Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami dla Mamy

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami dla Mamy

Kiedy kartka z życzeniami dla mamy to fantastyczny pomysł na prezent? Jeśli nie możemy osobiście złożyć mamie życzeń w dniu jej święta, wybór kartki okolicznościowej i wysłanie jej poprzez pocztę jest naprawdę fajnym, choć nieco zapomnianym już pomysłem na prezent. Taka kartka z życzeniami dla mamy to znak, że pamiętamy o niej nawet wtedy, gdy przebywamy wiele kilometrów od domu. Dzięki takiej kartce mama może poczuć się naprawdę miło, a taka przyjemność nie kosztuje przecież zbyt wiele. Często kartka z życzeniami dla mamy to o wiele mniejszy koszt niż przesłanie jakiegoś najdrobniejszego nawet upominku. Kartka z życzeniami dla mamy to świetny pomysł na skromny podarunek nie tylko z okazji imienin czy urodzin. Bardzo często możemy kupić kartki opatrzone specjalnymi napisami związanymi na przykład z Dniem Matki czy Świętami Bożego Narodzenia. Wysłanie takiej kartki jest zawsze mile widziane przez adresata, a dla nadawcy to naprawdę drobny wydatek, który warto zawsze zaplanować na kilka dni przed świętem mamy.

Kartka z życzeniami dla mamy - wyjątkowy prezent!

Wszystkie mamy na tym świecie zasługują na najlepsze! Pokazały nam świat. Nauczyły, że warto być w życiu odważnym. Nauczyły także, że warto być wolnym i otwartym na innych. Warto podziękować im za to w wyjątkowy sposób. Jeśli nie masz pomysłu na złożenie życzeń prosto z serca, to nasz sklep przychodzi z pomocą! Kartka z życzeniami dla mamy jest świetnym dopełnieniem każdego prezentu. Jest to także doskonała, choć nieco zapomniana forma przekazu życzeń. Szczególnie, gdy dzieli Cię z mamą kilkaset kilometrów. Warto jest podarować taką kartkę z życzeniami dla mamy i pokazać, że bez względu na kilometry, cały czas o niej myślimy i pamiętamy. Odległość nie stanowi żadnej przeszkody !

Kartka z życzeniami dla mamy - upominek na każdą okazję

Nasza oferta kartek z życzeniami dla mamy jest naprawdę bogata. Stworzone są z myślą właśnie o nich. Cukierkowe barwy, najpiękniejsze rodzaje kwiatów, czułe słowa, miejsce na waszą wspólną fotografię. To wszystko znajdziesz na naszych wyjątkowych, pełnych serdeczności kartkach. Jeśli Twoja mama jest zwolenniczką prostych i tradycyjnych form upominków, to jedna z naszych propozycji kartki z życzeniami dla mamy przypadnie jej do gustu i wywoła wiele wzruszeń. Nic tak nie chwyta za serce, jak najpiękniejsze słowa i pozytywne emocje zapisane na spersonalizowanej kartce. Świetnie sprawdzi się jako podarunek na imieniny, urodziny czy Dzień Matki. Przejrzyj nasze propozycje kartek z życzeniami dla mamy, wybierz odpowiedni motyw, spersonalizuj i przelej słowa prosto z serca na papier. My zajmiemy się resztą. Gwarantujemy pełną satysfakcję i radość nie do opisania.

Wyjątkowe kartki z życzeniami dla mamy - znajdź tę jedyną!

Nasi graficy stale pracują nad tym, by wprowadzać coraz to piękniejsze i wyszukane motywy na naszych produktach. Spośród kartek dla kochanych mam na pewno wybierzesz tę, która idealnie wpasuje się w gust Twojej mamusi. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które niewątpliwie okażą się strzałem w dziesiątkę. Pierwsza propozycja prezentu to Najlepsza mama - kartka z życzeniami. Jeśli uważasz, że to właśnie Twoja mama jest najwspanialszą kobietą na Ziemi, to jest to produkt właśnie dla Ciebie. Pastelowe kolory, oryginalne czcionki nadają uroku całej oprawie wizualnej. Druga nasza propozycja prezentu to Najukochańsza mama - kartka z życzeniami. Czasem wystarczą proste słowa, by wyrazić to, co najpiękniejsze. To wszystko oprawione w kwiaty i pastelowe barwy nadaje większego ciepła i uroku. Trzecia nasza propozycja to Najlepsza mama na świecie - kartka z życzeniami. Umieszczona wspólna fotografia oraz ułożone przez siebie życzenia przywoła piękne wspomnienia. Czasami potrzeba naprawdę niewiele, by wyrazić to, co najcudowniejsze.

Niemcy: Glückwunschkarte für Mama
Czechy: Přáníčko pro Mámu
Słowacja: Blahoželanie Pre Mamu
Litwa: Sveikinimo atvirukas Mamai
Węgry: Kívánság kártya Anyának

opinie klientów

na podstawie 427 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami dla Mamy:

Katarzyna

29.09.2023

16:49:15

Kartka z życzeniami z własnym zdjęciem to genialny sposób na osobisty prezent urodzinowy!

ANNA

29.09.2023

15:02:55

Kartka z życzeniami 'Wszystkiego najlepszego kwiaty' to piękny i delikatny sposób, aby wyrazić swoje życzenia bliskiej osobie. Idealna na różne okazje!

ANNA

29.09.2023

12:45:47

Kartka z życzeniami z możliwością dodania zdjęcia i podpisu to personalizowany sposób na wyrażenie uczuć. Wyjątkowa i emocjonalna.

Izabela

28.09.2023

23:17:16

Uwielbiam tę kartkę! Możliwość dodania własnego zdjęcia i podpisu sprawia, że życzenia stają się jeszcze bardziej osobiste.

ANNA

28.09.2023

16:14:58

Ta kartka z życzeniami Szczęśliwa trzydziestolatka to idealny prezent na 30 urodziny. Design jest radosny, a życzenia są serdeczne.

Monika

28.09.2023

16:11:39

To piękny sposób na przekazanie życzeń. Kartka z własnym zdjęciem i podpisem to wyraz szczerości i troski.

Magda

28.09.2023

15:54:54

Kartka zdrapka z miejscem na zdjęcia to kreatywny sposób na podarowanie wspomnień. Wyjątkowa i zabawna.

Gabriela

28.09.2023

08:52:48

Jestem zachwycony tą kartką zdrapką! Możliwość ukazania zdjęć w taki sposób dodaje niespodzianki i emocji.

Ewa

27.09.2023

22:46:09

Jestem zachwycony tą kartką! Personalizacja dodaje jej wyjątkowego charakteru, co sprawia, że jest niezapomniana.

Kamila

27.09.2023

18:52:42

Kartka Szczęśliwa trzydziestolatka to uroczy sposób na życzenia. Kolorystyka jest wesoła, a treść jest pełna ciepła i humoru.

5 5 4.99 5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5