Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Magiczne kubki

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Magiczny kubek

Szukasz prezentu dla miłośnika porannej kawusi lub pysznej herbatki? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie magiczny kubek, który po wlaniu gorącego napoju, zaskoczy Cię swoją magią i ukaże wybrany nadruk. Sprawdź, jaki sekret skrywa i zamów go w prezencie dla bliskiej osoby. Nasze magiczne kubki są dostępne w wielu wzorach, więc z pewnością znajdziesz to czego szukasz. Uśmiech obdarowanej osoby gwarantowany! W końcu kto nie kocha odrobiny relaksu z kubkiem ulubionego napoju? Do tego jeszcze kocyk, film i milusia piżama. Chyba każdy się zgodzi, że to przepis na perfekcyjny wieczór. Na taki odpoczynek zasługuje każdy rodzic. Zajmowanie się maluchami to przecież ciężka praca. Jeśli to Ty jesteś pociechą, która chce podziękować mamie i tacie za wszystko, co dla Ciebie zrobili, podaruj im personalizowany magiczny kubek! Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie wersje nadruków, dla mamy i oczywiście dla taty. Magiczny kubek to świetny prezent dla rodziców! Może chciałbyś dodać odrobinę magii do dnia innej, bliskiej osoby? Wybierz magiczny kubek z dedykacją dla babci, dziadka, siostry albo brata. Na pewno każdy z nich uśmiechnie się na widok niespodziewanego nadruku! W końcu kto spodziewałby się po pozornie zwykłym, czarnym kubku, jakiejś skrywanej tajemnicy? Zapewne nikt. Tym bardziej czyni to nasz magiczny kubek wyjątkowym, a Wasza personalizacja - unikatowym. Pamiętaj, równie dobrze możesz w nim popijać gorące kakao, przygotowane Twoim ulubionym sposobem! Tylko wyobraźnia (i dostępność potrzebnych składników) ogranicza Cię w skomponowaniu perfekcyjnego, gorącego napoju. Do jak najlepszych odczuć podczas picia tych pyszności potrzebny jest nasz magiczny kubek. To jak, wiesz już komu go podarujesz? Nawet jak nie masz specjalnej okazji w najbliższym czasie, to możesz sam ją stworzyć. Święta czy urodziny nie są konieczne do dawania upominków. Masz w pracy swoją najbliższą psiapsi? Pomyśl o niej tak ciepło jak o smacznej kawusi, której jej możesz życzyć, wręczając niespodziewany prezent - nasz magiczny kubek. Zastanawiasz się, jak dać znać swojej sympatii, że coś jest na rzeczy? Pomyśl, jakim zaskoczeniem będzie ukryte przesłanie pod niby zwykłym, czarnym nadrukiem. Podaruj magiczny kubek, aby odkryć karty i nieco nakreślić swoje uczucia.

Personalizowany kubek z nadrukiem

Magiczny kubek z nadrukiem Gratulacje panie magistrze będzie idealnym prezentem dla świeżo upieczonego absolwenta studiów wyższych! Obrona pracy dyplomowej to dla większości tylko formalność, ale jej napisanie często określane jest jako droga przez mękę… Dlatego uzyskanie upragnionego tytułu zdecydowanie zasługuje na nagrodę! Magiczny kubek sprawdzi się świetnie w takiej sytuacji. Zabawna wersja nadruku dla ciągle zapracowanej osoby? Sprawdź magiczny kubek Mam tyle roboty, a dowiesz się, co warto zrobić jako pierwsze. Może to być ciekawy prezent dla szefa, współpracownika albo nawet dla mamy! Teraz wyobraź sobie, że jesz spokojnie ulubione ciacho, popijając kawę w przerwie w pracy, a ktoś przychodzi z nowym problemem. Przydałaby się karteczka nie przeszkadzać? Lepszą wersją będzie poinformowanie reszty współpracowników o tym, trzymając na biurku magiczny kubek - Chwilka przerwy. Natomiast jeśli masz wśród otaczających Cię osób kogoś kto wie wszystko, to wybierz dla niego nadruk Nie potrzebuję Google. Właściwie taka osoba to skarb! Podczas przerwy na herbatę streści wszystkie ważne wydarzenia z ostatniego dnia albo nawet miesiąca.

Kubek z nadrukiem

Zbliżają się urodziny Twojego ulubionego rowerzysty? Zobacz nasz magiczny kubek Najszybszy kolarz w mieście! To będzie świetny prezent dla taty, brata, chłopaka albo dla męża, jeśli tylko jest on władcą ścieżek rowerowych. Mówiąc o władcach, nie można zapomnieć o kierujących większymi pojazdami! Magiczny kubek Władca szos to must-have jako upominek dla zawodowego kierowcy. Z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy podczas nawet najdłuższych wypraw. Kubek z wyjątkowym przekazem sprawdzi się też idealnie do przekazania tego, jak wielką miłością darzy się drugą połówkę! Na kubku możesz umieścić personalizowany podpis lub Wasze ulubione zdjęcia, upamiętniające magiczne chwile. Skradłeś mi serce to motyw, który rozczuli każdego zakochanego.

opinie klientów

na podstawie 58 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Magiczne kubki:

Ewelina

29.09.2023

14:56:40

Ten magiczny kubek z możliwością dodania 4 zdjęć i podpisu to prawdziwa niespodzianka. Zdjęcia pojawiają się, kiedy kubek jest napełniany gorącym napojem, a efekt jest zachwycający.

Joanna

28.09.2023

22:37:36

Magiczny kubek z własnymi zdjęciami to wspaniała pamiątka. Zaskakujący efekt, gdy się napełnia gorącym napojem!

Katarzyna

28.09.2023

16:48:48

Magiczny kubek z własnym projektem to wyjątkowy gadżet. Zaskakująca zmiana wzoru pod wpływem ciepłej zawartości robi wrażenie.

Agata

28.09.2023

13:12:45

Ten kubek to doskonały sposób na przechowywanie wspomnień. Uwielbiam oglądać zdjęcia, gdy zmieniają się kolorami.

Agnieszka

27.09.2023

23:16:38

Kubek z 4 zdjęciami i podpisem to idealny prezent. Możliwość personalizacji czyni go wyjątkowym, a efekt magicznych zdjęć zawsze budzi uśmiech.

Zuzanna

27.09.2023

21:35:33

Magiczny kubek 'Najszybszy kolarz w mieście' to zabawny gadżet. Jakość i efekt zmiany koloru są zaskakujące.

Andrzej

27.09.2023

15:06:53

Ten kubek to prawdziwa magia! Zdjęcia pojawiają się jak czar i zawsze sprawiają, że jest to niezapomniana chwila. To doskonały pomysł na prezent.

Mateusz

24.09.2023

19:41:05

To magiczny kubek (4 zdjęcia i podpis, Numer 1) sprawił, że moje zdjęcia stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Doskonały na prezent!

Natalia

24.09.2023

12:00:01

Magiczny kubek z dwoma zdjęciami to świetny sposób na oryginalne podarowanie wspomnień. Polecam!

Joanna

20.09.2023

09:41:40

Jestem zachwycony tym magicznym kubkiem. To nie tylko kubek, ale też wspomnienie naszej historii miłosnej, które ożywa przy każdym napoju.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5