Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Album na Zdjęcia dla Dziecka

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Album na zdjęcia dla dziecka - uroczy prezent!

Te nasze pociechy tak szybko rosną, że czasem przydałoby się jakieś magiczne urządzenie do zatrzymywania czasu. A przynajmniej coś, co zatrzyma te najcenniejsze chwile, pozwoli do nich wrócić i poczuć te emocje, co wtedy. Na przykład kiedy maluszek posyła światu pierwsze uśmiechy, zaczyna chodzić albo wtula się w swojego ulubionego pluszowego misia. Takich chwil jest całe mnóstwo i doskonale wie o tym każdy rodzic. Tak się składa, że jest pewien sposób na zatrzymanie tych momentów i sprawienie, by na zawsze zostały piękną pamiątką. Chodzi oczywiście o zdjęcia. Cudne fotografie dziecka muszą być odpowiednio wyeksponowane. Wiadomo, że w formie cyfrowej każdy ma tysiące zdjęć na komputerze, ale te najbardziej wyjątkowe zasługują na coś szczególnego, czyli personalizowany album na zdjęcia dla dziecka. To świetna propozycja dla wszystkich dumnych członków rodziny, którzy chcą przygotować maluchowi podarunek, który zostanie na lata i będzie pamiątką jakiejś wyjątkowej okazji. Album na zdjęcia dla dziecka spodoba się również rodzicom, którzy od tej pory będą mogli zbierać te najpiękniejsze fotografie w najpiękniejszym albumie ich pociechy.

Album na zdjęcia dla dziecka - upominek na ważne okazje

Zadbaliśmy o to, aby nasze wzory były pełne kolorów i ślicznych rysunków przygotowanych z myślą o najmłodszych. Równie ważna jest także możliwość idealnego dopasowania albumu na zdjęcia dla dziecka na konkretną okazję. Dlatego w naszej kolekcji znajdziesz super wzory na urodzinki, a także na Chrzest czy Pierwszą Komunię Świętą. Mamy też specjalne wzory z metryczką urodzenia, co sprawia, że nasz album na zdjęcia dla dziecka może stać się pierwszym prezentem w życiu maluszka. To brzmi dumnie! Zapełniony fotografiami album zostanie z dzieckiem na zawsze i kiedyś stanie się bezcenną pamiątką, do której obdarowana osoba i jej rodzina wielokrotnie będzie wracać. A wspólne oglądanie albumu, wspominanie, śmiech i wzruszenia to przecież wspaniałe chwile, które trzeba dzielić z najbliższymi. Album na zdjęcia dla dziecka to wspaniały upominek i gwarantujemy, że zapewni mnóstwo radości!

Pomysłowy album na zdjęcia dla dziecka - znajdź ten idealny!

Wśród wielu wzorów w naszej kolekcji z pewnością znajdziesz ten, który będzie najbardziej pasował na konkretną okazję. Jeśli poszukujesz czegoś na wyjątkowy dzień, jakim jest Chrzest Święty albo Pierwsza Komunia, te propozycje powinny Ci się spodobać. Chrzest Święty - personalizowany album na zdjęcia oraz Pamiątka Komunii - personalizowany album na zdjęcia to śliczne upominki, które pasują do uroczystego charakteru okazji. Wśród naszych skarbów nie brakuje także propozycji na urodziny, jak np. personalizowany album na zdjęcia - Urodziny dinozaur. Jeśli wybierasz się na pierwsze spotkanie z maluszkiem i chcesz zabrać coś fajnego w prezencie na narodziny, polecamy jeden z absolutnych bestsellerów w naszej kolekcji. Metryczka urodzenia - personalizowany album na zdjęcia to doskonały wybór!

Niemcy: Fotoalbum für Kinder
Czechy: Fotoalbum pro dítě
Słowacja: Fotoalbum Pre Dieťa
Litwa: Nuotraukų albumas Vaikui
Węgry: Fotóalbum Gyereknek
Holandia: Schoondochter
Rumunia: Cadou Pentru Noră
Polska:

opinie klientów

na podstawie 188 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Album na Zdjęcia dla Dziecka:

Sylwia

14.12.2023

12:19:30

Dziś dostałam personalizowany album na zdjęcia Dziękuję bardzo za ekspresową wysyłkę a sam album jest prześliczny Piękna pamiątka dla dziecka Polecam z całego ??

Sylwia

29.09.2023

12:49:29

To personalizowane albumy Sarenka to piękny sposób na przechowywanie wspomnień. Wyjątkowy prezent dla bliskich.

Danuta

28.09.2023

21:53:38

Personalizowany album Metryczka Urodzenia to wspaniała pamiątka. Przepiękny sposób na zachowanie wspomnień z narodzin dziecka.

Roman

27.09.2023

19:12:52

Jestem zachwycony jakością i personalizacją tego albumu. Wyjątkowy design i miejsce na wsuwane zdjęcia to jego niewątpliwe atuty.

Sławek

26.09.2023

12:59:42

Album jest starannie wykonany, a personalizacja dodaje mu wyjątkowego charakteru. To piękna pamiątka z naszych podróży.

Julia

23.09.2023

14:25:18

Ten album na zdjęcia z motywem lwa to absolutna perełka! Wyjątkowy design i świetna jakość wykonania. Piękny sposób na przechowywanie wspomnień.

Katarzyna

14.09.2023

12:44:23

Jestem zachwycona tym albumem. Jego design i personalizacja Miś dodają mu uroku, a jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

Ewa

13.09.2023

22:30:35

Album jest nie tylko praktyczny, ale także emocjonalny. Idealny na przechowywanie wspomnień i fotografii z ważnych momentów życia dziecka.

Weronika

06.09.2023

15:20:29

Personalizowany album na zdjęcia z motywem jednorożca to piękny sposób na przechowywanie wspomnień. Wyjątkowy prezent dla miłośników jednorożców.

Anka

03.09.2023

21:06:03

Nasz album z metryczką urodzenia jest teraz naszą rodzinna skarbnicą wspomnień. Bardzo polecam!

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5