Rudy dachowiec czy czarny elegant? Jeśli do tej pory borykasz się z futrzanym dylematem, który kociak podoba Ci się bardziej, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Ceramiczny kot zmieniający swoje umaszczenie pod wpływem temperatury. Brzmi bosko, prawda? Wypróbuj go, a Twoje zmysły zapłoną kocim temperamentem.

Co jest lepszego niż jeden kot? Oczywiście, że dwa koty! Koci kubek, który zmienia kolor pod wpływem temperatury zrobi furorę u każdego wielbiciela tych zwierzaków. Nie oszukujmy się, dobrze wiemy jak bardzo kochasz koty i właśnie dlatego mamy dla Ciebie ten wyjątkowy bajer. Ten kubek to must have wśród Twoich kocich gadżetów. Poranne rozstania bywają trudne, dlatego zabierz ze sobą ten kubek do pracy, a tęsknota za Twoim kocim przyjacielem będzie dużo mniejsza.

ZASTOSOWANIE

Od teraz masz wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. W domu czy w pracy - to bez znaczenia! Napij się ulubionej herbaty w nowym, niepowtarzalnym kocim kubku, która kryje w sobie małą tajemnicę. Gdy tylko Twój gorący napój wypełni po brzegi tę słodką mordkę, ona z radości zmieni swój kolor i spojrzy na Ciebie przeuroczymi oczami, a Twój dzień od razu stanie się lepszy :)

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny GINGER CAT
Zmienia kolor pod wpływem wysokiej temperatury
Pojemność: 275 ml
Nie nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Nie należy myć w zmywarce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.