Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Impreza

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
Szykuje się Impreza warta upamiętnienia? Ślub znajomych? Urodziny najlepszego przyjaciela? Szukasz idealnego prezentu na tą okazję? Koniecznie przejrzyj nasze propozycje prezentu ze wzorem Impreza. Znajdziesz wśród nich m.in. okładki, na których możesz umieścić zdjęcie znajomego lub całej waszej paczki z zabawnym podpisem. Nie zwlekaj dłużej, przejrzyj nasze propozycje prezentów z motywem Impreza.

Prezent dla przyjaciela ze wzorem Impreza

Każdy zna kogoś, kto na imprezach czuje się jak ryba w wodzie. Zbliżają się urodziny takiego imprezowicza, więc cała ekipa szuka dla niego prezentu? Prezent dla przyjaciela powinien być wyjątkowy albo śmieszny. Skoro śmieszny, to zobaczcie naszą okładkę gazety - impreza urodzinowa. Wrzucacie zdjęcie imprezowicza, piszecie śmieszny tekst z nim w roli głównej, klikacie zatwierdź i prezent gotowy. Każdy imprezowicz powinien posiadać swoje szkło imprezowe. Karafka do nalewek lub likieru - impreza specjalna o niestandardowym kształcie i z imieniem Twojego przyjaciela z pewnością zrobi furorę na domówce. Efektowna deska z łupka - imprezowa deska wykonana z naturalnego kamienia to prezent, który z pewnością zaskoczy znajomego. Przyjaciel będzie w niebo wzięty, a jego najlepsze dania korzystnie wyeksponowane na imprezie.

opinie klientów

na podstawie 2 opinii

Ostatnie 2 opinii dla produktów z kategorii Impreza:

Joanna

30.03.2018

14:57:13

Rewelacja!! Sklep przyjazny użytkownikowi, tworzenie personalizacji intuicyjne wręcz. Strona przyjemna w obsłudze. Samo zamówienie zrealizowane w tempie ekspresowym! Polecam!

meggi

09.01.2018

20:24:47

Expresowa realizacja, fajnie wykonane, cena warta prezentu.Super pomysł na prezent:-) Myślę, że spodoba się obdarowanemu.

4.98 5 5 5