Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka na chrzest

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka na chrzest

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą prezentowanych produktów – oferowane przez nasz sklep kartki na chrzest dla dziewczynki lub chłopca to doskonały prezent np. od matki chrzestnej. Spory wybór różnorodnych wzorów, utrzymanych w rozmaitej kolorystyce i stylu sprawia, że każdy klient może tutaj znaleźć taki upominek, który w stu procentach spełni jego oczekiwania.

Uniwersalna kartka na chrzest

Nie ma znaczenia, jaki jest Twój prezent z okazji chrztu: praktyczny, od serca, może to szczególna pamiątka, a może wymarzona zabawka dla maluszka - bez kartki na chrzest żaden prezent nie będzie kompletny. Piękna pamiątka zachowa na lata wspomnienia tamtych pięknych chwil spędzonych w towarzystwie najbliższych. Dlatego właśnie warto postarać się o to, aby tego typu upominek w jakiś sposób się wyróżniał. Można to zrobić, zapisując na blankiecie oryginalne życzenia. Innym ciekawym pomysłem jest sprawienie, aby kartka na chrzest np. od matki chrzestnej była absolutnie niepowtarzalna. W jaki sposób tego dokonać? Na naszej stronie dostępne są artykuły, których wygląd można zmieniać w zależności od upodobań.
Stylowa kartka na chrzciny, np. dla dziewczynki zostanie ozdobiona Twoją czarującą fotografią i schowanymi we wnętrzu spersonalizowanymi życzeniami. Jeśli poszukujesz dodatku, który sprawi, że Twój prezent na chrzciny będzie jeszcze bardziej osobisty - kartka na chrzest została stworzona do tej roli.

Personalizowana kartka na chrzest

Na stronie naszego sklepu piętrzą się personalizowane prezenty na dosłownie każdą okazję. Chrzest Święty nie jest tu wyjątkiem - możemy pochwalić się kolekcją nieprzeciętnych prezentów na chrzciny dla dziewczynek i chłopców. W ofercie naszego sklepu znajdują się mniejsze i większe podarunki, które będą miłą niespodzianką, ale i fantastyczną pamiątką niezwykle ważnego dnia w życiu dziecka i jego rodziców.. Ale mamy także coś więcej! Niezależnie od tego, jak przedmiot zdecydujesz się wręczyć maleństwu z okazji jego święta, osobista i elegancka kartka na chrzest stworzy wraz z Twoim prezentem parę idealną. Twoje wzruszające życzenia wydrukowane we wnętrzu kartki na chrzest podbiją serca obdarowanych. Piękną pamiątkę możesz odnaleźć w różnych wzorach - kartka na chrzest dla chłopca lub dziewczynki, składana, a także w tradycyjnym stylu.

Kartka na chrzciny – klasyka w wielu odmianach

Gusta bywają różne – jednych zachwyca elegancka prostota, inni, wybierając upominki, stawiają na barwne, rzucające się w oczy prezenty na chrzciny. Nie ma znaczenia, do której z grup należysz. Na naszej stronie znajdziesz produkty, od których nie będziesz w stanie oderwać wzroku. Wzbogacą one uroczy podarunek od matki chrzestnej lub będą doskonałym sposobem na przelanie na papier wszystkich życzeń dla maluszka od najbliższej rodziny. Piękną pamiątkę możesz odnaleźć w różnych wzorach. Kartka na chrzest dla chłopca lub dziewczynki, składana, a także w tradycyjnym stylu – to tylko niektóre z propozycji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zestaw prezentowy na chrzest

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów odwiedzających stronę naszego sklepu, wprowadziliśmy do sprzedaży uniwersalne komplety prezentowe, na które składa się oczywiście personalizowana kartka na chrzciny dla dziewczynki lub chłopca, ale i prześliczna, niezwykle urocza figurka modlącego się aniołka. Do jej wykonania zastosowana została dwuwarstwowa blacha aluminium i srebro. Maleńki mieszkaniec niebios wygląda absolutnie cudownie, dzięki czemu będzie on wspaniałą ozdobą dziecięcego pokoju. W naszym asortymencie znajduje się kilka takich zestawów prezentowych. W każdym z nich znaleźć można zupełnie inną propozycję. Propozycja ta jest chętnie wybierana jako prezent od matki oraz ojca chrzestnych. Oferowane przez nas komplety pakujemy na życzenie klienta w taki sposób, aby był od po dostarczeniu gotowy do wręczenia.

Kartka na chrzest do wyboru

Nie możesz zdecydować się, który artykuł będzie najlepiej pasował do Twojego prezentu, który dajesz np. jako matka chrzestna? Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą Ci fachowego wsparcia w kwestii wyboru jednego z dostępnych artykułów. Chrzest kokardka - kartka na chrzest to wyjątkowa pamiątka, która pozostanie po niezwyczajnym dniu. Otwierając tę kartkę, rodzina w każdej chwili będzie mogła zagłębić się we wzruszające wspomnienia najważniejszych chwil. Do pięknego prezentu na chrzciny możesz także dołączyć Z okazji chrztu dziewczynki - kartka na chrzest. W środku nieprzeciętnej kartki wydrukujemy Twoje specjalne życzenia, a front zostanie ozdobiony wybraną przez Ciebie fotografią. Upominek z pewnością podbije serca obdarowanych! Z okazji chrztu chłopca - kartka na chrzest to kolejna ze zniewalających wersji pamiątki Chrztu. Zdjęcia nowego członka Waszej rodziny i spersonalizowane życzenia zamknięte w estetycznej kartce zaprezentują się wprost fantastycznie.

opinie klientów

na podstawie 61 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kartka na chrzest:

Katarzyna

29.09.2023

07:24:47

Kartka 'Witaj na świecie' jest słodkim prezentem dla nowo narodzonego dziecka. Piękne życzenia na wyjątkową okazję.

Aleksandra

26.09.2023

14:35:52

To był prezent dla mojej siostry z okazji narodzin jej dziecka. Kartka była idealna, a życzenia na pewno dostarczyły jej radości w tym szczególnym momencie.

Joanna

17.09.2023

09:53:50

Kartka z życzeniami Witaj na świecie to doskonały sposób na wyrażenie radości z narodzin dziecka. Jest pięknie zaprojektowana i pełna ciepła.

Artur

12.09.2023

09:38:02

Kartka z życzeniami Z okazji chrztu chłopca to idealny prezent na tę okazję. Jestem pewien/a, że spodoba się rodzicom dziecka.

Izabela

06.09.2023

18:40:53

Ta kartka to doskonały sposób na wyrażenie życzeń z okazji chrztu. Z okazji chrztu chłopca to wyjątkowe słowa, które sprawiają, że kartka jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Polecam każdemu, kto szuka pięknej kartki na chrzest chłopca.

Kamila

05.09.2023

17:42:46

Kartka ta jest idealna na chrzciny chłopca. Z okazji chrztu chłopca to piękne życzenia, które dodają jej wyjątkowego charakteru. Solidna i elegancka.

Jacek

03.09.2023

12:28:15

To doskonała kartka na chrzest. Z okazji chrztu chłopca to piękne słowa, które dodają jej wartości sentymentalnej. Idealna na pamiątkę.

Ewa

31.08.2023

21:40:22

Jestem zachwycony tą kartką. Z okazji chrztu chłopca to piękne życzenia, które dodają jej sentimentalnego charakteru. Solidne wykonanie.

Sara

30.08.2023

18:49:22

Kartka Witaj na świecie jest bardzo urocza i gustowna. To piękny prezent dla nowych rodziców.

Iwona

23.08.2023

20:20:02

Ta kartka jest elegancka i nadaje się na wiele okazji, nie tylko chrzciny.

5 5 4.99 4.99 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5