Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Nie kupuj prezentu, który każdy może znaleźć w sklepie!
Stwórz dopasowany prezent, który będzie jedyną sztuką na świecie dzięki personalizacji.
POKAŻ PREZENTY PERSONALIZOWANE

Kartka z życzeniami na 40 urodziny

SORTOWANIE WG: POPULARNOŚĆ

Kartka z życzeniami na 40 urodziny - doskonały podarunek!

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy czas. Podobno 40 lat mija jak jeden dzień. To czas drugiej młodości, czas odkrywania siebie na nowo. To doskonała okazja do podejmowania odważnych decyzji i wprowadzania zmian, na które wcześniej nie było czasu. Jeśli Twój przyjaciel bądź członek rodziny obchodzi niebawem czterdzieste urodziny to spieszymy z pomocą. Warto w te wyjątkowe urodziny obdarować czymś równie wyjątkowym. Kartka z życzeniami na 40 urodziny to dodatek, w który warto zaopatrzyć każdy upominek. Warto kartkę wypełnić najlepszymi życzeniami prosto z serduszka. Warto przypomnieć solenizantowi, jak wiele cudownych chwil przeżył. Warto też zaznaczyć, że jeszcze wiele cudownych przed nim. Jeśli uważasz, że są rzeczy w życiu, których jeszcze nie przeżył - zapisz je na kartce z życzeniami na 40 urodziny.

Kartka z życzeniami na 40 urodziny - podarunek na wyjątkową okazję

Jesteśmy fanami przełamywania rutyny i kanonów, dlatego tworzymy wyjątkowe personalizowane prezenty z myślą o każdym. Z naszą bogatą ofertą kartek z życzeniami na 40 urodziny prezent stanie się wyjątkowy i niezapomniany. Sam decydujesz o tym, jakiego rodzaju życzenia mają się w niej znajdować. Wiele serdeczności i ciepłych słów przelanych na jedną z naszych kartek z życzeniami na 40 urodziny zdecydowanie wprawi obdarowanego w zachwyt. Nasza oferta zawiera przeróżne wzory, począwszy od kwiatów, po te ze zdjęciami. Są to motywy, których z pewnością nie znajdziesz na sklepowych półkach. Oryginalność i nietuzinkowość to cechy, które wyróżniają nasze kartki z życzeniami na 40 urodziny. Jeśli posiadasz wasze wspólne zdjęcie, masz możliwość umieszczenia go na kartce. Jeśli jednak zapisanych wspomnień w galerii masz znacznie więcej, również możesz je umieścić na specjalnym wzorze. Gwarantujemy, że z naszymi kartkami z życzeniami na 40 urodziny ten sympatyczny zwyczaj zdecydowanie przypadnie do gustu solenizantowi !

Oryginalne kartki z życzeniami na 40 urodziny - znajdź tą właściwą!

Życie uczy nas, że warto czerpać radość z każdej chwili. Taką wyjątkową chwilą są czterdzieste urodziny. Przekroczenie tej “magicznej bariery” daje do zrozumienia, że to wcale nie koniec. Wręcz przeciwnie. To może być początek nowych doznań i wrażeń. Ważne jest więc wyprawienie tych czterdziestych urodzin, ważny jest także okolicznościowy upominek. Nasz sklep jak zawsze może zaoferować wiele cudownych prezentów, jak i dodatków. Jednym z takich dodatków są kartki urodzinowe, które stworzą idealny duet z podarunkiem. Mamy kilka propozycji wzorów, które są idealne na tę okazję. Pierwsza nasza propozycja to 40 urodziny życie zaczyna się po 40 - Kartka z życzeniami. Wzór jest dość minimalistyczny. Wykonany w pastelowych barwach, na środku z sentencją tego cudownego dnia - “Życie zaczyna się po czterdziestce”. Z takim upominkiem obdarowany każdego dnia będzie pokazywał, że słowa z pierwszej strony kartki nie są blefem. Druga nasza propozycja to 40 urodziny zdjęcie - Kartka z życzeniami. Jest to doskonała propozycja dla osób, które posiadają zapisane wspomnienie z solenizantem i chcą je umieścić na kartce. Jeśli jednak tych wspomnień w galerii masz znacznie więcej i masz problem z wyborem tego jedynego zdjęcia - przygotowaliśmy również coś specjalnego. Trzecia nasza propozycja to Urodziny zdjęcia - Kartka z życzeniami. W tej kartce masz możliwość umieszczenia kilku fotografii.

Niemcy: Glückwunschkarte zum 40. Geburtstag
Czechy: Přáníčko k 40. narozeninám
Słowacja: Blahoželanie Na 40 Narodeniny
Litwa: Sveikinimo atvirukas 40-ajam gimtadieniui
Węgry: Kívánság kártya 40. Születésnapra
Holandia: Cadeau voor Sinterklaas Voor Vader
Rumunia: Cadou De Moș Nicolae Pentru Tata
Polska:

opinie klientów

na podstawie 344 opinii

Ostatnie 10 opinii dla produktów z kategorii Kartka z życzeniami na 40 urodziny:

Katarzyna

29.09.2023

16:49:15

Kartka z życzeniami z własnym zdjęciem to genialny sposób na osobisty prezent urodzinowy!

Alicja

29.09.2023

16:21:09

Kartka z życzeniami z własnymi zdjęciami to genialny sposób na wyrażenie uczuć. To idealny prezent na każdą okazję.

ANNA

29.09.2023

15:02:55

Kartka z życzeniami 'Wszystkiego najlepszego kwiaty' to piękny i delikatny sposób, aby wyrazić swoje życzenia bliskiej osobie. Idealna na różne okazje!

sabina

29.09.2023

00:32:27

Kartka Szczęśliwy trzydziestolatek to wspaniała gratulacja dla bliskiej osoby. Pełna ciepłych życzeń.

Agnieszka

28.09.2023

21:34:41

Kartka z życzeniami Spełnienia najskrytszych marzeń to uroczy prezent. Piękne życzenia i estetyczne wykonanie robią wrażenie.

ANNA

28.09.2023

16:14:58

Ta kartka z życzeniami Szczęśliwa trzydziestolatka to idealny prezent na 30 urodziny. Design jest radosny, a życzenia są serdeczne.

Kamila

27.09.2023

18:52:42

Kartka Szczęśliwa trzydziestolatka to uroczy sposób na życzenia. Kolorystyka jest wesoła, a treść jest pełna ciepła i humoru.

Beata

27.09.2023

16:25:26

Jestem zachwycona tą kartką. To nie tylko życzenia, to także wyraz radości z okazji trzydziestych urodzin, a design jest bardzo atrakcyjny.

Joanna

27.09.2023

11:46:49

Kartka jest nie tylko piękna, ale także emocjonalna. To doskonały sposób na wyrażenie miłości i życzenia solenizantowi. Polecam ją wszystkim szukającym wyjątkowej kartki urodzinowej.

Agnieszka

27.09.2023

10:54:36

Ta kartka jest urocza i wyjątkowa. Z pewnością rozbawi trzydziestolatka i sprawi mu wiele radości.

5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5