Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Nie pozwól, aby podarowany przez Ciebie prezent skończył na szafce
Spersonalizuj wybrany prezent i podaruj niezapomniane wspomnienia!
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na 18 urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na 18 urodziny

18 urodziny to wyjątkowa okazja, która jest pretekstem do wyprawienia wspaniałej imprezy oraz spędzenia czasu z najbliższymi nam osobami. W takim dniu warto zapewnić jubilatowi cudowne prezenty, ale dodatkowo ciekawym urozmaiceniem będzie również Kartka z życzeniami na 18 urodziny. Taki dodatek będzie cudowną pamiątką, która nawet po wielu latach wywoła uśmiech na twarzy danej osoby. Aby Kartka z życzeniami na 18 urodziny spełniła swoje zadanie, warto wybrać taką, która będzie pasować do danej osoby oraz sprawi jej wiele radości i przekaże nasze uczucia. Jakie napisać życzenia z okazji 18 urodzin? Jeśli chcemy, by Kartka z życzeniami na 18 urodziny była naprawdę wartościowa, powinniśmy zawrzeć w niej życzenia płynące prosto z serca. Warto napisać tam dokładnie to, czego życzymy danej osobie i jasno określić, że jest ona dla nas ważna i pragniemy sprawić jej radość. Jeśli trochę się postaramy, taka kartka będzie o wiele bardziej wartościowa. niż najdroższe prezenty.

Kartka z życzeniami na 18 urodziny - świetny podarunek!

Osiemnastka to jeden z najbardziej wyczekiwanych i wyjątkowych dni w życiu każdego młodego człowieka. Osiemnastka to nie tylko symboliczne przejście w dorosłe życie. To także pozyskanie nowych praw i obowiązków. Warto uczcić ją w możliwie najbardziej huczny sposób. W końcu takie święto jest tylko raz w życiu. Jeśli Twój przyjaciel organizuje wkrótce osiemnastkową imprezę, to się świetnie składa. Jesteśmy świadomi, jak ważny jest upominek na tę okazję, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, byś znalazł coś odpowiedniego. Doskonałym dodatkiem do każdego prezentu jest kartka z życzeniami na 18 urodziny. Nasze kartki są pełne energii, humoru i młodzieńczego uroku. Dzięki możliwości personalizacji kartki z życzeniami na 18 urodziny powstanie jedyna w swoim rodzaju pamiątka, do której będzie można wracać wspomnieniami przez wiele wiele lat.

Kartka z życzeniami na 18 urodziny - podarunek na wyjątkową okazję

Zakup wyjątkowego prezentu czy dodatku to nie lada wyczyn. Szczególnie, jeśli to są osiemnaste urodziny. Prezent powinien być szczególny, niezwykły i humorystyczny. Nasze kartki z życzeniami na 18 urodziny są sprawdzonym dodatkiem! Spełniają wszystkie wyżej wymienione wymagania. Nasz szeroki wachlarz motywów na kartkach z życzeniami na 18 urodziny sprawi, że z pewnością wybierzesz ten odpowiedni. Oferujemy wiele możliwości personalizacji. Mamy możliwość wstawienia zdjęcia solenizanta i dołączenia oryginalnych życzeń. Mamy także możliwość wykonania kartki z sentencją podkreślającą wejście w dorosłość. Każda z kartek z życzeniami na 18 urodziny jest na swój sposób wyjątkowa. Gwarantujemy, że drugiej takiej nie otrzyma!

Oryginalne kartki z życzeniami na 18 urodziny - znajdź tę odpowiednią!

Doskonale wiemy, że niepowtarzalność takiej okazji jak osiemnaste urodziny wiąże się z niepowtarzalną oprawą i formą przekazu życzeń. Nasz sklep internetowy w takich sytuacjach zawsze stoi na wysokości zadania. W ofercie kartek przygotowaliśmy takie, które nie zaginą w masie innych. Wręcz przeciwnie. Nasze kartki zdecydowanie będą wyróżniały się na tle pozostałych. Przygotowaliśmy kilka propozycji, które są naszymi zdecydowanymi bestsellerami. Pierwsza nasza propozycja to 18 urodziny najlepszego - kartka z życzeniami. Jest to świetna propozycja dla dziewczyny, która właśnie wkracza w dorosłe życie. Możliwość umieszczenia własnych życzeń i zdjęcia jubilatki czyni kartkę oryginalną i nietuzinkową. Każda osiemnastolatka marzy o personalizowanej kartce! Gwarantujemy, że będzie stała w najważniejszym miejscu na jej biurku. Druga nasza propozycja to 18 wspaniałe urodziny - kartka z życzeniami. Obdarowany na pewno zwróci uwagę na przewodni cytat na tej kartce - od dziś możesz wszystko ! Przecież o tej chwili marzył całe życie. Trzecia nasza propozycja to 18 urodziny wyrosłeś - kartka z życzeniami. Z tą kartką podkreślisz, że obdarowany wyrósł na cudownego człowieka.

Niemcy: Glückwunschkarte zum 18. Geburtstag
Czechy: Přáníčko k 18. narozeninám
Słowacja: Blahoželanie Na 18 Narodeniny
Litwa: Sveikinimo atvirukas 18-ajam gimtadieniui
Węgry: Kívánság kártya 18. Születésnapra

opinie klientów

na podstawie 271 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na 18 urodziny:

Katarzyna

29.09.2023

16:49:15

Kartka z życzeniami z własnym zdjęciem to genialny sposób na osobisty prezent urodzinowy!

Alicja

29.09.2023

16:21:09

Kartka z życzeniami z własnymi zdjęciami to genialny sposób na wyrażenie uczuć. To idealny prezent na każdą okazję.

ANNA

29.09.2023

15:02:55

Kartka z życzeniami 'Wszystkiego najlepszego kwiaty' to piękny i delikatny sposób, aby wyrazić swoje życzenia bliskiej osobie. Idealna na różne okazje!

Magda

28.09.2023

15:54:54

Kartka zdrapka z miejscem na zdjęcia to kreatywny sposób na podarowanie wspomnień. Wyjątkowa i zabawna.

Gabriela

28.09.2023

08:52:48

Jestem zachwycony tą kartką zdrapką! Możliwość ukazania zdjęć w taki sposób dodaje niespodzianki i emocji.

Joanna

27.09.2023

11:46:49

Kartka jest nie tylko piękna, ale także emocjonalna. To doskonały sposób na wyrażenie miłości i życzenia solenizantowi. Polecam ją wszystkim szukającym wyjątkowej kartki urodzinowej.

Aleksandra

27.09.2023

08:31:23

Ta kartka z balonami to świetny sposób, aby przekazać radosne życzenia. Polecam wszystkim!

KLAUDIA

22.09.2023

21:04:25

Jestem zachwycony tą kartką. Idealna na różne okazje. Tekst życzeń jest wyjątkowy, a wykonanie kartki solidne.

Karolina

21.09.2023

09:51:20

Balony na kartce to pomysłowy prezent, który z pewnością rozbawi solenizanta. Świetna zabawa!

Dominika

20.09.2023

23:19:15

Kartka z życzeniami z naszymi urodzinowymi zdjęciami to uroczy prezent, który sprawił radość solenizantowi.

5 5 5 4.99 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5