Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

prezent dla Dziecka na Komunię

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Prezent dla dziecka na Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Dziecko po raz pierwszy przystępuje wtedy do spowiedzi oraz do sakramentu Eucharystii. To zawsze duże przeżycie nie tylko dla dziecka, lecz także dla jego najbliższych - rodziców, chrzestnych, dziadków oraz rodzeństwa. Z tego względu cała rodzina świętuje później wspólnie ten szczególny dzień. Razem udają się na obiad do restauracji albo organizowane jest przyjęcie w domu, podczas którego cała rodzina je wspólnie uroczysty obiad i tort. Zgodnie z tradycją z okazji I Komunii Świętej dziecko obdarowywane jest prezentami. Dla wielu osób prezent dla dziecka na Komunię Świętą to nie lada wyzwanie. Ten temat od lat wzbudza kontrowersje, bowiem członkowie rodziny prześcigają się w kupnie najbardziej efektownego i najdroższego prezentu. Czasem trzeba jednak postawić na elegancję, klasykę i proste rozwiązania, które uświadomią dziecku znaczenie sakramentu Eucharystii i umocnią w wierze chrześcijańskiej. To właśnie od podejścia do rozmowy i wiedzy dorosłych zależy postrzeganie przez dziecka całej uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Sensem całej ceremonii jest radość ze spotkania z Panem Jezusem, możliwość przyjęcia Chrystusa do serca po raz pierwszy. Komunia uczy dziecko budować wspólnotę chrześcijańską oraz czerpać z religii siłę potrzebną w podejmowaniu ważnych decyzji. Warto uświadomić malucha, że Komunia Święta jest uważana za najważniejszy z sakramentów, jaki możemy przyjąć jako chrześcijanie. Przystępującym do Komunii chłopcom oraz dziewczynkom ten dzień ma się kojarzyć przede wszystkim ze spokojem i radością. Podstawowymi podarunkami na Komunię są Pismo Święte, medalik z wizerunkiem Matki Boskiej, a także wszelkiego rodzaju książki o tematyce religijnej, na przykład żywoty świętych przedstawione w przystępny dla dziecka sposób, albo ciekawostki religijne.

Prezent na Komunię

W wyborze prezentu na Pierwszą Komunię przede wszystkim trzeba pamiętać, że w całej uroczystości najważniejszy jest sakrament. Jest to ważny moment dla wiary oraz życia duchowego. Warto mieć na uwadze fakt, żeby dziecko oprócz elektronicznych gadżetów dostało też prezent, który zachęci je do relacji z Bogiem. Jako podstawę prezentu powinno się wybrać coś religijnego. Bardzo dobrym pomysłem na prezent jest srebrny obrazek z grawerem. Obraz z grawerem to piękna pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Świętej. W MyGift znajdziesz przepiękne obrazki przedstawiające Matkę Boską albo papieża Jana Pawła II. Dziecko będzie mogło postawić obrazek w widocznym miejscu w pokoju, a z biegiem lat wspominać z sentymentem całą uroczystość. Odpowiednim upominkiem jest też ilustrowana Biblia dla dzieci. Dzięki takiej książeczce dziecko będzie mogło w ciekawy sposób zapoznawać się z biblijnymi opowieściami. Dołączone do tekstu obrazki na pewno zachęcą do czytania i pozwolą zwizualizować sobie przedstawione historie. Jeśli szukasz praktycznego prezentu, który jednocześnie będzie piękną pamiątką, możesz podarować dziecku personalizowany album na zdjęcia. Taki prezent dla dziecka na Komunię pozwoli zebrać wszystkie wspomnienia w jednym miejscu, a po latach będzie można do nich wrócić i wspólnie wspominać miłe chwile. W naszym sklepie jest do wyboru kilka wzorów albumu na zdjęcia, spójrz jak pięknie się prezentują! Oryginalnym, niekonwencjonalnym upominkiem jest słój życzeń. Młody człowiek każdego dnia będzie mógł wyciągać po jednej karteczce, która będzie stanowić jego sentencję na każdy dzień albo motywacyjne słowo.

Prezent dla dziecka na Komunię

Funkcjonalnym gadżetem, który można podarować dziecku jako prezent na Komunię, jest skórzany portfel z inicjałami. Portfel z grawerem to świetny podarunek, jeśli chcesz nauczyć dziecko odpowiedzialności i oszczędzania. Całe swoje kieszonkowe albo banknoty od babci będzie mogło trzymać w jednym miejscu, a regularne liczenie swoich funduszy na pewno sprawi dużo radości. Taki gadżet doskonale sprawdzi się też w przyszłości, kiedy pociecha będzie jechać na wycieczkę albo będzie chciała wyjść z kolegami na lody. Pieniądze będą bezpieczne w portfelu, a Ty nie będziesz się martwić, że Twoja kruszyna zgubi monety gdzieś po drodze. Z kolei dla małej księżniczki super sprawdzi się szkatułka na biżuterię. Każda mała dama ma swoje skarby - bursztyny znalezione na plaży, wisiorek od rodziców, bransoletka z serduszkiem od ulubionej cioci. Teraz będzie mogła trzymać wszystkie swoje błyskotki w jednym miejscu. Personalizowana szkatułka na biżuterię z pewnością ucieszy małą strojnisię, a układanie w środku wszystkich swoich skarbów to duża frajda dla każdej dziewczynki. Dzieci wprost uwielbiają pluszaki! Nawet dorośli mimo upływu lat trzymają swoje ulubione pluszaki z dzieciństwa. Maskotka może stać się najlepszym przyjacielem, towarzyszem spacerów lub puchatym zwierzątkiem, bez którego się nie zaśnie. Może to właśnie nasz Puchatek ma szansę stać się kumplem Twojej pociechy na dobre i na złe? Prezent na komunię dla dziecka może też być związany z łączącą Was więzią. Dla dziecka to bardzo ważne wydarzenie, do którego w szkole i w Kościele przygotowuje się miesiącami. Cotygodniowe próby, pierwsza spowiedź, nauka modlitw - to wszystko jest dla dziecka pięknym, choć nieco stresującym doświadczeniem! Jako rodzice dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej, możecie mu podarować oprawiony w ramkę certyfikat. Miłe słowa od rodziców na pewno wzruszą szkraba, a przy okazji będzie to piękne wyznanie rozpierającej Was dumy z malucha.

Niemcy: Geschenke zur Erstkommunion für Kinder
Czechy: Dárek ke Svatému Přijímání pro Dítě
Słowacja: Darček Pre Dieťa Na Prvé Sväté Prijímanie
Litwa: Dovana Vaikui Komunijai
Węgry: Ajándék Gyereknek Elsőáldozásra

opinie klientów

na podstawie 2454 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii prezent dla Dziecka na Komunię:

Dariusz

22.05.2024

00:01:47

Świetna pamiątka komunijna, super jakość i grawer starannie wykonany spełnia oczekiwania. Polecam serdecznie i pozdrawiam :)

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Portfel skórzany z inicjałami, który zamówiłam na pewno spełni oczekiwania. Jest piękny, wyjątkowy, pachnący i ma wielką klasę. Portfel dotarł do mnie bardzo szybko, niestety miał niewielkie uszkodzenie. Po zgłoszeniu uszkodzenia, natychmiast został wysłany drugi portfel. Dzięki takiej reakcji prezent urodzinowy przyszedł na czas i sprawił wiele radości Jubilatowi. Bardzo dziękuję. MyGift gorąco polecam, bardzo solidna firma.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Zestaw Elegant z portfelem to doskonały wybór. Portfel jest elegancki, a dodatkowe akcesoria czynią ten zestaw kompletnym.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Ten zestaw to prawdziwy hit. Portfel jest stylowy, a dodatkowe elementy są praktyczne i eleganckie.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

To dzieło sztuki jest niesamowite! Ręcznie rysowany obraz na płótnie dodaje niepowtarzalnego charakteru mojemu wnętrzu.

Ewa

29.09.2023

08:57:57

Jestem zachwycony tym zestawem. Elegant to trafna nazwa, portfel i dodatki są naprawdę eleganckie, a jakość wykonania jest imponująca.

Karina

28.09.2023

18:21:18

Ten obraz na płótnie to prawdziwa poezja kolorów! Piękna akwarelowa technika sprawia, że jest on prawdziwym dziełem sztuki.

Katarzyna

28.09.2023

11:10:03

Zestaw z monogramem to idealny prezent dla osób ceniących sobie elegancję. Portfel i etui na karty wyglądają bardzo stylowo.

Beata

28.09.2023

11:06:18

Zestaw Elegant to doskonały prezent. Portfel jest nie tylko piękny, ale także funkcjonalny, a dodatkowe akcesoria są praktyczne i stylowe.

Dariusz

28.09.2023

09:54:59

Notatnik A5 z personalizacją monogramu to elegancki i praktyczny gadżet. Wyjątkowy i funkcjonalny.

4.99 5 4.99 4.97 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99