Gwarancja dostawy na jutro jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Bucik skarbonka

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Bucik skarbonka

Oszczędzanie to wyjątkowo trudny do wypracowania nawyk - zresztą wszyscy wiemy, jak to jest, gdy w Zarze pojawia się nowa, fantastyczna kolekcja! Dlatego, im wcześniej zaczynamy ćwiczyć silną wolę, tym lepiej dla naszych portfeli. Nie ma chyba lepszego nauczyciela do tego zadania niż kapitalny bucik skarbonka. Funkcjonalność, fantazyjny styl i spersonalizowany grawer, który wykonamy na pamiątce, sprawiają, że jest to upominek wprost idealny. Bucik skarbonka - nieprzeciętny, elegancki prezent na chrzciny, od razu trafi do serca małego biznesmena. Bucik skarbonka będzie także ślicznym uzupełnieniem charakteru każdego dziecięcego pokoju.

Wyjątkowy bucik skarbonka

Zakamarki naszego sklepu skrywają zbiory personalizowanych prezentów, o jakich nawet filozofom się nie śniło. Nowość w naszej ofercie i niepowtarzalny prezent na chrzciny to efektowny, posrebrzany bucik skarbonka. Urokliwy drobiazg będzie jedyną wersją na świecie, dzięki wygrawerowanej na boku osobistej dedykacji. Wychodzący poza wszelkie prezentowe szablony, bucik skarbonka to idealne miejsce na pierwsze oszczędności malucha. Spokojnie - gdy Twoje dziecko już uzbiera pieniądze, wcale nie musicie rozbijać pięknej pamiątki! Zadbaliśmy o to, by bucik skarbonkę dało się opróżnić bez tak drastycznych rozwiązań - oczywiście, dopiero, gdy zbierze się pełna sumka na wymarzoną zabawkę.

Personalizowany bucik skarbonka

Imię + Data - posrebrzany bucik skarbonka to niezwykły prezent z okazji Chrztu Świętego. Elegancki, indywidualny grawer przekształca elegancką skarbonkę w wyjątkowy souvenir. Mimo, że wspomnienia po dniu chrztu z pewnością zatrą się w pamięci malucha, emocje i charakter pozostaną wiecznie żywe w unikalnej pamiątce. Posrebrzany upominek, zaprojektowany w estetycznym stylu, wywoła ciepło w sercu obdarowanych, zarówno podczas uroczystości, jak i przez długie lata po niej.

opinie klientów

na podstawie 5 opinii

Ostatnie 5 opinii dla produktów z kategorii Bucik skarbonka:

Anna

19.02.2019

15:24:37

Grawer bardzo wyraźny, sam bucik estetycznie wykonany. :) Polecam w 100%.

Izabela O.

29.01.2019

11:54:36

Śliczna pamiątka dla malucha! Zamówiłam dla chrześniaka i jestem bardzo zadowolona! Grawer wygląda tak jak na zdjęciach i pięknie się mieni pod różnymi kątami! Serdecznie polecam każdemu!

Elżbieta

28.01.2019

11:49:36

Swietnie wykonany grawer a jakość bucika również zrobiła ogromne wrażenie. Należy również pochwalić czas realizacji! Polecam gorąco!

Sławek

27.11.2018

13:50:48

Grawer wyraźny, ekspresowa wysyłka. Zamówiłem bucik o 13 a następnego dnia był już u mnie. Polecam w 100 procentach :-)

Marek

28.08.2018

09:18:58

Piękny bucik - grawer bardzo dokładny i dobrze widoczny. Z całego serca polecam!