Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Prezent Dla Wychowawcy

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Prezent dla wychowawcy

Zbliża się koniec roku szkolnego i wspólnie z klasą chcecie kupić oryginalny prezent dla wychowawcy oraz dla wszystkich nauczycieli, którzy Was uczyli? To świetny pomysł! W końcu nauczyli Was całej teorii oraz pokazali jak wykorzystać ją w praktyce. Przygotowali Was do zdania matury oraz wszystkich egzaminów, które już macie za sobą. Warto im również podziękować za cały czas, który Wam poświęcili po lekcjach, gdy czegoś nie rozumieliście, a także za to, że specjalnie zostawali po pracy w szkole, by prowadzić dla Was kółka, na których rozwijaliście swoje pasje. Wychowawca szczególnie dużo wniósł w Wasze życie. Czemu? To właśnie do niego przychodziliście z Waszymi problemami. Prezent dla wychowawcy powinien być wyjątkowy. Powinien dostać coś, co zapamięta na długo. Upominek powinien być śmieszny, elegancki bądź praktyczny, bo wtedy właśnie zapadnie w pamięć. Do końca jeszcze nie wiesz, co chcesz kupić swojej nauczycielce lub wychowawczyni? Sprawdź stronę internetową naszego sklepu, a z pewnością znajdziesz tam najlepszy prezent.

Oryginalny prezent dla wychowawcy

Każdy wychowawca i nauczyciel ma swój kajecik, w którym zapisuje Waszą aktywność, terminy sprawdzianów i kartkówek, prawda? Razem z klasą możecie podarować waszej ulubionej nauczycielce kalendarz - kobieta z klasą. Z pewnością ucieszy się z nowego kalendarza z oryginalnym wzorem oraz jej imieniem. Na pewno doceni Wasz trud. Zawód nauczyciela potrafi być bardzo stresujący, a co jest najlepsze na stres? Chwila spokoju, relaksu oraz kubek przepysznej herbatki. Jeśli też tak uważasz, to koniecznie sprezentuj swojej nauczycielce zestaw herbaciany w woreczku - najlepsza pani. Byliście bardzo zżyci ze swoją nauczycielką? Pewnie zawsze wyjeżdżaliście na zielone szkoły, a nawet sami organizowaliście wyjazdy za granice, bo tak lubiliście ze sobą przebywać. W każdej klasie jest osoba, która jest początkującym fotografem, więc z każdego wyjazdu mieliście dużo fotek. Na zakończenie roku zaskoczcie swoją wychowawczynie, wywołajcie wszystkie Wasze wspólne zdjęcia i wypełnijcie nimi personalizowany album na zdjęcia - stworzona do nauczania.

Personalizowany prezent dla wychowawcy

Jakie prezenty zazwyczaj są wręczane nauczycielom na Dzień Nauczyciela, rozpoczęcie lub zakończenie roku? Najczęściej są to czekoladki, praliny oraz bukiety wielokolorowych kwiatów, prawda? Chcecie w tym roku podarować nauczycielowi coś oryginalnego? Postaw na zestaw pysznych konfitur - najlepsza wychowawczyni.Cztery przepyszne konfitury o różnych smakach osłodzą dzień Waszej wychowawczyni, a może nawet da się namówić na przełożenie jakiegoś sprawdzianu lub kartkówki? Każdy nauczyciel czy nauczycielka wypija ogromne ilości kawy lub zielonej herbaty. Dlaczego? Wyobraź sobie, że musisz od 8 do 16 prowadzić zajęcia, omawiać przeróżne zagadnienia oraz je tłumaczyć. Trzeba mieć na to dużo siły oraz poświęcić wiele cierpliwości, dlatego personalizowany kubek - najlepsza pani to idealny pomysł na prezent dla wychowawcy. Kubek z jednym z naszych pięknych kolorowych wzorów oraz personalizacja ewidentnie urzekną serce Twojej ulubionej nauczycielki lub wychowawczyni.

opinie klientów

na podstawie 32 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Wychowawcy:

ANNA

07.10.2022

13:04:13

Notatnik Stworzona do nauczania to doskonały prezent dla nauczycieli. Jego jakość i oryginalny nadruk robią wrażenie.

Magdalena

06.10.2022

21:28:03

Jestem zachwycony tym notatnikiem. Stworzona do nauczania to motywujący napis dla każdego nauczyciela.

Monika

12.06.2022

22:25:29

Ten notatnik z nadrukiem jest świetnym narzędziem do planowania i prowadzenia lekcji.

Agnieszka

12.06.2022

20:50:28

Najwspanialsza wychowawczyni zasługuje na najlepszy notatnik, a ten jest naprawdę wyjątkowy.

KLAUDIA

12.06.2022

19:20:14

Notatnik jest praktyczny i wyjątkowy dzięki personalizacji. Idealny prezent dla nauczyciela!

Julita

11.06.2022

10:15:23

Jako nauczycielka uwielbiam ten notatnik. Pomaga mi w organizacji pracy i materiałów.

Daria

11.06.2022

08:18:08

Ten notatnik to idealny prezent dla mojej wychowawczyni - praktyczny i piękny jednocześnie.

Ilana

10.06.2022

20:45:20

Ten notatnik to ideał dla nauczycieli! Przydatne przypomnienia i miejsce na plan lekcji.

Agata

10.06.2022

11:38:42

Produkt doskonały dla każdego nauczyciela. Pomaga mi być zorganizowanym i cieszyć się pracą.

Izabela

10.06.2022

09:52:51

Jestem nauczycielem od lat, ale ten notatnik z nadrukiem jest najlepszym narzędziem, jakie miałem!

4.98 4.98 4.99 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 4.98 5 5