Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Brelok na Dzień Ojca

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
FILTRUJ
FILTRUJ
Terminy dostawy

Brelok na Dzień Ojca

Jednymi z najważniejszych osób w życiu każdego z nas są, a raczej powinni być rodzice, w tym tata. Jego rola jest bardzo istotna z punktu widzenia wychowania, rozwoju osobowości, samooceny czy pewności siebie dziecka, a jednocześnie wiąże się z dużym poświęceniem potomstwu i rodzinie. Gdy nadchodzi Dzień Ojca, który w Polsce obchodzi się 23 czerwca, warto więc pokazać swoją wdzięczność, np. podarowując mu przemyślany, atrakcyjny prezent. Jeśli zastanawiasz się, co kupić na taki upominek, mamy dla Ciebie interesującą propozycję: wysokiej jakości brelok w wielu wersjach, który może być personalizowany poprzez naniesienie dowolnego grawera. Sprawdź nasz asortyment i wybierz produkt odpowiedni dla obdarowywanego!

Obchodzenie Dnia Ojca w Polsce i świecie – geneza święta

W naszym kraju Dzień Ojca świętuje się od dość dawna, bo dokładnie od 1965 r., choć w wielu innych krajach obchodzi się go od jeszcze dłuższego czasu. Za pierwsze państwo, w którym każdy tata zyskał swoje miejsce w kalendarzu, uznaje się Stany Zjednoczone, gdzie świętuje się od 1910 r. Co interesujące, można nawet wskazać personalnie osobę bezpośrednio odpowiedzialną za upowszechnienie tego zwyczaju – była nim Sonora Smart Dodd, która postanowiła w ten sposób uczcić swojego ojca, generała i weterana wojennego. Nie zmienia to faktu, że święto zostało oficjalnie uznane dopiero w 1972 r. przez ówczesnego prezydenta USA Richarda Nixona. W Polsce obchodzimy je od dawna, uznając za ważne i wymagające podarowania prezentu, dlatego warto pamiętać o odpowiednim upominku, takim jak właśnie brelok. Choć to zasadniczo matka kojarzy się z wychowaniem, równie duży wkład w ten etap życia każdego człowieka powinien mieć tata. Trzeba jednak zauważyć, że zgodnie z powszechnymi stereotypami – choć i one ulegają powolnym zmianom – ojciec jest odpowiedzialny w głównej mierze za sferę materialną i zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym. Mimo że jest w tym stwierdzeniu wiele nieścisłości, to wysiłek głowy rodziny w każdym razie warto docenić, szczególnie wówczas, gdy obchodzony jest. Jeśli z tej okazji poszukujesz prezentu dającego mu satysfakcję, wybierz jeden z naszych breloków.

Brelok – praktyczny prezent na Dzień Ojca

Wielu mężczyzn docenia przede wszystkim praktyczne podarunki. Możliwość przydatnego wykorzystania danego przedmiotu na co dzień sprawia, że jest postrzegany jako wartościowy i godny zainteresowania. Ten warunek spełniają oferowane produkty, które usprawniają codzienne funkcjonowanie, umożliwiając szybkie i dokładnie spięcie wielu kluczy w jeden pęk. Tym samym można błyskawicznie poradzić sobie z nieporządkiem w kieszeniach i mieć pewność, że wszystkie klucze znajdują się w komplecie pod ręką. Utrudnia to też ich zgubienie – znacznie łatwiej stracić kontrolę nad pojedynczym egzemplarzem niż nad całym kompletem. Taki brelok na Dzień Ojca doceni każdy, podczas gdy niska cena spodoba się kupującemu. Nasze akcesoria są na tyle uniwersalny, że można je podarować tacie w dowolnym wieku – zadowolone z niego będą zarówno osoby mające 30-40, jak i 60-70 lat. Wszystkie artykuły są wytwarzane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich trwałość i wytrzymałość. Decydując się na nasze wyroby, można mieć pewność, że będą efektywnie służyć przez wiele lat. Z uwagi na estetykę wykonania brelok dla taty z okazji dnia jego święta pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i estetyczną. Dobierając odpowiedni pod tym kątem model wyróżniający się atrakcyjnym designem, ojciec może posługiwać się nim jak elementem biżuterii osobistej. Możesz mieć pewność, że za każdym razem będzie z dumą wyciągał go z kieszeni, plecaka czy torby!

Personalizowane i grawerowane breloki na Dzień Ojca

Mamy świadomość, że zależy Ci na prezencie oryginalnym, który jest czymś więcej niż zwykłym przedmiotem codziennego użytku, dlatego umożliwiamy personalizację naszych produktów. Zleć nam naniesienie na brelok na Dzień Ojca dowolnego napisu czy grafiki, a umieścimy je w sposób estetyczny, profesjonalny i trwały. Posługujemy się bowiem wyłącznie nowoczesnymi narzędziami i skutecznymi technologiami grawerskimi (np. laserowa), które pozwalają na uzyskanie atrakcyjnych efektów. Zapewniamy szeroki wybór produktów z zawieszkami w niejednorodnych formach, na których powierzchni nanosimy zlecone przez Ciebie treści. Dostępne są modele o okrągłych, prostokątnych czy owalnych kształtach, dzięki czemu można precyzyjnie dopasować dany egzemplarz do potrzeb obdarowywanej osoby. Breloki na Dzień Taty różnią się również materiałem wykonania – sprzedajemy wersje zarówno drewniane, jak i metalowe. Obie mają swoje zalety, a podstawowa odmienność pomiędzy nimi dotyczy kwestii estetycznych. Jeśli chodzi o grawer, proponujemy naniesienie na nich treści w rodzaju: imię, inicjały lub pseudonim ojca, ważna data dla taty, innego typu teksty czy symbole, np. humorystyczne hasła czy przysłowia. Przejrzyj dostępne w naszym sklepie breloki, znajdź egzemplarz najbardziej odpowiadający Twojemu ojcu i zamów w atrakcyjnej cenie, aby podarować mu w prezencie!

Niemcy: Schlüsselanhänger zum Vatertag
Czechy: Klíčenka ke Dni otců

opinie klientów

na podstawie 34 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Brelok na Dzień Ojca:

Kinga

17.08.2023

16:00:16

To niesamowite, jak dokładny jest ten mały prędkościomierz. Brelok jest poręczny i wygodny w użyciu.

Sylwia

03.07.2023

20:28:28

Prędkościomierz - Brelok drewniany to fantastyczna opcja dla tych, którzy chcą wyróżnić swoje klucze i wyrazić swoją pasję. Elegancki i unikatowy brelok. Polecam z całego serca.

Dorota

06.02.2023

10:04:10

Ten brelok drewniany z prędkościomierzem to nie tylko praktyczny gadżet, ale także estetyczny. Wyjątkowy i stylowy.

Tomáš

14.12.2022

18:51:32

To jest to, czego szukałem! Brelok z personalizacją to oryginalny pomysł na prezent dla miłośników samochodów. Bardzo kreatywny i praktyczny.

Radek

09.12.2022

14:40:28

Najlepszy tata - Brelok do kluczy to wyjątkowy sposób na docenienie taty. Polecam go każdemu, kto chce podarować coś wyjątkowego swojemu ojcu.

Monika

20.07.2022

19:03:48

Ten drewniany brelok to mój ulubiony dodatek, który noszę z dumą. Jakość i napis sprawiają, że jest niezastąpiony w mojej codziennej organizacji kluczy.

ANNA

12.06.2022

12:20:25

Naturalny wygląd drewna dodaje temu brelokowi uroku. Tato jest nim zachwycony!

Karina

12.06.2022

04:35:14

To nie tylko brelok, to wyraz mojej miłości i szacunku dla najlepszego taty na świecie.

Monika

10.06.2022

12:40:09

Brelok drewniany z napisem 'Najlepszy tata' - piękny prezent od serca.

Karolina

15.12.2021

13:38:20

Ten drewniany brelok to nie tylko ozdoba, to także wyraz miłości i szacunku dla taty. Idealny na upominek z okazji Dnia Ojca czy urodzin.

4.99 4.99 5 5 4.99 4.99 4.99 4.99 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5