Propozycje na najpiękniejsze dekoracje do salonu!

Salon, wizytówka naszego domu i szczególne miejsce na mapie rodzinnych spotkań. Gromadzimy się w nim, aby wspólnie celebrować najważniejsze rodzinne wydarzenia. Jeśli borykasz się z problemem pustych ścian w swoim salonie, rozwiązaniem może okazać się oryginalna dekoracja ścienna. Dzisiaj przedstawimy Wam designerskie dekoracje do salonu, które wzbogacą Wasze wnętrze, nadadzą mu unikalnego charakteru i niepowtarzalnego stylu.

Pierwszym z pomysłów na oryginalne i praktyczne dekoracje do salonu jest mapa podróży: świat – przypnij swoje podróże. Jeśli jesteś zapalonym globtroterem, ta mapa pozwoli Ci dokładnie zaplanować kolejne wyprawy w najdalsze zakątki świata. Mapa wydrukowana jest na specjalnej piance umożliwiającej “przypinanie” podróży. Dodatkowo możesz przypiąć na niej zdjęcia z podróży oraz pisać notatki. Jest to idealny gadżet do domu, w którym unosi się zapach morskich wypraw i dalekich podróży. Pozostałe mapy podróży znajdziesz tutaj.

dekoracje do salonu- mapa podróży: świat

Mapa: https://mygiftdna.pl/Mapa-Podrozy/Swiat/PinYourTravels

Osoby, dla których budowanie pozytywnych relacji i umacnianie więzi stanowi fundament życia rodzinnego powinny zdecydować się na drzewo rodzinne na płótnie. Jest to nowatorska forma drzewa genealogicznego, na którym możesz umieścić zdjęcia, imiona oraz daty wszystkich członków rodziny. Taki gadżet to nie tylko niecodzienna dekoracja ścienna, ale też niezwykła pamiątka rodzinna. Inne formy drzew rodzinnych znajdziesz tutaj.

dekoracje do salonu- drzewo rodzinne na płótnie

Drzewo: https://mygiftdna.pl/Drzewo-Rodzinne/Drzewo-Na-Plotnie

Jeśli szukasz czegoś wyszukanego do salonu, mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę. Grey – obraz na płótnie to esencja miłości przelana na płótno, która cieszy podwójnie, bo oprócz samego portretu, Grey okraszony jest personalizowaną wiadomością. W salonie nad kominkiem będzie prezentować się nad wyraz wyśmienicie, elegancko i z klasą. To nie jedyny stylowy portret w naszej ofercie – zobacz je wszystkie tutaj.

dekoracje do salonu- obraz na płótnie

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Grey

Jeśli należycie do grupy niepoprawnych romantyków, dekoracje w Waszym salonie powinny oddawać klimat miłosnych uniesień. Doskonałym pomysłem na romantyczny obraz dla Was jest famous lovers – wydruk obramowany. Zawieszając go w swoim salonie dołączycie do grona kochanków wszech czasów. Romeo i Julia, Don Kichot i Dulcynea, Lancelot i Ginewra to tylko niektóre imiona, które otoczą Was swoim romantycznym oddziaływaniem. Kto wie, może pod wpływem miłosnego obrazu, zrodzi się między Wam prawdziwy żar uczuć. Nasz sklep obfituje w mnóstwo wydruków obramowanych. Kliknijcie i przekonajcie się sami.

dekoracje do salonu -wydruk

Wydruk: https://mygiftdna.pl/Wydruk-Z-Zyczeniami/Famous-Lovers

Ostatnim pomysłem na oryginalne urządzenie salonu jest HOME – obraz z Twoich słów, który rozpali uczucia rodzinne do granic możliwości i zmieni Wasz salon w najbardziej stylowe miejsce na ziemi. Dom znaczy dla każdego co innego, więc ten obraz to doskonała okazja, aby przelać swoje uczucia na papier fotograficzny. Na wydruku możecie umieścić całą kombinację wybranych przez siebie słów, więc obraz jest jedyny w swoim rodzaju. Pozostałe słowa ze zdjęć znajdziecie tutaj.

dekoracje do salonu- wydruk

Słowo ze zdjęć: https://mygiftdna.pl/Slowa-Ze-Zdjec/Slowo-HOME

Dekoracja salonu to nie lada wyzwanie, które wymaga głębokich przemyśleń. Wierzymy, że nasze stylowe akcesoria pomogą stworzyć niesamowite aranżacje w Waszym domach. A więcej inspiracji znajdziecie na stronie MyGiftDNA!

Prezent na Święta – TOP 10 pomysłów

Do świąt Bożego Narodzenia został nam ponad miesiąc. Wydawałoby się, że to bardzo dużo czasu, ale wierz nam na słowo, te dni miną szybciej, niż nam się wydaje. W grudniu zazwyczaj nastaje szał kupowania świątecznych…

Grawerowany prezent na każdą okazję – TOP 5 produktów!

Poszukiwacze wyjątkowych upominków, zatrzymajcie się na chwilę! Dziś mamy dla Was zestawienie, które sprawi, że oczy Wam się zaświecą. Otóż przygotowaliśmy bestsellerowe prezenty grawerowane, czyli takie, które jakością wykonania i efektownym wyglądem przekonają każdego. Zapraszamy!