Pomysły na prezent mikołajkowy

Już niedługo rozpocznie się okres świąteczny, najpierw mikołajki, potem Boże Narodzenie. Kupowanie mikołajkowych prezentów to nie lada wyzwanie. Prezenty nie muszą być nudne! Jeżeli twoi bliscy nie zasłużyli jedynie na rózgę, to przedstawiamy mikołajkowy Pomysły na prezent mikołajkowy do 50 zł.

Pierwszą propozycją na pomysły na prezent mikołajkowy jest szklanka do drinków.Dorośli, a szczególnie mężczyźni to wieczne dzieci. Kochają niespodzianki. Jednak niektóre prezenty są dozwolone tylko dla dużych chłopców. Czy istnieją mężczyźni, którzy nie lubią napić się wybornego drinka od czasu do czasu?Prawdopodobnie tak, ale jeżeli twój ukochany jest smakoszem najróżniejszych trunków, to najlepszym sposobem na uczczenie tego święta będzie wysokiej jakości szklanka do drinków!

Pomysły na prezent mikołajkowy - szklanka do drinków

Kup tutaj: https://mygiftdna.pl/Szklanka-do-drinkow/Ci

Jednak to nie jest zwykła szklana, a unikalne naczynie do tworzenia wymyślnych kombinacji alkoholowych. Jego personalizacja sprawi, że twój mężczyzna poczuje się jak wyjątkowo. „Magic liquid made by…” to tylko przykładowa nazwa, która może widnieć na szklance. Zaproponuj swój grawer, dostosowany do preferencji twojego ukochanego.

 

Prezent – miś z nadrukiem

Kolejną propozycją na pomysły na prezent mikołajkowy jest  pluszak.Która kobieta nie lubi dostawać drobnych pluszowych upominków? Gdy rozstaniecie się na chwilę, to twoja ukochana patrząc na pluszowego misia zawsze z sentymentem pomyśli o Tobie. Tymczasowo zastąpi swojego prawdziwego misia, przytulając go przed snem. Pluszaki mają na sobie koszulkę z personalizowanym napisem – może to być wyznanie miłości, potajemne hasło, które tylko wy rozumiecie, bądź wyraz przywiązania.

Pomysły na prezent mikołajkowy - pluszak

Pluszak czeka na Ciebie tutaj: https://mygiftdna.pl/Pluszaki/Przytul-Mnie

Jeżeli masz w zwyczaju kupować prezenty na ostatnią chwilę, nie wiedziałeś, jaką niespodziankę sprawić ukochanej, to masz do wyboru słonika, króliczka i misia, który zostanie dostarczony w ekspresowym tempie.

 

Prezent – kubek z nadrukiem

 

Mikołajki to szczególny czas dla dzieci, a dla rodziców nie lada problem, jaki prezent kupić swoim pociechom. Jednak my mamy na to najlepsze rozwiązanie. Dzieci lubią zaznaczać swoją indywidualność, dlatego na pewno ucieszą się z personalizowanego kubka na poranne kakao lub owocową herbatkę. Grawer nie musi być tylko z imieniem, ale może być również kreatywnym hasłem, które wywoła uśmiech na twarzy twojego podopiecznego. „Szanuj rodziców, oni przetrwali szkołę bez użycia Google” to tylko jedna z możliwości, która może dać do myślenia, ale także rozbawić za każdym razem, kiedy wyciągniemy kubek z szafki. Kubki wykonane są z wysokiej jakości porcelany, dlatego przetrwa nawet najcięższe chwile i stanie się pamiątką na długie lata.

Pomysły na prezent mikołajkowy - kubek latte

Kubek dla dziecka: https://mygiftdna.pl/Kubek/Rawr

Ostatnią propozycją na pomysły na prezent mikołajkowy jest drewniany brelok . Nie zapominajmy o rodzicach i teściach w tym szczególnym dniu. Oni także lubią dostawać kreatywne prezenty. Miłośnicy motoryzacji z pewnością docenią drobiazg w postaci breloka z rysunkiem prędkościomierza, który można przyczepić do kluczyka samochodowego.

Pomysły na prezent mikołajkowy - brelok drewniany

Brelok dla kierowcy: https://mygiftdna.pl/brelok-drewniany/Predkosciomierz

Tradycyjnie może znajdować się na nim imię teścia albo taty, ale również krótkie frazy, typu „mistrz kierownicy”, które będą wyrazem uznania do sztuki prowadzenia pojazdów. Mama albo teściowa z pewnością ucieszą się z drewnianego, eleganckiego pendrive’a. Spraw niespodziankę swoim bliskim i przed wręczeniem nagraj na nim swoje zdjęcia. Radość murowana! Oczywiście nie może zabraknąć wysokiej jakości grawera, wykonanego techniką laserową, dzięki któremu ten drobiazg stanie się sentymentalną pamiątką.

Prezent na narodziny dziecka – praktyczne upominki

Narodziny dziecka to najpiękniejsze i najbardziej radosne wydarzenie w życiu całej rodziny i najbliższych przyjaciół. Przyjście na świat maluszka zawsze wnosi mnóstwo szczęścia i słońca do szarej codzienności. Co prawda przynosi też obowiązki, brak snu,…

Prezent dla żony na 30 urodziny

Trzydziestka to piękny wiek i wspaniała okazja do świętowania! Twoja małżonka wkrótce dołączy do grona szczęśliwych trzydziestolatków? W takim razie szykuje się porządna impreza! A jeśli nie, to na pewno planujecie wspólny wyjazd, może jakąś…