Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Obrazki na chrzest

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Obrazek na chrzest

Niezależnie od naszych osobistych poglądów, ciężko nie zgodzić się z tym, że Chrzest Święty to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, wyjątkowe i niezwykle ważne zarówno dla bohatera dnia, jak i jego rodziców i bliskich. Obrazek na chrzest z grawerem dla dziewczynki z pięknym wizerunkiem Świętych to prezent szczególny - wzruszająca spersonalizowana dedykacja na rewersie dodaje mu czaru i sprawia, że jest to osobisty, pełen uroku upominek. Wyrafinowany i unikalny obrazek na chrzest z grawerem Anioła Stróża dla dziewczynki to nie tylko doskonały prezent, który wywoła ciepło w sercu rodziców w tym niezwykłym dniu. Przez długie lata obrazek na chrzest stojący na półce w domu jako pamiątka będzie przywoływał cudowne wspomnienia z dawno minionych dni, zadziwiał upływem czasu i wywoływał nieznikające emocje.

Obrazek na chrzest

Nasza internetowa kraina upominków skrywa fantastyczne i specjalne prezenty, którymi wywołasz uśmiech na twarzy swoich bliskich podczas przeróżnych uroczystości. Jednak nasze ulubione prezentowe okazje to te, które pozostają w sercu i w myślach już na zawsze. Na ten szczególny dzień chrztu, pośród wielu propozycji, możesz u nas znaleźć niepowtarzalny obrazek na chrzest. Dostępne są różne warianty awersu - Jan Paweł II, Anioł Stróż, Święta Rodzina, tak więc możesz wybrać ten obrazek na chrzest, który najbardziej przypadnie ci do serca. Możesz także czerpać spośród różnych stylowych kształtów oraz unikalnych grawerów - Twój obrazek na chrzest będzie absolutnie jedyny na świecie i niewątpliwie oczaruje rodziców oraz, po latach, samego bohatera dnia.

Który obrazek na chrzest wybierzesz?

Sprezentuj bliskim śliczny obrazek z ilustracją: Dziecko to dar od Boga - anioły nad dzieckiem, który za każdym razem, gdy na niego spojrzą, będzie przypominał rodzicom te magiczne chwile. Dobre życzenia, zwłaszcza te, którym towarzyszy Bóg, przydadzą się zawsze - dlatego proponujemy nadzwyczajny upominek z błogosławieństwem, które będzie prowadziło dziecko przez życie. Pamiątka - niechaj Bóg Cię błogosławi niewątpliwie wzruszy obdarowanych. Kolejna urzekająca propozycja to Sakrament chrztu - aniołek z latarenką. Urocze wizerunki aniołów na awersie podbiją każde serce. Aniele Boży - Św. Rodzina to z kolei wyrafinowany obrazek z wygrawerowanymi słowami najpiękniejszej z modlitw.

Obrazek na chrzest z grawerem z personalizacją

Dla każdego wiadome jest, że Chrzest wymaga odpowiedniej oprawy. Mniej oczywista okazuje się natomiast odpowiedź na pytanie, jakie upominki kupić dla dziecka na ten wyjątkowy dzień. Ze względu na religijny charakter wydarzenia oczywiste jest, że prócz praktycznych prezentów należy zdecydować się również na pamiątkę symboliczną, nawiązującą do sedna sakramentu i podkreślający wyjątkowość oraz niepowtarzalność chwili. Doskonałym sposobem, aby to zrobić, jest srebrny obrazek na Chrzest z grawerem np. Anioła Stróża dla dziewczynki, na którym można uwiecznić własne życzenia od serca.
To niesamowity podarunek, którego znaczenie będzie z czasem coraz większe, ponieważ im dziecko będzie starsze, tym bardziej zacznie się interesować zgromadzonymi pamiątkami. Z pewnością doceni Twój gest i pełne miłości słowa tworzące dedykację umieszczoną na rewersie. Tym bardziej że może być to tekst w pełni spersonalizowany. Wybierz odpowiedni srebrny obrazek na Chrzest z grawerem dla dziewczynki, np. z Aniołem Stróżem i wypełnij puste pola. Dzięki tej prostej czynności Twój prezent stanie się jedyny w swoim rodzaju – perfekcyjnie wpisze się więc w specyfikę niepowtarzalnej ceremonii.

Srebrne obrazki na Chrzest – elegancka pamiątka

Uroczysta atmosfera sprawia, że w dniu Chrztu odczuwa się niepowtarzalność przemijającego czasu – to dla rodziców oraz bliskich wyjątkowe chwile przeżywane przede wszystkim w wymiarze duchowym. Z tego względu warto zadbać o podkreślenie unikatowości ceremonii poprzez podarowanie dziecku wyrafinowanej pamiątki. Zachęcamy do składania zamówień na zgromadzone w tej kategorii, eleganckie srebrne obrazki z grawerem na Chrzest dla dziewczynki i chłopca, np. z Aniołem Stróżem, które doskonale wpisują się w charakterystykę tego chrześcijańskiego święta.
Rodzice obdarowanego z ochotą umieszczą podarunek w centralnym punkcie komody z upominkami lub zawieszą go nad łóżeczkiem dziecka – to możliwe dzięki przygotowaniu nóżki podpierającej oraz otworu. Renomowany producent proponowanych prezentów zadbał również o jakość materiałów i profesjonalne wykonanie. Dzięki temu każdy srebrny obrazek z grawerem np. Anioła Stróża to pamiątka Chrztu dla dziewczynki czy chłopca, która prezentuje się efektownie.

opinie klientów

na podstawie 108 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Obrazki na chrzest:

Joanna

25.08.2023

08:42:12

Dla mnie ten obrazek jest wyrazem wdzięczności i dobrego życzenia dla bliskiej osoby.

Wiktoria

24.08.2023

22:08:10

Obrazek jest delikatny, a grawerowanie dodaje mu osobistego charakteru.

Aneta

24.08.2023

19:06:53

Anioły nad dzieckiem to cudowna dekoracja, która przypomina o ważnym wydarzeniu w życiu dziecka.

Wiktoria

24.08.2023

13:42:02

To piękna pamiątka, która przypomni rodzicom o błogosławieństwie, jakim jest ich nowe dziecko.

Ewa

24.08.2023

12:11:29

Ten srebrny obrazek z grawerem jest pięknym prezentem na Sakrament Chrztu, dodającym uroku i duchowości.

Marek

23.07.2023

20:29:42

Ten obrazek to nie tylko ozdoba, to także wyraz wiary i ochrony. Aniele Boży to doskonały prezent dla bliskiej osoby, której życzymy opieki.

Marzena

19.07.2023

22:20:27

Srebrny obrazek z grawerem Aniele Boży to prezent, który przynosi pocieszenie i nadzieję. Jego delikatność i znaczenie nadają mu wyjątkowego znaczenia.

Bronisława

19.07.2023

11:29:27

Srebrny obrazek z grawerem Aniele Boży to wyjątkowy i piękny prezent. Jego wykonanie i personalizacja są niezwykłe.

Danuta

17.07.2023

18:18:29

Ten srebrny obrazek z grawerem 'Anioły nad dzieckiem' to piękny prezent na chrzest czy narodziny. Delikatny design i starannie wygrawerowane detale.

Michał

12.07.2023

22:24:37

Ten obrazek to esencja wiary i opieki. Aniele Boży to prezent, który wyraża troskę i nadzieję na lepsze dni.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5