5 prezentów dla dziewczyny do 100 zł

Nie ulega wątpliwości, że twoja dziewczyna zasługuje na otrzymywanie prezentów nie tylko w tradycyjnych okolicznościach,lecz również bez okazji, za to, że po prostu jest przy tobie. Przychodzimy z pomocą – przedstawiamy 5 prezentów dla dziewczyny do 100 zł.

 

Jak w prosty sposób zaskarbić sobie sympatię dziewczyny poprzez prezent? Udowodnij, że pamiętasz od kiedy jesteście razem. Pomoże Ci w tym nasza pierwsza rekomendacja z naszych 5 prezentów dla dziewczyny do 100 zł, czyli pluszak z sercem i datą. Wybierze pomiędzy słodkim królikiem, uroczym misiem, a szczęśliwym słoniem. Każdy z nich na miękkim futerku nosić będzie koszulkę z waszymi inicjałami i datą, w której się poznaliście. A może planowaną datą ślubu?

Pluszak - 5 prezentów dla dziewczyny do 100 zł

 

A może twoja dziewczyna, mimo, że wszystkie koleżanki zazdroszczą jej doskonałej figury i niepowtarzalnego wdzięku lubi być dowartościowywana. Jeśli ma odrobinę poczucia humoru, mamy dla niej doskonały prezent – znajdzie się na okładce szacownego magazynu „Playgirl”. My Gift DNA dostarcza jedynie narzędzie – zdjęcie i nagłówki umieszczone na okładce powstaną wedle twojego autorskiego projektu. Okładka ozdobi wasze wspólne mieszkanie.

Ale to nie jedyne wyjątkowe prezenty dla dziewczyny do 100 zł. Może uwielbiasz wyznawać swojej ukochanej miłość? Jeśli tak, nasza kolejna propozycja to Słój życzeń „Kocham Cię”, dzięki któremu będziesz wyznawał miłość damie swojego serca nawet, gdy nie ma Cię w pobliżu. Słój zawiera 31 karteczek z pięknymi wyznaniami miłości. W dodatku jego kształt i dekoracja, styl karteczek, podobnie jak treść, zależą wyłącznie od Ciebie. A jeśli chwilowo zabraknie Ci weny lub wolnego czasu, skorzystaj z naszych uniwersalnych propozycji. Efekt gwarantujemy – zostały wypróbowane.

5 prezentów dla dziewczyny do 100 zł - słój życzeń

A może prezent do 100 zł dla dziewczyny, która chociaż popiera równouprawnienie i robi karierę, uwielbia przygotowywać dla ciebie w kuchni wspaniałe smakołyki? Bez wątpienia zasługuje na nagrodę i docenienie. Najlepsza kucharka – deska do krojenia z grawerem. Deska wykonana z bambusu prezentuje wysoką jakość i trwałość, a grawer wykonujemy na niezawodnym laserze firmy Trotec Laser. Dzięki temu, nic nie będzie w stanie zniszczyć wyznania, które wybrałeś, a nawet najostrzejszy nóż nie przetnie łączącej was więzi.

Ostatnią propozycją z 5 prezentów dla dziewczyny do 100 zł jest to Sekretne plany dominacji – notatnik grawerowany A5. Doskonały prezent dla dziewczyny, która uwielbia uporządkowane życie w oparciu o prowadzone notatki. Notatnik został wykonany z miękkiego materiału, a wygrawerowane doskonały laserem na okładce imię twojej dziewczyny nie pozostawi wątpliwości, do kogo należy upominek. Jeśli nie jesteś doskonale uporządkowany jak twoja dziewczyna i wybór prezentu zostawiłeś na ostatnią chwilę, nic straconego! Ten prezent możesz odebrać nawet w dniu złożenia zamówienia.

5 prezentów dla dziewczyny do 100 zł - kalendarz

Jeśli czegoś nie znalazłeś zajrzyj do Nas pod adres: https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Dziewczyny – moc prezentów dla Twojej Dziewczyny.

 

Jaki prezent na 10 rocznicę ślubu? 5 pomysłów na kreatywne prezenty

10 lat – dokładnie tyle niedługo minie, od momentu kiedy powiedzieliście sobie tak na ślubnym kobiercu. Szmat czasu, ale te wszystkie lata zleciały jak jeden dzień, prawda? Mimo wszystko możemy się założyć, że wciąż doskonale…

Jaki prezent dla męża na urodziny? Sprawdzone pomysły na prezent

Alfred Hitchcock powiedział kiedyś, że “szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona nie wypowiedziała”. Jeśli Twój ukochany rozumie Cię bez słów, jesteś wielką szczęściarą! Na takie pary aż miło popatrzeć….