Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na 18 urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na 18 urodziny

18 urodziny to wyjątkowa okazja, która jest pretekstem do wyprawienia wspaniałej imprezy oraz spędzenia czasu z najbliższymi nam osobami. W takim dniu warto zapewnić jubilatowi cudowne prezenty, ale dodatkowo ciekawym urozmaiceniem będzie również Kartka z życzeniami na 18 urodziny. Taki dodatek będzie cudowną pamiątką, która nawet po wielu latach wywoła uśmiech na twarzy danej osoby. Aby Kartka z życzeniami na 18 urodziny spełniła swoje zadanie, warto wybrać taką, która będzie pasować do danej osoby oraz sprawi jej wiele radości i przekaże nasze uczucia. Jakie napisać życzenia z okazji 18 urodzin? Jeśli chcemy, by Kartka z życzeniami na 18 urodziny była naprawdę wartościowa, powinniśmy zawrzeć w niej życzenia płynące prosto z serca. Warto napisać tam dokładnie to, czego życzymy danej osobie i jasno określić, że jest ona dla nas ważna i pragniemy sprawić jej radość. Jeśli trochę się postaramy, taka kartka będzie o wiele bardziej wartościowa. niż najdroższe prezenty.

Kartka z życzeniami na 18 urodziny - świetny podarunek!

Osiemnastka to jeden z najbardziej wyczekiwanych i wyjątkowych dni w życiu każdego młodego człowieka. Osiemnastka to nie tylko symboliczne przejście w dorosłe życie. To także pozyskanie nowych praw i obowiązków. Warto uczcić ją w możliwie najbardziej huczny sposób. W końcu takie święto jest tylko raz w życiu. Jeśli Twój przyjaciel organizuje wkrótce osiemnastkową imprezę, to się świetnie składa. Jesteśmy świadomi, jak ważny jest upominek na tę okazję, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, byś znalazł coś odpowiedniego. Doskonałym dodatkiem do każdego prezentu jest kartka z życzeniami na 18 urodziny. Nasze kartki są pełne energii, humoru i młodzieńczego uroku. Dzięki możliwości personalizacji kartki z życzeniami na 18 urodziny powstanie jedyna w swoim rodzaju pamiątka, do której będzie można wracać wspomnieniami przez wiele wiele lat.

Kartka z życzeniami na 18 urodziny - podarunek na wyjątkową okazję

Zakup wyjątkowego prezentu czy dodatku to nie lada wyczyn. Szczególnie, jeśli to są osiemnaste urodziny. Prezent powinien być szczególny, niezwykły i humorystyczny. Nasze kartki z życzeniami na 18 urodziny są sprawdzonym dodatkiem! Spełniają wszystkie wyżej wymienione wymagania. Nasz szeroki wachlarz motywów na kartkach z życzeniami na 18 urodziny sprawi, że z pewnością wybierzesz ten odpowiedni. Oferujemy wiele możliwości personalizacji. Mamy możliwość wstawienia zdjęcia solenizanta i dołączenia oryginalnych życzeń. Mamy także możliwość wykonania kartki z sentencją podkreślającą wejście w dorosłość. Każda z kartek z życzeniami na 18 urodziny jest na swój sposób wyjątkowa. Gwarantujemy, że drugiej takiej nie otrzyma!

Oryginalne kartki z życzeniami na 18 urodziny - znajdź tę odpowiednią!

Doskonale wiemy, że niepowtarzalność takiej okazji jak osiemnaste urodziny wiąże się z niepowtarzalną oprawą i formą przekazu życzeń. Nasz sklep internetowy w takich sytuacjach zawsze stoi na wysokości zadania. W ofercie kartek przygotowaliśmy takie, które nie zaginą w masie innych. Wręcz przeciwnie. Nasze kartki zdecydowanie będą wyróżniały się na tle pozostałych. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które są naszymi zdecydowanymi bestsellerami. Pierwsza nasza propozycja to 18 urodziny najlepszego - kartka z życzeniami. Jest to świetna propozycja dla dziewczyny, która właśnie wkracza w dorosłe życie. Możliwość umieszczenia własnych życzeń i zdjęcia jubilatki czyni kartkę oryginalną i nietuzinkową. Każda osiemnastolatka marzy o personalizowanej kartce! Gwarantujemy, że będzie stała w najważniejszym miejscu na jej biurku. Druga nasza propozycja to 18 wspaniałe urodziny - kartka z życzeniami. Obdarowany na pewno zwróci uwagę na przewodni cytat na tej kartce - od dziś możesz wszystko ! Przecież o tej chwili marzył całe życie. Trzecia nasza propozycja to 18 urodziny wyrosłeś - kartka z życzeniami. Z tą kartką podkreślisz, że obdarowany wyrósł na cudownego człowieka.

opinie klientów

na podstawie 119 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na 18 urodziny:

Petr

25.08.2023

14:18:52

Pomysł na prezent, który połączył zabawę i emocje w jednym.

Ewelina

25.08.2023

09:33:53

Kiedy dostałem tę kartkę, wzruszyłem się do łez. To naprawdę piękny gest.

Monika

24.08.2023

11:45:23

Niezwykła karta, która zostawiła uśmiech na twarzach obdarowanych.

KLAUDIA

19.07.2023

01:01:47

To moje ulubione kartki na urodziny. Personalizacja zdjęciem dodaje im wyjątkowej wartości emocjonalnej, a jakość wykonania jest znakomita.

Sylwia

11.07.2023

15:17:03

Ta kartka to nie tylko życzenia, to także wyjątkowa pamiątka. Zdjęcie sprawia, że jest to coś więcej niż zwykła kartka świąteczna.

Samuel

19.05.2023

14:51:31

Kartka z własnym zdjęciem dodaje osobistego akcentu do życzeń. To wyjątkowy sposób, by pokazać, że ktoś jest dla nas ważny.

Petra

23.02.2023

11:29:26

Kartka zdrapka Zdjęcia to oryginalny sposób na podarowanie zdjęć. Kreatywna i zabawna.

Magdalena

21.02.2023

15:09:24

Kartka Urodziny Zdjęcia to prawdziwa perełka. Piękne zdjęcia i staranne wykonanie sprawiają, że jest to prezent sam w sobie.

Urszula

20.02.2023

13:09:48

Kartka zdrapka Zdjęcia to kreatywny sposób na podarowanie zdjęć. Zabawa z drapaniem to dodatkowa frajda.

Hana

13.12.2022

11:16:02

Jestem zachwycony zakupem tej kartki. To nie tylko życzenia, to także wyraz mojego osobistego podejścia i troski o szczegóły.

4.98 5 4.98 5 5 5 4.98 4.99 5 5 5 4.98 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5