Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kubek dla Przyjaciela

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kubek dla Przyjaciela

Niektórzy lubią robić swoim znajomym zestawy prezentowe. W skład niektórych z takich zestawów wchodzi Kubek dla Przyjaciela. Taki Kubek dla Przyjaciela jest drobnym, a jednocześnie bardzo przydatnym w codziennym życiu prezentem. Dzięki takiemu Kubkowi można zabierać ze sobą do pracy coś ciepłego do picia, a potem przelewać sobie do Kubka dla Przyjaciela bez potrzeby proszenia w pracowniczej kuchni o użyczenie jakiegoś stojącego w niej Kubka. Taki Kubek dla Przyjaciela przydaje się również w sytuacji, kiedy wybiera się On na biwak lub wycieczkę górską. Sam biwak lub wycieczka górska może stanowić kolejny prezent dla Przyjaciela, zorganizowany razem z kolegami z pracy lub szkółki sportowej. W zestawie biwakowym wręczanym przy tej okazji Przyjacielowi oprócz samego Kubka może znajdować się również scyzoryk i kompas oraz opakowania na jedzenie, a nawet plecak sportowy. Jednak Kubek dla Przyjaciela przydaje się Jemu również w domu, w czasie wykonywania przez Niego różnych domowych czynności.

Pomysł na kubek dla przyjaciela

Pewnie nie raz już słyszałeś powiedzenie, które mówi, że prawdziwy przyjaciel to skarb. W tym ludowym porzekadle kryje się sama prawda. Jeśli masz przyjaciela, na którego zawsze możesz liczyć i wiesz, że będzie przy Tobie na dobre i na złe, to nawet nie wiesz, jakie spotkało Cię szczęście. Wobec tego, kiedy zbliża się święto Twojego przyjaciela, powinieneś znaleźć dla niego wyjątkowy upominek. Kubek dla przyjaciela idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy szukasz czegoś na imieniny, urodziny, czy na święta Bożego Narodzenia, kubek jest dość uniwersalnym podarunkiem, który wpasuje się w każdą okazję. Jeśli celujesz w coś wyjątkowego i od serca, dobrym wyborem będzie personalizowany kubek - Thank you for being a friend. To świetny kubek dla przyjaciela, który lubi sentymentalne i znaczące upominki. Podziękuj mu za to, że zawsze możesz na niego liczyć. Na pewno doceni tak piękny gest.

Śmieszny kubek dla przyjaciela

Przypomnij sobie te wszystkie śmieszne sytuacje, przez które przeszedłeś razem ze swoim przyjacielem. Oj, byłoby co opowiadać, no nie? Jeśli Twój przyjaciel lubi dobrą zabawę i żarty, na pewno ucieszy się z zabawnego podarunku. Śmieszny kubek dla przyjaciela to upominek, który będzie wprawiał Twojego ziomka w dobry nastrój za każdym razem, gdy tylko zacznie robić sobie herbatę lub kawę. Dla przyjaciela, który pracuje w biurze, świetnym prezentem będzie personalizowany kubek - Mam tyle roboty. To idealny kubek na kawową przerwę w pracy, która z nim nabierze nowego znaczenia. Koniecznie zobacz także personalizowany kubek - Pan i władca. Ten śmieszny kubek dla przyjaciela możesz podarować przyjacielowi w każdym wieku i na każdą okazję. A dla kumpla, który jest kinomaniakiem i fanem seriali, mamy coś specjalnego - personalizowany kubek - Dom z papieru: Twoje miasto.

Niemcy: Tasse für Den Freund
Czechy: Hrnek pro Kamaráda
Słowacja: Hrnček Pre Priateľa
Litwa: Puodelis Draugui
Węgry: Bögre A Legjobb Barátnak

opinie klientów

na podstawie 216 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kubek dla Przyjaciela:

Beata

27.09.2023

18:20:05

Kubki Mr & Mrs Right to idealny prezent dla pary. Pięknie wykonane i z uroczym wzornictwem.

Wiktoria

27.09.2023

12:59:40

Ten zestaw kubków to doskonały sposób na podkreślenie szczęśliwej relacji pary

Agnieszka

27.09.2023

10:48:42

Kubek personalizowany Pan i Władca to doskonały prezent

Tomasz

26.09.2023

07:31:50

Kubek jest doskonałym prezentem na ukończenie studiów. Funkcjonalność i elegancja idą tu w parze.

Dorota

22.09.2023

15:45:18

Ten personalizowany kubek dla lekarza to wspaniały prezent.

Joanna

19.09.2023

18:20:19

Kubek jest solidny i praktyczny, idealny do codziennego użytku.

Justyna

19.09.2023

09:53:52

To nie tylko kubek, to wyraz uznania i gratulacji. Personalizacja projektu pozwala na tworzenie niezapomnianych upominków.

Marta

19.09.2023

08:06:46

Jestem zachwycony tym kubkiem. Idealny na prezent dla lekarza z sercem na dłoni. Personalizacja jest czytelna, a kubek jest solidny.

Agata

19.09.2023

03:06:54

To mój ulubiony kubek. Gratulacje, Panie Magistrze to hasło, które dodaje mi energii i dumy z osiągnięcia tytułu magistra.

Patryk

18.09.2023

16:59:19

Personalizowany kubek 'Mam tyle roboty' to mój ulubiony towarzysz w biurze. Solidność wykonania i spersonalizowany napis czynią go niezwykle praktycznym. Bardzo polecam.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5