Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Podaruj bliskim unikalny prezent dzięki personalizacji
Znacznie bardziej Cię docenią, a prezenty pozostaną zapamiętane na długie lata.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na 40 urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na 40 urodziny - doskonały podarunek!

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy czas. Podobno 40 lat mija jak jeden dzień. To czas drugiej młodości, czas odkrywania siebie na nowo. To doskonała okazja do podejmowania odważnych decyzji i wprowadzania zmian, na które wcześniej nie było czasu. Jeśli Twój przyjaciel bądź członek rodziny obchodzi niebawem czterdzieste urodziny to spieszymy z pomocą. Warto w te wyjątkowe urodziny obdarować czymś równie wyjątkowym. Kartka z życzeniami na 40 urodziny to dodatek, w który warto zaopatrzyć każdy upominek. Warto kartkę wypełnić najlepszymi życzeniami prosto z serduszka. Warto przypomnieć solenizantowi, jak wiele cudownych chwil przeżył. Warto też zaznaczyć, że jeszcze wiele cudownych przed nim. Jeśli uważasz, że są rzeczy w życiu, których jeszcze nie przeżył - zapisz je na kartce z życzeniami na 40 urodziny.

Kartka z życzeniami na 40 urodziny - podarunek na wyjątkową okazję

Jesteśmy fanami przełamywania rutyny i kanonów, dlatego tworzymy wyjątkowe personalizowane prezenty z myślą o każdym. Z naszą bogatą ofertą kartek z życzeniami na 40 urodziny prezent stanie się wyjątkowy i niezapomniany. Sam decydujesz o tym, jakiego rodzaju życzenia mają się w niej znajdować. Wiele serdeczności i ciepłych słów przelanych na jedną z naszych kartek z życzeniami na 40 urodziny zdecydowanie wprawi obdarowanego w zachwyt. Nasza oferta zawiera przeróżne wzory, począwszy od kwiatów, po te ze zdjęciami. Są to motywy, których z pewnością nie znajdziesz na sklepowych półkach. Oryginalność i nietuzinkowość to cechy, które wyróżniają nasze kartki z życzeniami na 40 urodziny. Jeśli posiadasz wasze wspólne zdjęcie, masz możliwość umieszczenia go na kartce. Jeśli jednak zapisanych wspomnień w galerii masz znacznie więcej, również możesz je umieścić na specjalnym wzorze. Gwarantujemy, że z naszymi kartkami z życzeniami na 40 urodziny ten sympatyczny zwyczaj zdecydowanie przypadnie do gustu solenizantowi !

Oryginalne kartki z życzeniami na 40 urodziny - znajdź tą właściwą!

Życie uczy nas, że warto czerpać radość z każdej chwili. Taką wyjątkową chwilą są czterdzieste urodziny. Przekroczenie tej “magicznej bariery” daje do zrozumienia, że to wcale nie koniec. Wręcz przeciwnie. To może być początek nowych doznań i wrażeń. Ważne jest więc wyprawienie tych czterdziestych urodzin, ważny jest także okolicznościowy upominek. Nasz sklep jak zawsze może zaoferować wiele cudownych prezentów, jak i dodatków. Jednym z takich dodatków są kartki urodzinowe, które stworzą idealny duet z podarunkiem. Mamy kilka propozycji wzorów, które są idealne na tę okazję. Pierwsza nasza propozycja to 40 urodziny życie zaczyna się po 40 - Kartka z życzeniami. Wzór jest dość minimalistyczny. Wykonany w pastelowych barwach, na środku z sentencją tego cudownego dnia - “Życie zaczyna się po czterdziestce”. Z takim upominkiem obdarowany każdego dnia będzie pokazywał, że słowa z pierwszej strony kartki nie są blefem. Druga nasza propozycja to 40 urodziny zdjęcie - Kartka z życzeniami. Jest to doskonała propozycja dla osób, które posiadają zapisane wspomnienie z solenizantem i chcą je umieścić na kartce. Jeśli jednak tych wspomnień w galerii masz znacznie więcej i masz problem z wyborem tego jedynego zdjęcia - przygotowaliśmy również coś specjalnego. Trzecia nasza propozycja to Urodziny zdjęcia - Kartka z życzeniami. W tej kartce masz możliwość umieszczenia kilku fotografii.

opinie klientów

na podstawie 53 opinii

Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na 40 urodziny:

AM

03.12.2022

10:54:48

Bardzo profesjonalnie i staranie wykonana kartka. Zgodnie z ustaleniami. Efekt końcowy zachwyca. Sztywna, elegancka koperta. Wszystko przebiegło szybko (2 dni!) i sprawnie. Kartkę opakowano w mocnyny kartonik tak, że zamówienie nie zostało uszkodzone. Firma solidna i rzetelna. Polecam z serca i z pewnością skorzystam jeszcze z jej usług. :D

Jolanta

29.11.2022

22:13:13

Zamówiłam kartkę na 18ste urodziny ze zdjęciem, nie sądziłam, że wyjdzie tak dobrze. Jestem pozytywnie zaskoczona, piękny, błyszczący papier (czego nie widać na stronie), bardzo szybka dostawa. Wcześniej był obraz Magnaci i też wszystko było idealnie. Napewno jeszcze skorzystam. Dziękuję

Izabela

09.05.2022

21:27:06

Suuuper

Ewa

29.12.2021

15:11:41

Bardzo polecam,zgodne z opisem i szybciutko wykonane.

Anita

23.09.2021

11:56:44

Kartka super! ?? Szybka dostawa i wysoka jakość produktu. Wygląda świetnie! Polecam!!!

Ewa

08.04.2021

16:59:44

Naprawdę świetne wykonanie kartki, druk bez zarzutu :)

Zet

17.07.2020

16:04:33

Jestem bardzo zadowolona! Super jakość i ekspresowa wysyłka!

4.97 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 4.97 5 5 5 5 5 5 5 5 4.96 5 5 5