Gwarancja dostawy na środę jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Album na chrzest

TRWA POBIERANIE WYNIKÓW

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Album na chrzest

Narodziny dziecka, niezwykła atmosfera towarzyszącą uroczystości Chrztu Świętego, pierwsze wspólne wakacje spędzone nad słonecznym bałtyckim brzegiem, rodzinne wieczory w nareszcie własnym domu. Te chwile szczęścia z ukochanymi osobami chcielibyśmy zatrzymać na zawsze. Piękny album na chrzest to unikalna, osobista skarbnica wspomnień. Podarowany z okazji chrzcin, album na chrzest stanie się świetną pamiątką, która zgromadzi wspomnienia nie tylko z tego dnia, ale także z całego życia. Otwierany raz po raz, album na chrzest nieodmiennie będzie wzruszał i oczarowywał ciepłem tamtych momentów.

Szczególny album na chrzest

Album na chrzest, zaprojektowany w estetycznym, wyrafinowanym stylu, to prezent na chrzciny, który wywrze niezapomniane wrażenie na obdarowanych. Jeśli więc poszukujesz urzekającej niespodzianki - czegoś więcej niż kolejnej nieoryginalnej pamiątki, która spędzi wieczność na górnej półce w salonie, naszą bezbłędną odpowiedzią jest album na chrzest. Upewnimy się także, że Twój prezent na chrzciny będzie jedyny w swoim rodzaju! Do wyboru znajdziesz różne, obłędnie eleganckie motywy spersonalizowanej okładki albumu na chrzest.

Piękne motywy albumu na chrzest

Pełen uroku Chrzest Święty - album na chrzest to bestseller wśród personalizowanych albumów. Elegancki biało - złoty design, przepiękny grawer wykonany fantazyjną czcionką i miejsce na dwie i pół setki zdjęć sprawiają, że jest to pamiątka idealna. Wspominając o pamiątkach, kolejna z naszych ponadprzeciętnych propozycji na chrzciny to Pamiątka chrztu - album na chrzest. Stylowa okładka albumu to czarujący złoty grawer: spersonalizowany napis i śliczny motyw nawiązujący do symboliki Ducha Świętego. Pamiątka chrztu 2 - album na chrzest to inny wzór niezwykłego albumu - tutaj estetyczny grawer przedstawia Anioła Stróża modlącego się nad imieniem dziacka. Wasz maluch niewątpliwie zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Nasz książę - album na chrzest oraz Nasza księżniczka - album na chrzest to kolejne efektowne zdobienia, które stworzą jedyny w swoim rodzaju prezent.

opinie klientów

na podstawie 36 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Album na chrzest:

Jola

05.11.2019

14:56:24

Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Jakość produktów bardzo wysoka. Piękny album. Polecam sklep.

Julson

28.10.2019

10:43:52

Super album , dużo miejsca na zdjęcia i sama mozliwość własnego projektu na okładce przekonało mnie do zakupu

Gizzy

24.10.2019

13:18:56

Bardzo profesjonalnie, szybko i dokładnie z opisem. Polecam

Edyta

19.10.2019

09:39:42

zamawiam już drugi raz z tego sklepu i jestem pozytywnie zaskoczona wykonaniem i szybką realizacją, już na następny dzień. Raz też z własnej winy i niedopatrzenia zamówiłam notatnik zamiast planera i zwrot odbył się błyskawicznie. Super sklep, na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

Asia

18.10.2019

15:38:43

Album jak i nadruk prezentują się świetnie, paczka przyszła już na następny dzień od zamówienia, to już moje trzecie zamówienie z tego sklepu, i kolejne pozytywne zaskoczenie.

Ada

27.09.2019

08:42:47

Piękny album bardzo starannie wykonany

Misiek

25.09.2019

09:17:04

Prezent dla bobasa jak znalazł. Cena też jest okej. Polecam

Ada

25.09.2019

08:54:44

Pięknie wykonany, szybka obsługa

Paulina K.

20.09.2019

15:42:06

Wyjątkowy album, wspaniała pamiątka w dobrej cenie, która odpowiada profesjonalnemu wykonaniu :) naprawdę warto polecam, prezent na lata

Sebastian

20.09.2019

11:06:16

Fajny albumik, dobrej jakości. Mam nadzieję, że przysłuży się nowo powstałej rodzinie brata:)