Gwarancja dostawy na jutro jeśli złożysz zamówienie w ciągu:  Zamknij

Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na Dzień Babci

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na Dzień Babci

Dlaczego warto wysłać do babci kartkę z życzeniami? Nie zawsze istnieje możliwość osobistego złożenia życzeń babci z okazji Dnia Babci. W takich przypadkach wysłanie stosownej kartki pocztowej jest niebywale przyjemnym dla odbiorcy gestem. Możemy być pewni, że taka kartka z życzeniami na Dzień Babci spotka się ze wzruszeniem osoby odbierającej przesyłkę. Co prawda, chcąc przesłać miłe słowa w takiej postaci, jak kartka z życzeniami na Dzień Babci należy uwzględnić czas przychodzenia przesyłki listowej. Może być to nieraz trudne, jednak warto wysłać przesyłkę kilka dni wcześniej tak, aby kartka z życzeniami na Dzień Babci doszła na czas. W przypadku naszej nieobecności w domu babci taka kartka może naprawdę doskonale spełnić swoją funkcję. Możemy być pewni, że jeśli wyślemy do babci taką kartkę pocztową, z pewnością na długo zagości ona w widocznym miejscu, a babcia będzie prawdziwie zadowolona z tego, że jej wnuk czy wnuczka o niej pamięta i zawsze ciepło o niej myśli. Taka kartka z życzeniami na Dzień Babci może być tego najlepszym wyrazem.

opinie klientów

na podstawie 6 opinii

Ostatnie 6 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na Dzień Babci:

Basia

05.02.2020

15:43:09

Kartka wykonana bardzo starannie, szybka wysyłka

Mela

05.03.2019

12:15:34

Super Karteczka, dziadkowie ucieszeniu ,że dostali tak spersonalizowaną karteczkę. Polecam Mygiftdna z całego serduszka.

miraga

30.01.2019

22:03:10

Tak zaprojektowana kartka to idealny dodatek do każdego prezentu. Skorzystałam z możliwości wgrania zdjęcia i wyszło doskonale. Świetna jakość papieru i została zachowana wysoka rozdzielczość zdjęcia. Do tego piękna czcionka życzeń.

Gosia

29.01.2019

15:42:45

Personalizowana kartka wywołała uśmiech na twarzy mojej babci! Jakość wydruku PERFECT!! Polecam!

Maria

29.01.2019

13:35:46

Personalizacja sprawia,że kartka staje się wyjątkowa. Fajna alternatywa dla zwykłych kartek.

Madzia

30.03.2018

13:28:55

Jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie. Bardzo szybko otrzymalam moje zamowienie i jestem zadowolona z efektu kartki z zyczeniami ktora zamawialam. Z checia bede zamawiac tutaj dalej zamowienia. Bardzo dziekuje :) I pozdrawiam :)