Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Prezent dla promotora

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Jaki prezent dla promotora wybrać?

Promotorzy bywają różni - niektórzy są bardziej pomocni, inni mniej; niektórzy są bardzo wymagający, z kolei inni niezbyt. Jednak każdego promotora i promotorkę łączy jedna wspólna cecha - bez nich Twoja praca licencjacka, magisterska czy doktorska nigdy by nie zaistniała. Zgodnie z uczelnianą tradycją po obronie pracy dyplomowej wręczamy prezent dla promotora. Jest to forma podziękowania za poświęcony czas i pomoc przy pisaniu pracy. Wszystko wydawałoby się oczywiste, jasne i klarowne, ale… Jaki prezent dla promotora właściwie powinno się wybrać? W końcu promotor to osoba, z którą pozostajemy w oficjalnej relacji, więc zazwyczaj nie znamy jego gustów i upodobań. Nic dziwnego, że prezent dla promotora może przysporzyć wielu kłopotów. O wiele łatwiej jest wybrać coś dla osoby, z którą jesteśmy w bliskiej relacji, np. przyjaciela, mamy czy żony, a zdecydowanie trudniej znaleźć odpowiedni prezent dla promotora czy prezent dla szefa. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych i obdarowanie promotora lub promotorki idealnie trafionym podarunkiem jak najbardziej jest możliwe! Jeśli nie wiesz, jaki prezent dla promotora wybrać, koniecznie zobacz nasze porady, pomysły i inspiracje, a na pewno uda Ci się znaleźć coś świetnego!

Prezent dla promotora - elegancki i praktyczny

Jak już wspomnieliśmy, promotor to ktoś, z kim pozostajesz w oficjalnych stosunkach. Wobec tego właśnie takie sam powinien być prezent dla promotora - oficjalny. Ale czym tak właściwie jest oficjalny podarunek? To coś, co nie jest zbyt osobiste i sentymentalne. Świetnym wyborem będzie coś praktycznego, co przyda się Twojemu promotorowi lub promotorce w codziennym życiu. Jednak praktyczny aspekt upominku to nie wszystko. Etos uczelniany nakazuje także, aby prezent dla promotora był elegancki i gustowny. W końcu promotor jest pracownikiem naukowym z tytułem minimum doktora - takiej osobie bez wątpienia należy się szacunek, który możemy okazać także poprzez wybór odpowiedniego podarunku. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyś szczególną uwagę zwrócił na praktyczne prezenty, jednak pamiętając o tym, żeby były także w dobrym guście. Więc jaki prezent dla promotora będzie zarazem elegancki i praktyczny? Na przykład oryginalne pióro kultowej marki Parker w grawerowanym etui. Pracownikowi naukowemu bez wątpienia przyda się pióro - w końcu każdego dnia sprawdza kolokwia, podpisuje podania czy wypełnia indeksy. Dodatkowo personalizowany grawer na eleganckim etui sprawi, że Twój prezent dla promotora będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Równie praktycznym i eleganckim podarunkiem będzie portfel skórzany lub zestaw z portfelem. To wręcz klasyczny prezent dla mężczyzny, który lubi eleganckie dodatki. Możesz wybrać skórzany portfel męski z grawerem, który zostanie zapakowany w unikatowe, drewniane pudełeczko, na którym możesz umieścić swoją osobistą dedykację. Ale możesz także zdecydować się na zestaw z portfelem, w którym znajdziesz portfel, brelok i długopis. Koniecznie zobacz obie opcję i wybierz tę, która bardziej wpadnie Ci w oko. Jeśli jednak czujesz, że portfel to nie to, co uszczęśliwi Twojego promotora, mamy dla Ciebie inną propozycję. Grawerowana karafka do whisky to świetny pomysł na prezent dla promotora, który lubi wytrawne, szkockie trunki. Opcjonalnie możesz wybrać także karafkę na wino lub likier - zobacz je wszystkie i sam zdecyduj.

Pomysły na prezent dla promotora - bądź kreatywny!

Wiesz już, jaki klasyczny prezent dla promotora będzie najlepszy. Jednak nie każdy gustuje w uniwersalnych upominkach. Jeśli nie chcesz wręczać swojemu promotorowi lub swojej promotorce czegoś, co jest ponadczasową klasyką, a wolisz raczej wykazać się kreatywnością - nie ma w tym nic złego i jak najbardziej możesz pójść ze swoim podarunkiem w tę stronę. Szczególnie jeśli Twój promotor lubi niespodzianki, nieszablonowe rozwiązania i ma dobre poczucie humoru, wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszukać inspiracji na oryginalny prezent dla promotora. Wyjątkowe prezenty to coś, w czym jesteśmy prawdziwymi specjalistami! Aby Twój upominek był oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, możesz wybrać coś z możliwością personalizacji. Personalizacji produktów dokonujemy na kilka sposobów - może to być grawer, haft czy nadruk UV, w zależności od tego, na jaki prezent dla promotora się zdecydujesz. Bez wątpienia kreatywnym podarunkiem będzie słój życzeń. To upominek, który możesz podarować zarówno promotorowi, jak i promotorce. Pięknie zdobiony, szklany słój zawiera w sobie 31 karteczek - po 1 na każdy dzień. Na nich możesz umieścić aforyzmy, cytaty, słowa uznania, podziękowania czy pozytywne myśli. Jeśli jednak czujesz, że nie dopisze Ci wena, skorzystaj z naszych gotowych propozycji. Taki prezent dla promotora to niezwykle ciekawa dekoracja domu lub stanowiska pracy, która dodatkowo będzie prawdziwym generatorem pozytywnej energii! Świetnym pomysłem na wyjątkowy prezent dla promotora lub promotorki będzie także personalizowana mapa podróży lub obraz na płótnie. Inspiracji na oryginalny podarunek możesz poszukać także w kategorii prezent dla magistra.

opinie klientów

na podstawie 8 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Promotora:

Ilona

23.08.2023

14:06:37

Pióro Parker z personalizacją to doskonały prezent biznesowy. Moje imię i nazwisko na nim wyglądają niesamowicie elegancko.

Jerzy

23.08.2023

09:45:48

Jako miłośnik pięknych piór do pisania, jestem zachwycony tym produktem. Wygląda stylowo i jest bardzo komfortowe w użyciu.

Marek

20.08.2023

19:50:27

To pióro Parker to idealny prezent dla mojego szefa. Wygląda bardzo elegancko i jest świetnej jakości. Szef był zachwycony!

Sylwia

04.07.2023

10:56:08

Jestem bardzo zadowolony z tego pióra. Pisze płynnie, a monogram nadaje mu osobistego charakteru.

Sylwia

03.07.2023

18:28:13

To pióro to połączenie funkcjonalności i estetyki. Monogram imienia i nazwiska dodaje mu wyjątkowego uroku.

Sebastian

03.07.2023

15:50:45

Pióro Parker to synonim elegancji, a możliwość dodania monogramu imienia i nazwiska czyni je wyjątkowym prezentem.

Paweł

17.08.2020

13:11:05

Super, polecam!

5 5 4.99 5 4.98 5 5 5 5 4.98 5 4.99 5 4.99 5 4.99 4.99 4.99 5 4.99 4.98 5 4.98 4.99 5