Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Czekoladki dla Nauczyciela

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Czekoladki dla nauczyciela - słodkie podziękowanie

Nauczycielom przeważnie wręczamy prezenty z wdzięczności. Nie tylko wtedy, gdy jest jakaś okazja, jak Dzień Nauczyciela albo zakończenie roku szkolnego. Czasem po prostu trzeba - choćby za pomocą drobnego upominku - wyrazić wdzięczność za to, co dla nas zrobili. Może chodzi o dodatkowe korepetycje, dzięki którym udało się dostać na wymarzoną uczelnię? Może chcesz podarować coś szczególnego swojemu wychowawcy? Okoliczności jest wiele, a pozostaje kwestia, na jaki podarunek się zdecydować. Tutaj od lat króluje duet kwiaty i czekoladki. Dlatego postanowiliśmy dodać odrobinę oryginalności bombonierce i stworzyć z niej przepiękny upominek. Nasze czekoladki dla nauczyciela na pewno sprawią ogromną radość. Efektowne wzory połączone z napisaną przez Ciebie dedykacją to absolutnie pewny wybór. Coś nam podpowiada, że oprócz radości może pojawić się także łezka wzruszenia. Taką moc kryją w sobie personalizowane czekoladki dla nauczyciela!

Oryginalne i pyszne czekoladki dla nauczyciela

Mnóstwo pracy i poświęceń, ogromna cierpliwość, zaangażowanie i wielka odpowiedzialność to tylko niektóre z określeń pasujących do tego, co robią dla nas nauczyciele. Za to wszystko ciężko się w pełni odwdzięczyć, możliwe nawet, że się nie da. Za to można prostym gestem sprawić, że nauczycielowi będzie niezwykle miło i w pamięci zostanie bardzo miłe wspomnienie. Nie wspominając o pysznych słodyczach! Czekoladki dla nauczyciela z naszej oferty mają właśnie takie działanie, a ponadto pudełko z prezentową obwolutą i Twoimi życzeniami zostanie wzruszającą pamiątką na lata. Wzory, które znajdziesz w naszej kolekcji zostały stworzone z myślą o nauczycielach i na pewno wybierzesz coś, co będzie pasowało do tej jednej osoby. Warto również wspomnieć, że czekoladki dla nauczyciela oprócz walorów sentymentalnych, mają też wspaniałe walory smakowe! Każda pralinka jest inna, a do tego całość wypełnia szlachetny smak belgijskiej czekolady. Nie sposób im się oprzeć i jesteśmy pewni, że Twój nauczyciel będzie bardzo zadowolony z upominku.

Najlepsze czekoladki dla nauczyciela

Najlepiej zobaczyć przykłady, żeby wiedzieć dokładnie, o co chodzi! Dlatego spieszymy z propozycjami i w pierwszej kolejności mamy efektowny wzór pełen energii i detali związanych ze szkołą. Najlepszy nauczyciel - praliny z belgijskiej czekolady to podarunek, który pasuje idealnie na Dzień Nauczyciela, zakończenie roku albo urodziny. Zobaczysz, że w oczach ulubionego nauczyciela natychmiast pojawi się radość. A jeśli poszukujesz podarunku dla nauczycielki, która wiele dla Ciebie znaczy, mamy coś specjalnego. Najlepsza nauczycielka - praliny z belgijskiej czekolady spodoba się na pewno. Teraz zostaje tylko napisać piękne życzenia prosto z serca i gotowe! Sukces prezentowy gwarantowany.

Niemcy: Pralinen für den Lehrer
Czechy: Čokolády pro Učitele
Słowacja: Pralinky Pre učiteľa
Litwa: Šokoladiniai saldainiai Mokytojui
Węgry: Pralinék Tanárnak

opinie klientów

na podstawie 29 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Czekoladki dla Nauczyciela:

Teresa

27.09.2023

09:07:41

Praliny były przepyszne! Bardzo podoba mi się również opakowanie z napisem 'Dziękuję!' - idealne do wręczenia jako wyraz wdzięczności.

Ludwika

21.08.2023

10:09:21

Praliny zrobiły wrażenie na moich gościach na przyjęciu. Zniknęły w mgnieniu oka, wszyscy pytali, gdzie można je kupić!

Ilona

20.08.2023

18:13:07

Te praliny to idealny sposób, aby wyrazić wdzięczność. Smakują wybornie!

Witold

14.08.2023

15:57:54

Te praliny są niesamowicie pyszne! Idealnie rozpływająca się belgijska czekolada i różnorodne nadzienia sprawiają, że to doskonały prezent i słodka niespodzianka.

Adrianna

10.08.2023

23:00:07

Dziękujemy za wszystko praliny są po prostu przepyszne. Każdy grymas na twarzy jest tego warty.

Iwona

19.06.2023

18:58:25

Różowe opakowanie pralin doskonale pasuje do świadectwa dla najlepszego nauczyciela

Daria

19.06.2023

18:57:26

Różowe praliny to delikatny prezent, który z pewnością ucieszy każdego nauczyciela

Agnieszka

19.06.2023

17:51:47

Te praliny to wyjątkowy prezent dla wyjątkowego nauczyciela

Agnieszka

19.06.2023

16:55:06

Świadectwo dla najlepszego nauczyciela w formie pralin z belgijskiej czekolady to oryginalny i smaczny prezent. Na pewno ucieszy każdego pedagoga.

Anita

19.06.2023

15:20:00

Praliny z belgijskiej czekolady to słodki gest wdzięczności dla nauczyciela

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5