Polecam - szybka wysyłka i fajny efekt końcowy.
opinie klientów
na podstawie 160 opinii
Ostatnie 7 opinii dla produktów z kategorii Fotokubki:
Kaja
10.06.2026
08:21:13
Kubek fajny, ale gdzie nie gdzie jest malo tuszu i np data jest blada niż inne napisy .
Piotr
27.05.2026
18:49:30
Bardzo dobry produkt, szybka dostawa, miła obsługa
Sylwia
13.04.2026
05:35:14
Pierwszy raz trafiłam na tak świetną obsługę klienta! Bardzo dziękuję za szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji. Jeżeli chodzi o wykonanie kubka (grafikę) to polecam, kubek spełnia swoją funkcję. Wysyłka ekspresowa, od momentu złożenia po czas realizacji i dostawy to jeden dzień. Wielkie brawa, a szczególne podziękowania dla biura obsługi klienta.:)