Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Poduszka na Dzień Kobiet

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
FILTRUJ
FILTRUJ
Terminy dostawy

Poduszka na Dzień Kobiet

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego prezentu na Dzień Kobiet, znajdziesz go w naszej ofercie. Możesz liczyć na wyjątkowo szeroki wybór przydatnych i ładnych akcesoriów w postaci estetycznych i oryginalnych poduszek. To upominek wyjątkowo uniwersalny i atrakcyjny, a przy tym niedrogi, dlatego sprawdzi się niezależnie od tego, jakie relacje łączą Cię z osobą obdarowywaną. Wybierając usługi naszej firmy, możesz też spersonalizować zakupiony prezent poprzez zlecenie nadruku, np. ze wskazaną przez Ciebie treścią lub imienną dedykacją. Sprawdź asortyment, wybierz odpowiednie artykuły i zamów teraz w dobrych cenach!

Historia Dnia Kobiet – jak się zaczęło

Tradycja obdarowywania pań różnego rodzaju upominkami 8 marca ma międzynarodowy charakter, a jej korzenie sięgają początków XX wieku. Wówczas – dokładnie w 1909 r., choć trzeba pamiętać, że pierwsze obchody są datowane na 28 lutego – z inicjatywy oddalonych ruchów robotniczych i socjalistycznych w Stanach Zjednoczonych i Europie zapoczątkowano coroczne świętowanie Dnia Kobiet. Obchodzi się je dzisiaj również w Polsce, wręczając z tej okazji rozmaite prezenty – początkowo były to głownie kwiaty, jednak obecnie popularnością cieszą się też inne upominki, np. poduszki, które są dostępne w ofercie naszego sklepu. Początkowo z okazji święta organizowane były pochody o politycznym charakterze, w których trakcie postulowano przyznanie praw wyborczych i zawodowych wszystkim dorosłym paniom. Taki Dzień Kobiet szybko zyskał ponadnarodowy charakter – inicjatywa rozpoczęta w Stanach Zjednoczonych w ciągu kilka lat obiegła wiele krajów na różnych kontynentach. Współcześnie święto jest oficjalnie uznawane w licznych państwach europejskich, azjatyckich i afrykańskich, a nieoficjalnie w pozostałych regionach świata. Klientom w Polsce polecamy nasze poduszki, które są znakomitym prezentem dla każdej obdarowywanej niezależnie od jej wieku czy gustu. Nad Wisłą tradycja obchodzenia Dnia Kobiet jest mocno zakorzeniona, m.in. z uwagi na fakt, że przez cały okres PRL-u była dla komunistycznego reżimu sposobem na poprawę wizerunku. Z tym świętem nierozłącznie kojarzą się rajstopy i goździki, które tłumnie podarowywano paniom mniej więcej od lat 60. XX wieku aż do upadku ustroju socjalistycznego. Dzisiaj celebracja ma o wiele mniej zobowiązujący charakter, a spektrum ofiarowywanych prezentów znacząco się poszerzyło. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego udostępniamy atrakcyjne poduszki, które doskonale nadają się na upominek.

Poduszka – doskonały prezent na Dzień Kobiet

Dlaczego warto się zdecydować właśnie na ten upominek? Powodów jest wiele, a jeden z nich to uniwersalność. Wszyscy potrzebują wygodnych akcesoriów do spania, a ich charakter pozwala na obdarowanie każdej kobiety bez względu na jej wiek, zainteresowania czy stopień zażyłości, jaka Cię z nią łączy. Wysokojakościową, estetyczną i komfortową poduszkę warto polecić na prezent zarówno dla ukochanej, jak i mamy czy nawet babci. Jesteśmy przekonani, że obdarowywana będzie szczerze zadowolona z otrzymanego podarunku. Stawiamy na różnorodność asortymentu, dlatego proponujemy bardzo szeroki wybór produktów w rozmaitych stylach, kolorach i krojach. Z myślą o narzeczonej czy żonie warto zamówić egzemplarz wyrażający miłość lub model o humorystycznym charakterze, np. nawiązujący do relacji damsko-męskich. Aby podkreślić uczucie lub istotność jakiejś daty, np. zawarcia związku małżeńskiego albo poznania się, można zdecydować się na poduszkę na Dzień Kobiet z imienną dedykacją, osobistym wyznaniem czy naniesioną datą. Poza produktami przeznaczonymi dla ukochanej sprzedajemy także bardziej uniwersalne wersje – można podarować je osobom, z którymi łączy Cię mniejsza zażyłość niż z narzeczoną czy żoną. W tym celu warto rozważyć modele z humorystycznymi akcentami, imiennymi dedykacjami czy bardziej swobodnymi motywami, np. zwierzęcymi, roślinnymi albo kawowymi. Tego rodzaju poduszka na Dzień Kobiet może zostać z powodzeniem sprezentowana np.: koleżance/przyjaciółce, mamie, babci, cioci, siostrze, kuzynce.

Praktyczne, trwałe i wygodne poduszki na prezent

Symbolika upominku jest bardzo ważna, jednak równie istotną rolę odgrywają aspekty praktyczne. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dostarczamy jedynie wysokojakościowe, solidne i wygodne w codziennym użytkowaniu wyroby. Ponieważ powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów wierzchnich i mają odpowiednie wypełnienie, z powodzeniem służą każdego dnia. Doskonale nadają się pod głowę podczas snu, jednak z równie dobrym efektem można z nich korzystać w trakcie oglądania telewizji czy czytania książki. Wszystkie oferowane w naszym sklepie poduszki na Dzień Kobiet prezentują się bardzo estetycznie. Precyzja wykonania idzie w parze z atrakcyjnymi napisami i grafikami naniesionymi na ich powierzchni za pomocą nowoczesnych i efektywnych metod. Dzięki temu można oczekiwać, że znajdujące się na nich treści zachowają swoją wyrazistość przez długi czas, podobnie jak same akcesoria będą służyć przez lata. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, wyboru jednego lub większej liczby produktów, a następnie składania zamówień!

opinie klientów

na podstawie 175 opinii

Ostatnie 2 opinii dla produktów z kategorii Poduszka na Dzień Kobiet:

Marzena

16.02.2023

21:39:17

Super poduszeczka. Zamówiłam ja na prezent z własną personalizacją i wygląda rewelacyjnie. Pochwalę się tylko jedną stroną bo druga jest bardziej osobista. Poduszka jest bardzo ładnie wykonana a dostawa jest bardzo szybka. Polecam z całego serca.

Perelka1980

15.01.2022

13:19:28

Cudowny prezent z grafiką

4.97 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.97 5 5 5 5 5