Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Brelok na Dzień Chłopaka

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
FILTRUJ
FILTRUJ
Terminy dostawy

Brelok na Dzień Chłopaka

Obchodzony w Polsce 30 września Dzień Chłopaka na dobre zakorzenił się we współczesnej kulturze. Z tej okazji obdarowuje się bliskich i znajomych symbolicznymi upominkami. Co podarować sympatii, narzeczonemu, przyjacielowi, bratu, koledze czy kuzynowi? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wiele dziewczyn i kobiet, a znaleźć ją można w naszym sklepie. Oferujemy bowiem funkcjonalne, estetyczne i uniwersalne breloki, z których zadowolony będzie każdy obdarowywany. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i zamawiania wybranych artykułów!

Dzień Chłopaka w Polsce i na świecie

Tak jak kobiety mają swoje święto, tak w kalendarzu znalazło się miejsce również dla chłopaków. Warto podkreślić to, że data 30 września, czyli dzień, w którym jest ono obchodzone, odnosi się przede wszystkim do dzieci i młodzieży, podczas gdy wszyscy mężczyźni świętują 19 listopada. Należy też zauważyć, że Polska jest jednym ze stosunkowo niewielu krajów, w których owo rozgraniczenie obowiązuje – w większości pozostałych państwa na świecie Dzień Chłopaka i mężczyzny jest ze sobą tożsamy. Jeśli zastanawiasz się, co podarować z tej okazji wybranej osobie, rozważ nasze breloki. Z uwagi na niejednoznaczność tego święta ma ono charakter mocno indywidualny dla poszczególnych społeczeństw i jest obchodzone w różnych datach. W każdym razie powinno zostać uznane za stosunkowo młode – przyjmuje się bowiem, że zaczęto je celebrować dopiero w 1999 r. Co interesujące, pierwszym państwem, które wprowadziło oficjalnie taki zwyczaj, był Trinidad i Tobago. Jak widać, nawet w tak odległych i egzotycznych mogą powstawać tradycje mające szanse na zadomowienie się na stałe w kulturze światowej. Z myślą właśnie o tym święcie proponujemy szeroki wybór praktycznych i estetycznych breloczków w atrakcyjnych cenach. W ślad za Trynidadem i Tobago oraz wieloma innymi krajami poszła Organizacja Narodów Zjednoczonych, która 19 listopada, a więc w innej dacie niż w Polsce, oficjalnie ustanowiła Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Następnie pomysł podchwyciły inne państwa zachodnie, w których to święto było wcześniej nieobecne, jak Austria, Holandia, Indie, Wielka Brytania czy Chiny. Niezależnie od tego, kiedy i w jakim kraju chłopacy świętują, pozostają otwarci na upominki wręczane im przez panie. Jeśli takim prezentem będzie wysokiej jakości brelok, a tylko takie produkty są dostępne w naszym sklepie, można mieć pewność uśmiechu na ustach obdarowywanego. Dzień Chłopaka obchodzony jest w następujących terminach w poszczególnych państwach: 7 lutego na Malcie, 5 kwietnia w UK i Irlandii, 5 maja w Japonii, 15 lipca w Brazylii, 30 września w Polsce, 7 października w Norwegii, 19 listopada w Meksyku i Indiach, 25 listopada w Kanadzie.

Dzień Chłopaka – okazja do wręczenia prezentu bliskiej osobie

Podobnie jak w przypadku datowanego na 8 marca święta wszystkich kobiet, tak i dzień chłopaka stanowi okazję do okazania sympatii i obdarowania mniej lub bardziej bliskich osób. Powszechne stało się wręczanie prezentów przez dziewczynki w przedszkolach, zerówkach i szkołach podstawowych, gdzie święto nabiera nieco bardziej oficjalnego charakteru. Zmienia się to w ponadpodstawowych placówkach edukacyjnych, w których świętuje bardziej osobiście. Wciąż jednak Dzień Chłopaka polega na wręczaniu prezentów – jeżeli nie wiesz, jaki przedmiot wybrać z tej okazji, rozważ dostępne w naszej ofercie breloki. Proponujemy bardzo różnorodne, ale zawsze praktyczne i estetyczne gadżety, które mogą być wspaniałą niespodzianką dla każdego. Polecamy je właśnie ze względu na uniwersalność zastosowania – doskonale nadają się zarówno dla nastolatków, jak i starszych mężczyzn. Każdy przecież przeważnie nosi przy sobie klucze, dlatego możliwość ich spięcia w jeden pęk, jest bardzo przydatna na co dzień. Docenią ją wszyscy chłopcy, którzy poszukują sposobu na uporządkowanie bałaganu w kieszeniach.

Praktyczne i personalizowane breloki jako prezent na Dzień Chłopaka

Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci na upominku wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju, który poza zastosowaniem praktycznym ma również wymiar symboliczny, dlatego dajemy możliwość personalizacji zamówionych produktów. Wyłącznie od Ciebie zależy, jakie treści będą zdobić brelok na Dzień Chłopaka. Zastanów się, czy chcesz, żeby na jego powierzchni znalazło się imię wybranej osoby, jakaś ważna dla was obojga data czy symbol, który dużo dla was znaczy. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a ilość tekstu czy wielkość graweru zależy tylko od rozmiarów produktu. Sprzedajemy modele z zawieszkami w różnych kształtach, np. okrągłych, prostokątnych czy nieregularnych. Możesz więc zdecydować się na standardowy, np. kwadratowy brelok dla chłopaka lub zakupić egzemplarz w bardziej oryginalnej formie, takiej jak kwiat czterolistnej koniczyny, serce czy gwiazda. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatemu i różnorodnemu asortymentowi znajdziesz gadżet spełniający wszystkie Twoje wymagania, który spodoba się osobie obdarowywanej i zostanie przez nią doceniony. Zamów nasze gadżety i przekonaj się o tym!

Niemcy: Schlüsselanhänger zum Weltmännertag

opinie klientów

na podstawie 164 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Brelok na Dzień Chłopaka:

Małgorzata

28.09.2023

20:32:42

Brelok z inicjałami I Love to uroczy dodatek. Moje inicjały wyglądają pięknie, a jest to idealny prezent dla ukochanej osoby.

Magdalena

28.09.2023

13:31:04

To jest naprawdę uroczy brelok! Inicjały dodają mu osobistego charakteru, a serduszko I Love nadaje mu romantycznego wyrazu.

Julia

26.09.2023

23:58:21

Brelok ten jest nie tylko użyteczny, ale także przypomina o odpowiedzialności na drodze. Jedź ostrożnie to ważne hasło, które warto mieć zawsze przy sobie.

Laura

26.09.2023

19:09:41

To bardzo praktyczny brelok do kluczy. Jedź ostrożnie to ważne przesłanie, które warto nosić przy sobie. Solidnie wykonany i trwały.

Magdalena

25.09.2023

10:47:26

Wykonanie jest solidne, a koniczynka bardzo urocza.

Martyna

24.09.2023

21:01:40

Brelok koniczynka jest słodki i przynoszący szczęście. To idealny prezent dla bliskiej osoby.

Roksana

24.09.2023

19:24:03

Inicjały I Love na breloku to subtelny sposób na wyrażenie uczuć

Barbara

21.09.2023

18:42:20

Brelok Jedź ostrożnie to przypomnienie o ważności bezpieczeństwa na drodze. Jest stylowy i funkcjonalny, idealny na klucze samochodowe.

Pawel

21.09.2023

13:51:00

Jestem pewien, że każda osoba doceni ten brelok z imieniem i znakiem nieskończoności. To nie tylko piękny upominek, ale także wyraz głębokich uczuć.

Maja

20.09.2023

19:37:46

To piękny brelok, który można nosić przy sobie zawsze. Personalizacja dodaje mu wyjątkowego uroku. Doskonały na prezent dla ukochanej osoby.

5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99 4.99 5 5 4.99 4.99 4.99 4.99 5 5 5 4.99 5 5 5 5