Prezent pod choinkę? Top 5 prezentów.

Święta za pasem, a jak to bywa co roku, wielu naszych bliskich wciąż nie udzieliło nam choćby najmniejszej wskazówki, jaki prezent chcieliby otrzymać pod choinkę. Chociaż znamy ich doskonale to i tak mamy problem z wyborem odpowiedniego upominku. Dlatego dziś przedstawimy wam najlepsze pomysły na Prezent pod choinkę.

Mikołaje, renifery i choinki to wspaniałe symbole Świąt, jednak każdy chyba przyzna, że jednocześnie dość sztampowe i chociaż doskonale ozdabiają nasz dom w tym wyjątkowym okresie, niekoniecznie stanowią dobry motyw towarzyszący gwiazdkowym upominkom. Tutaj warto postawić na kreatywność. A w realizacji tego zadania pomoże Ci lista niezwykłych upominków świątecznych przygotowana przez My Gift DNA. Zapraszamy!

Drzewo rodzinne na płótnie

Święta to czas, w którym szczególnie zacieśniamy więzi rodzinne. Przy wigilijnym stole zasiadają razem przedstawiciele trzech, czterech, a nawet pięciu pokoleń. Pierwszy prezent pod choinkę, który proponujemy to drzewo genealogiczne na płótnie. Taki prezent z pewnością ucieszy seniorów rodu, którzy powieszą go na ścianie i z dumą będą zerkać, na ukochane twarze członków rodziny. Jednocześnie, ten wyjątkowy prezent przywoła wspomnienia sprzed lat, kiedy spędzając Święta w rodzinnej atmosferze, marzyli o powiększaniu rodzin Z drugiej strony na prezencie skorzystają również najmłodsi, dla których drzewo genealogiczne będzie wyjątkową pamiątką, a twarze ucieszonej rodziny- najlepszym wspomnieniem. Drzewo genealogiczne będzie w ich przypadku stanowiło swego rodzaju przewodnik, dzięki któremu, będą mieli możliwość lepiej poznać swoją rodzinę oraz korzenie.

Prezent pod choinkę - drzewo na płótnie

Drzewo jest naniesione na płótno bawełniane wysokiej jakości, dzięki czemu przetrwa długie lata. Masz możliwość umieszczenia na nim nawet sześciu pokoleń swojej licznej i dumnej rodziny. Czyż to nie wspaniały prezent świąteczny dla osoby, która najbardziej spaja rodzinne więzi i co roku dba o to, by wszyscy radośnie spędzili wigilię przy wspólnym stole?

Monogram imię – grawerowana karafka

A skoro już jesteśmy przy świątecznym stole, w wielu polskich domach tradycja nakazuje symbolicznie uczcić tę wyjątkową okazję zacnym trunkiem. Z pewnością w niemal każdej rodzinie znajdzie się wujek lub dziadek z dumą pełniący w tych okolicznościach funkcję podczaszego, który dba o to, by kieliszki biesiadników nie stały puste. Dla niego idealny prezent pod choinkę to elegancka karafka zawierająca grawer w postaci monogramu z imieniem. Gdy zaś święta dobiegną końca, osoba obdarowana prezentem jeszcze nie raz skorzysta z niego w innych wyjątkowych okolicznościach.

Prezent pod choinkę - słój życzeń

Karafka ozdobiona jest grawerem wykonanym w najnowocześniejszej technologii, co zapewnia jego długowieczności i dokładność. Jej uniwersalny styl, będący połączeniem prostoty i elegancji sprawia, że pasuje praktycznie do każdego wystroju wnętrza i zastawy stołowej.

Słój życzeń: uwielbiam, gdy…

Nasza kolejna propozycja ociera się o szczyt kreatywności i z pewnością sprawi obdarowanej osobie ogromną radość. Prawdopodobnie najbardziej oczywistym adresatem takiego prezentu – słoju życzeń – będzie ukochana osoba. 31 spersonalizowanych karteczek doskonale wyrazi miłość, którą ją obdarzasz. A przy zachowaniu dyscypliny  w postaci losowania tylko jednej karteczki dziennie, wyrażanie uczucia potrwa cały miesiąc!

Prezent pod choinkę - słój życzeń

W słoju mogą znaleźć się karteczki wyłącznie z napisami przygotowanymi przez Ciebie. Jeśli jednak w okresie przedświątecznym nie masz na ich przygotowanie wystarczającej ilości czasu, nic straconego. Możesz skorzystać z naszych gotowych propozycji. Od lat pomagamy obdarowywać bliskich wyjątkowymi prezentami, znaczącymi często o wiele więcej niż słowa, dlatego w wyrażaniu uczuć jesteśmy ekspertami. Obdaruj tym wyjątkowym prezentem osobę, która również jest dla Ciebie wyjątkowa!

 

Prezent na narodziny dziecka – praktyczne upominki

Narodziny dziecka to najpiękniejsze i najbardziej radosne wydarzenie w życiu całej rodziny i najbliższych przyjaciół. Przyjście na świat maluszka zawsze wnosi mnóstwo szczęścia i słońca do szarej codzienności. Co prawda przynosi też obowiązki, brak snu,…

Prezent dla żony na 30 urodziny

Trzydziestka to piękny wiek i wspaniała okazja do świętowania! Twoja małżonka wkrótce dołączy do grona szczęśliwych trzydziestolatków? W takim razie szykuje się porządna impreza! A jeśli nie, to na pewno planujecie wspólny wyjazd, może jakąś…