Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Prawie piątek

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Szukasz oryginalnego prezentu dla koleżanki z pracy i nie masz pomysłu co to mogłoby być ? A może Twoja znajoma- jak prawie każdy co tydzień- z utęsknieniem wypatruje piątku? Jeśli tak nasz wzór Prawie Piątek jest dla niej idealny. Żartobliwy tekst, mówiący o tym, że środa to już Prawie Piątek, wywoła na jej twarzy uśmiech niezależnie od dnia tygodnia. Wzór Prawie Piątek możemy umieścić zarówno na kubku do kawy jaki i na kieliszku do wina tylko od Ciebie zależy co podarujesz swojej znajomej.

Prezent dla koleżanki z pracy - wzór Prawie piątek

Ech, niejeden z nas cały tydzień spędza na odliczaniu dni do upragnionego weekendu. A nawet jeśli ktoś całkiem lubi swoją pracę, to jednak zbliżający się piąteczek zawsze jest czymś, co wywołuje przyjemne uczucia. Może jakiś mały melanżyk, może spotkanie na winko i planszówki, a może relaks w domowym zaciszu i leżenie w wannie? Wszystkie pomysły są dobre w piątkowy wieczór. Dlatego warto w tygodniu dodawać sobie otuchy myślą o zbliżającym się piąteczku. Zwłaszcza w środę, kiedy akurat jesteś w samym centrum codzienności. Można na przykład wybrać się na trening albo pójść pobiegać i zabrać ze sobą coś, co będzie zastrzykiem pozytywnej energii. Prawie piątek - bidon z grawerem to stylowy i przydatny gadżet, który nieraz poprawi nastrój obdarowanej osobie. Czasem taki przypływ dobrego humoru jest niezwykle potrzebny, zwłaszcza gdy po całym dniu pracy nie odpuszczasz i wolisz poćwiczyć, zamiast siedzieć przed telewizorem. Zbliżający się piątek oznacza też, że zbliża się dobry moment na to, by za ten cały wysiłek odebrać małą nagrodę w postaci lampki wina albo odrobiny innego pysznego trunku. Prawie piątek - grawerowany kieliszek do szampana sprawdzi się doskonale w takich okolicznościach.

opinie klientów

na podstawie 1 opinii

Ostatnie 1 opinii dla produktów z kategorii Prawie piątek:

Justyna Gul

13.07.2019

15:57:43

Rewelacyjny produkt, który nie tylko wprawia w dobry humor, ale łączy w sobie funkcjonalność z estetyką. Wykonany ze stali nierdzewnej, z wygodnym dziubkiem pozwala nam zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu.

5 5