepłem. W naszej puchatej przytulance zakocha się cała rodzina!

Śliczna przytulanka na chrzest

Wśród niezwykłego, personalizowanego asortymentu naszego sklepu wybraliśmy jeden ze zniewalających prezentów na chrzciny - przytulankę na chrzest. Puchaty towarzysz dla Twojego malucha podbije każde serce - gwarantujemy! Mięciutki, pluszowy słodziak dostępny jest wielu wersjach zwierzaków, przytulanek na chrzest. Uroczy słoń o wielkich uszach, baśniowy jednorożec, niezwykły, niebieski smok, przesłodka owieczka i wiele innych. Którą przytulankę na chrzest wybierzesz dla swojego dziecka?

Przytulanka na chrzest - wzory

Alfabet to wbrew pozorom wcale nie jest prosta rzecz! Twój malec będzie potrzebował odrobinę pomocy - sprezentuj mu wyjątkową Alfabet - przytulanka na chrzest. Z tak fantastycznym, mięciutkim nauczycielem nauka literek będzie czystą przyjemnością! Idealnym prezentem na chrzciny będzie także Chrzest Święty - przytulanka na chrzest. Spersonalizowany słodziak z imieniem Twojego dziecka będzie jednocześnie urokliwą pamiątką, ulubioną zabawką w dzień i kocykiem, który ogrzeje malucha podczas chłodniejszych nocy. Odrobinkę inna propozycja unikatowego haftu to Chrzest - przytulanka na chrzest. Puchaty słodziak, wręczony ze szczególnej okazji, od razu zadomowi się w pokoju dziecięcym i odnajdzie drogę prosto do serca Twojego szkraba. Prawdziwa superdziewczyna powinna mieć swoją ukrytą broń - tutaj sprawdzi się zachwycająca Supergirl - przytulanka na chrzest. Z tym słodkim pluszakiem żadne wyzwanie nie będzie zbyt wielkie.
5 5