Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Brelok na Dzień Chłopaka

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ
FILTRUJ
FILTRUJ
Terminy dostawy

Brelok na Dzień Chłopaka

Obchodzony w Polsce 30 września Dzień Chłopaka na dobre zakorzenił się we współczesnej kulturze. Z tej okazji obdarowuje się bliskich i znajomych symbolicznymi upominkami. Co podarować sympatii, narzeczonemu, przyjacielowi, bratu, koledze czy kuzynowi? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wiele dziewczyn i kobiet, a znaleźć ją można w naszym sklepie. Oferujemy bowiem funkcjonalne, estetyczne i uniwersalne breloki, z których zadowolony będzie każdy obdarowywany. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i zamawiania wybranych artykułów!

Dzień Chłopaka w Polsce i na świecie

Tak jak kobiety mają swoje święto, tak w kalendarzu znalazło się miejsce również dla chłopaków. Warto podkreślić to, że data 30 września, czyli dzień, w którym jest ono obchodzone, odnosi się przede wszystkim do dzieci i młodzieży, podczas gdy wszyscy mężczyźni świętują 19 listopada. Należy też zauważyć, że Polska jest jednym ze stosunkowo niewielu krajów, w których owo rozgraniczenie obowiązuje – w większości pozostałych państwa na świecie Dzień Chłopaka i mężczyzny jest ze sobą tożsamy. Jeśli zastanawiasz się, co podarować z tej okazji wybranej osobie, rozważ nasze breloki. Z uwagi na niejednoznaczność tego święta ma ono charakter mocno indywidualny dla poszczególnych społeczeństw i jest obchodzone w różnych datach. W każdym razie powinno zostać uznane za stosunkowo młode – przyjmuje się bowiem, że zaczęto je celebrować dopiero w 1999 r. Co interesujące, pierwszym państwem, które wprowadziło oficjalnie taki zwyczaj, był Trinidad i Tobago. Jak widać, nawet w tak odległych i egzotycznych mogą powstawać tradycje mające szanse na zadomowienie się na stałe w kulturze światowej. Z myślą właśnie o tym święcie proponujemy szeroki wybór praktycznych i estetycznych breloczków w atrakcyjnych cenach. W ślad za Trynidadem i Tobago oraz wieloma innymi krajami poszła Organizacja Narodów Zjednoczonych, która 19 listopada, a więc w innej dacie niż w Polsce, oficjalnie ustanowiła Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Następnie pomysł podchwyciły inne państwa zachodnie, w których to święto było wcześniej nieobecne, jak Austria, Holandia, Indie, Wielka Brytania czy Chiny. Niezależnie od tego, kiedy i w jakim kraju chłopacy świętują, pozostają otwarci na upominki wręczane im przez panie. Jeśli takim prezentem będzie wysokiej jakości brelok, a tylko takie produkty są dostępne w naszym sklepie, można mieć pewność uśmiechu na ustach obdarowywanego. Dzień Chłopaka obchodzony jest w następujących terminach w poszczególnych państwach: 7 lutego na Malcie, 5 kwietnia w UK i Irlandii, 5 maja w Japonii, 15 lipca w Brazylii, 30 września w Polsce, 7 października w Norwegii, 19 listopada w Meksyku i Indiach, 25 listopada w Kanadzie.

Dzień Chłopaka – okazja do wręczenia prezentu bliskiej osobie

Podobnie jak w przypadku datowanego na 8 marca święta wszystkich kobiet, tak i dzień chłopaka stanowi okazję do okazania sympatii i obdarowania mniej lub bardziej bliskich osób. Powszechne stało się wręczanie prezentów przez dziewczynki w przedszkolach, zerówkach i szkołach podstawowych, gdzie święto nabiera nieco bardziej oficjalnego charakteru. Zmienia się to w ponadpodstawowych placówkach edukacyjnych, w których świętuje bardziej osobiście. Wciąż jednak Dzień Chłopaka polega na wręczaniu prezentów – jeżeli nie wiesz, jaki przedmiot wybrać z tej okazji, rozważ dostępne w naszej ofercie breloki. Proponujemy bardzo różnorodne, ale zawsze praktyczne i estetyczne gadżety, które mogą być wspaniałą niespodzianką dla każdego. Polecamy je właśnie ze względu na uniwersalność zastosowania – doskonale nadają się zarówno dla nastolatków, jak i starszych mężczyzn. Każdy przecież przeważnie nosi przy sobie klucze, dlatego możliwość ich spięcia w jeden pęk, jest bardzo przydatna na co dzień. Docenią ją wszyscy chłopcy, którzy poszukują sposobu na uporządkowanie bałaganu w kieszeniach.

Praktyczne i personalizowane breloki jako prezent na Dzień Chłopaka

Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci na upominku wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju, który poza zastosowaniem praktycznym ma również wymiar symboliczny, dlatego dajemy możliwość personalizacji zamówionych produktów. Wyłącznie od Ciebie zależy, jakie treści będą zdobić brelok na Dzień Chłopaka. Zastanów się, czy chcesz, żeby na jego powierzchni znalazło się imię wybranej osoby, jakaś ważna dla was obojga data czy symbol, który dużo dla was znaczy. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a ilość tekstu czy wielkość graweru zależy tylko od rozmiarów produktu. Sprzedajemy modele z zawieszkami w różnych kształtach, np. okrągłych, prostokątnych czy nieregularnych. Możesz więc zdecydować się na standardowy, np. kwadratowy brelok dla chłopaka lub zakupić egzemplarz w bardziej oryginalnej formie, takiej jak kwiat czterolistnej koniczyny, serce czy gwiazda. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatemu i różnorodnemu asortymentowi znajdziesz gadżet spełniający wszystkie Twoje wymagania, który spodoba się osobie obdarowywanej i zostanie przez nią doceniony. Zamów nasze gadżety i przekonaj się o tym!

Niemcy: Schlüsselanhänger zum Weltmännertag
Polska:

opinie klientów

na podstawie 63 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Brelok na Dzień Chłopaka:

Julia

26.09.2023

23:58:21

Brelok ten jest nie tylko użyteczny, ale także przypomina o odpowiedzialności na drodze. Jedź ostrożnie to ważne hasło, które warto mieć zawsze przy sobie.

Laura

26.09.2023

19:09:41

To bardzo praktyczny brelok do kluczy. Jedź ostrożnie to ważne przesłanie, które warto nosić przy sobie. Solidnie wykonany i trwały.

Barbara

21.09.2023

18:42:20

Brelok Jedź ostrożnie to przypomnienie o ważności bezpieczeństwa na drodze. Jest stylowy i funkcjonalny, idealny na klucze samochodowe.

Roksana

19.09.2023

18:08:01

Brelok 'Jedź ostrożnie' to świetny sposób, aby przypominać sobie i innym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze.

Weronika

31.08.2023

13:14:28

To doskonały prezent dla młodego kierowcy. Motywacja do odpowiedzialnej jazdy.

Agata

22.08.2023

08:53:07

Jestem zachwycony tym breloczkiem! Projekt własny sprawia, że jest to wyjątkowy i osobisty prezent. To doskonały sposób na wyrażenie swojej kreatywności.

Martyna

21.08.2023

18:07:43

To nie tylko brelok, to także ważne przesłanie. Jedź ostrożnie to motto, które warto mieć przed oczami. Brelok jest estetyczny i użyteczny.

ANNA

20.08.2023

14:31:19

Brelok drewniany z własnym projektem to genialny pomysł na personalizowany prezent. Wyjątkowy i solidny.

Marzanna

19.08.2023

06:12:08

Uwielbiam swój własny projekt na tym drewnianym breloku. Solidne wykonanie i świetna jakość.

Julia

18.08.2023

12:52:31

Jestem zadowolony z tego breloczka. Jedź ostrożnie to przypomnienie o bezpieczeństwie, które może być bardzo pomocne. Solidne wykonanie i atrakcyjny design.

5 4.99 4.99 4.99 5 4.99 4.99 5 4.99 4.99 4.99 4.99 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5