Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Obrazki na komunię

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Obrazki na komunię świętą

Komunia Święta to piękne, przepełnione urokiem wydarzenie, które sprawia, że mała łezka kręci się w oku każdego obecnego podczas ceremonii. W ten dzień prezent dla dziecka powinien być tak bardzo wyjątkowy, jak szczególna jest okazja. A może, zamiast nowej konsoli, roweru, czy tabletu, podarować szczęśliwemu maluchowi coś bardziej osobistego i od serca? Obrazek na komunię to bezbłędny prezent na komunie, idealny do wręczenia z okazji niezwyczajnej uroczystości. Niepowtarzalny upominek niewątpliwie wywoła uśmiech na twarzy bohatera dnia. Jedyny w swoim rodzaju srebrny obrazek na komunię z wizerunkiem Świętego na awersie i personalnym grawerem na rewersie będzie zniewalającym prezentem, który wzruszy i oczaruje zarówno dziecko, jak i rodziców.

Obrazki komunijne

Nasz sklep oferuje obłędną gamę niepospolitych upominków na różnorodne okazje. Unikalny i urzekający obrazek na komunię odpowiednio podkreśli to, co jest naprawdę ważne w dniu Komunii Świętej. Możesz wybierać spośród morza przykuwających uwagę wzorów, grawerów i kształtów wyróżniających każdy obrazek na komunię. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz taki, który przypadnie do serca zarówno Tobie, jak i obdarowanemu dziecku. Srebrny, grawerowany i wyjątkowy obrazek na komunię będzie bardzo osobistym prezentem, a swoim przekazem sprawi, że to radosne święto zapisze się na długo w pamięci malucha - będzie je wspominać jako coś naprawdę szczególnego.

Niepowtarzalny obrazek na komunię

“Aniele Boży, Stróżu Mój...” - jedna z najpiękniejszych modlitw na świecie to coś, co warto zawsze mieć przed oczami, jak i w sercu. Podaruj dziecku obrazek, dzięki któremu Anioł Stróż będzie zawsze przy nim. Jedną z propozycji jest Aniele Boży - aniołek z latarenką - wyjątkowo urokliwy pomysł, który niewątpliwie wywoła wiele emocji. Aniele Boży - Święta rodzina to inny wariant eleganckiego obrazka z wygrawerowanymi słowami pięknej modlitwy. Komunia krzyż - Święta Rodzina sprawi, że maluch przyjmujący dziś ten niezwykły sakrament będzie zaskoczony i zachwyci się fantastycznym podarunkiem. Komunia Święta - Św. Rodzina to niepowtarzalny i osobisty prezent, który wywoła ciepło w sercu i na zawsze zamknie w sobie obrazy tego pięknego, słonecznego dnia. Po latach jedno spojrzenie na elegancką, srebrną pamiątkę będzie wywoływać wzruszające wspomnienia, skwitowane uśmiechem i nutą radosnej nostalgii.

Srebrny obrazek na Komunię – oryginalny prezent na niepowtarzalną okazję

Ilustracje z religijnymi motywami od lat goszczą w gronie pamiątek, które wręcza się dzieciom z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Najczęściej to grafiki na płótnie czy bardzo popularne wzory oprawionych w ramkę. Ponieważ są tak dobrze znane, tracą na oryginalności, a przecież prezenty komunijne powinny podkreślać wyjątkowość chwili i stanowić symbol jednej z najważniejszych uroczystości w życiu każdego chrześcijanina. Dlatego doskonałym pomysłem będzie ilustracja wygrawerowana w srebrze.
Każdy proponowany srebrny obrazek na Pierwszą Komunię Świętą został wykonany w profesjonalny sposób, co decyduje o jego imponującej estetyce. Grawerowanie zrealizowane w technologii laserowej sprawia, że wszystkie szczegóły są świetnie widoczne, a całość prezentuje się wyjątkowo efektownie. Ponadto pamiątka jest trwała z uwagi na pokrycie lakierem ochronnym. Dzięki temu obrazek komunijny bez względu na upływający czas będzie cieszył oko obdarowanego i jego rodziny.

Srebrny obrazek – pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Dodatkowym atutem proponowanych kompozycji na Pierwszą Komunię Świętą jest możliwość naniesienia spersonalizowanych napisów na rewersie wykonanym z pięknie wykończonego drewna. Sprawia to, że srebrny obrazek komunijny staje się jednocześnie wyjątkowym sposobem na złożenie szczerych życzeń. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadający Ci wzór i typ napisu, a następnie wypełnisz pola podlegające personalizacji. Możesz podpisać pamiątkę, zamieścić datę, ale przede wszystkim umieścić imię dziecka, dzięki czemu podkreślisz indywidualny charakter prezentu i wagę łączącej Was relacji.
Właśnie ze względu na te aspekty srebrny obrazek komunijny to doskonała propozycja dla osób pełniących ważną funkcję w życiu młodej osoby. Jeżeli jesteś więc matką lub ojcem chrzestnym, babcią, dziadkiem albo po prostu rodzicem szukającym pamiątki Pierwszej Komunii Świętej mającej symboliczny charakter, zdecyduj się na zakup jednego ze zgromadzonych w tej kategorii produktów Tego rodzaju podarunek wywoła uśmiech na twarzy dziecka zarówno wówczas, gdy go otrzyma, jak i za każdym razem, kiedy spojrzy na niego w przyszłości.

opinie klientów

na podstawie 35 opinii

Ostatnie 4 opinii dla produktów z kategorii Obrazki na komunię:

WOJCIECH

18.05.2023

22:29:29

To piękny prezent komunijny dla chłopca. Jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Heidemarie

18.05.2023

14:11:06

Obrazek jest starannie wykonany, a grawerunek dodaje mu wyjątkowego charakteru.

Marzena

05.05.2022

10:06:10

Piękny obrazek personalizacją bardzo ładna szybka realizacja to mój kolejny zakup tutaj na pewno nie ostatni polecam z całego serca

Mirosław Jakubowski

14.05.2021

21:35:20

Bardzo fachowa i kompetentna obsługa. Polecam

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5