Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Prezent Dla Wychowawcy

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Prezent dla wychowawcy

Zbliża się koniec roku szkolnego i wspólnie z klasą chcecie kupić oryginalny prezent dla wychowawcy oraz dla wszystkich nauczycieli, którzy Was uczyli? To świetny pomysł! W końcu nauczyli Was całej teorii oraz pokazali jak wykorzystać ją w praktyce. Przygotowali Was do zdania matury oraz wszystkich egzaminów, które już macie za sobą. Warto im również podziękować za cały czas, który Wam poświęcili po lekcjach, gdy czegoś nie rozumieliście, a także za to, że specjalnie zostawali po pracy w szkole, by prowadzić dla Was kółka, na których rozwijaliście swoje pasje. Wychowawca szczególnie dużo wniósł w Wasze życie. Czemu? To właśnie do niego przychodziliście z Waszymi problemami. Prezent dla wychowawcy powinien być wyjątkowy. Powinien dostać coś, co zapamięta na długo. Upominek powinien być śmieszny, elegancki bądź praktyczny, bo wtedy właśnie zapadnie w pamięć. Do końca jeszcze nie wiesz, co chcesz kupić swojej nauczycielce lub wychowawczyni? Sprawdź stronę internetową naszego sklepu, a z pewnością znajdziesz tam najlepszy prezent.

Oryginalny prezent dla wychowawcy

Każdy wychowawca i nauczyciel ma swój kajecik, w którym zapisuje Waszą aktywność, terminy sprawdzianów i kartkówek, prawda? Razem z klasą możecie podarować waszej ulubionej nauczycielce kalendarz - kobieta z klasą. Z pewnością ucieszy się z nowego kalendarza z oryginalnym wzorem oraz jej imieniem. Na pewno doceni Wasz trud. Zawód nauczyciela potrafi być bardzo stresujący, a co jest najlepsze na stres? Chwila spokoju, relaksu oraz kubek przepysznej herbatki. Jeśli też tak uważasz, to koniecznie sprezentuj swojej nauczycielce zestaw herbaciany w woreczku - najlepsza pani. Byliście bardzo zżyci ze swoją nauczycielką? Pewnie zawsze wyjeżdżaliście na zielone szkoły, a nawet sami organizowaliście wyjazdy za granice, bo tak lubiliście ze sobą przebywać. W każdej klasie jest osoba, która jest początkującym fotografem, więc z każdego wyjazdu mieliście dużo fotek. Na zakończenie roku zaskoczcie swoją wychowawczynie, wywołajcie wszystkie Wasze wspólne zdjęcia i wypełnijcie nimi personalizowany album na zdjęcia - stworzona do nauczania.

Personalizowany prezent dla wychowawcy

Jakie prezenty zazwyczaj są wręczane nauczycielom na Dzień Nauczyciela, rozpoczęcie lub zakończenie roku? Najczęściej są to czekoladki, praliny oraz bukiety wielokolorowych kwiatów, prawda? Chcecie w tym roku podarować nauczycielowi coś oryginalnego? Postaw na zestaw pysznych konfitur - najlepsza wychowawczyni.Cztery przepyszne konfitury o różnych smakach osłodzą dzień Waszej wychowawczyni, a może nawet da się namówić na przełożenie jakiegoś sprawdzianu lub kartkówki? Każdy nauczyciel czy nauczycielka wypija ogromne ilości kawy lub zielonej herbaty. Dlaczego? Wyobraź sobie, że musisz od 8 do 16 prowadzić zajęcia, omawiać przeróżne zagadnienia oraz je tłumaczyć. Trzeba mieć na to dużo siły oraz poświęcić wiele cierpliwości, dlatego personalizowany kubek - najlepsza pani to idealny pomysł na prezent dla wychowawcy. Kubek z jednym z naszych pięknych kolorowych wzorów oraz personalizacja ewidentnie urzekną serce Twojej ulubionej nauczycielki lub wychowawczyni.

Niemcy: Geschenke für den Klassenlehrer
Czechy: Dárek pro vychovatele
Słowacja: Darček pre pedagóga
Litwa: Dovana auklėtojui
Węgry: Ajándék Osztályfőnöknek
Holandia: Cadeau voor Kerst Voor Schoonouders
Rumunia: Cadou De Crăciun Pentru Socrii
Polska:

opinie klientów

na podstawie 18 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Wychowawcy:

Lenka

25.08.2023

12:29:09

To doskonały prezent dla nauczyciela. 'Stworzona do nauczania' to hasło, które przypomina mi, dlaczego kocham swoją pracę.

ANNA

19.06.2023

15:28:18

Kubek z personalizacją to świetny sposób, aby podkreślić wyjątkowość kobiety.

Marzena

16.06.2023

20:19:34

Ten personalizowany kubek Pogromca to świetny prezent dla miłośników herbaty i kawy. Jakość nadruku i personalizacja są imponujące.

Marzena

13.04.2023

12:02:59

Ten kubek to idealny prezent dla wyjątkowej kobiety z klasą.

Katarzyna

07.10.2022

10:50:35

Kubek Stworzona do nauczania to codzienna dawka motywacji. Personalizacja sprawia, że jest wyjątkowy, a jakość wykonania jest znakomita.

Katarzyna

04.10.2022

18:14:08

Kubek z moim imieniem i przesłaniem Stworzona do nauczania jest nie tylko praktyczny, ale też pełen wartości emocjonalnych. Polecam każdemu nauczycielowi.

Paulina

20.07.2022

16:35:32

Kubek jest solidnie wykonany, a personalizacja dodaje mu wartości sentymentalnej. Jeden z moich ulubionych prezentów.

Julian

19.07.2022

20:41:35

Ten kubek to prawdziwa perełka. Pięknie wykonany, a personalizacja dodaje mu wyjątkowego uroku.

Agata

12.06.2022

18:41:14

Jestem zachwycona jakością wykonania tego kubka. Personalizacja dodaje mu wartości i wyjątkowości.

Dorota

10.06.2022

16:09:27

Kubek z moim imieniem i napisem 'Stworzona do nauczania' to inspirujący prezent od moich uczniów. To naprawdę wyjątkowy gest.

5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5