Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Koszulki z nadrukiem dla dzieci

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Koszulka dla dziecka

Koszulka dla dziecka to idealny prezent dosłownie na każdą okazję - urodziny, Dzień Dziecka czy Boże Narodzenie. Koszulka dla dziecka ucieszy każdego malucha, ale to nie tylko gadżet z kolorową grafiką - to także praktyczny prezent dla dziecka. Dzieci bardzo szybko wyrastają z ubrań, dlatego koszulka dla dziecka zawsze będzie dobrym pomysłem na upominek dla córki lub syna.

Koszulka z nadrukiem dla dziecka

Każdy z nas nosi zwykłe koszulki. Jednak dzieci zdecydowanie większą wagę przykładają do atrakcyjności przedmiotów użytkowych, dlatego koszulka z nadrukiem dla dziecka to zawsze trafiony pomysł na prezent. Koszulka z nadrukiem dla dziecka nie będzie tylko czymś, co dziecko musi na siebie założyć - będzie dodatkową frajdą i powodem do uśmiechu! W roli prezentu na urodziny świetnie sprawdzi się koszulka z nadrukiem Najsłodsze dzieci, serca - koszulka z nadrukiem dla dziecka dla dziewczynki i Najsłodsze dzieci, gwiazdka - koszulka z nadrukiem dla dziecka dla chłopca.

Personalizowana koszulka dla dziecka

Personalizowana koszulka dla dziecka to absolutny hit w szafce Twojego malucha! Dzieci uwielbiają nowości i rzeczy nieprzeciętne, oryginalne, których nie będzie miał nikt inny w szkole lub przedszkolu, dlatego personalizowana koszulka dla dziecka będzie prezentowym strzałem w dziesiątkę. Jeśli zgadzasz się z nami, że personalizowana koszulka dla dziecka to doskonały pomysł na prezent, zobacz Stworzona do rozrabiania - koszulka z nadrukiem dla dziecka dla dziewczynki i Kochany potworek - koszulka z nadrukiem dla dziecka dla chłopca.

opinie klientów

na podstawie 17 opinii

Ostatnie 5 opinii dla produktów z kategorii Koszulki dla dzieci:

Kaja91

20.09.2019

15:44:27

Świetna możliwość, że przy wielu produktach z tej strony jest możliwość projektu własnego. Korzystałam już z produktu breloczek projekt własny, teraz zamówiłam również koszulkę. Obsługa bezproblemowa zgodnie z oczekiwaniami wykonali prezent, a co najważniejsze na czas :) Polecam

Marek

01.04.2019

10:03:25

Stały kontakt, na bieżąco przesyłanie wiadomości na temat stanu przesyłki, szybka przesyłka, towar zgodny z opisem.

Marlena

01.04.2019

10:02:13

Kolejny zakup w tym sklepie. pierwszy 4 lata temu. szybko, rzeczowo, pomoc w rozwiązaniu zagadek i wiedza sprzedających o swoim asortymencie jest na wysokim poziomie. jest wpłata jest ekspresowa wysyłka. polecam. Koszulki extra !

Ada

26.03.2019

12:45:35

OK, nie mam zastrzeżeń ;) Miła obsługa, Szybka realizacja zamówienia, cóż więcej chcieć...

Aniania

20.03.2019

16:33:47

Śliczna koszulka, wszystko zgodnie z zamówieniem. Wzór nadrukowany równo, kolory wyraźne, świetnie to wygląda. Kontakt ze sklepem bardzo dobry, polecam!

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5