Prezenty na Mikołajki! Oryginalne pomysły

Mikołajki to w polskiej tradycji wspaniałe preludium do zbliżających się,Świąt Bożego Narodzenia. W szkołach i zakładach pracy tradycją jest organizowanie losowania osób, które w tym roku przypadnie nam obdarować symbolicznym prezentem. Dlatego przedstawiamy Wam pomysły na Prezenty na Mikołajki.

Żyjąc w pełnym biegu niekiedy zapominamy o nadchodzących Mikołajkach i dopiero na początku grudnia przypominamy sobie, że najwyższy czas kupić prezent. Wówczas pojawiają się problemy: Co wybrać dla koleżanki z klasy lub pracy, z którą przez ostatnie pół roku nie zamieniłem nawet jednego zdania? Jak zadowolić męża skromnym upominkiem? Przecież nie kupię mu z tej okazji wymarzonego motoru, a ciepłych skarpet i spinek do krawata ma wystarczający zapas. Na szczęście wciąż nie jest za późno, by znaleźć nieszablonowy prezent mikołajkowy. Nie wierzycie? Zatem obejrzyjcie listę propozycji przygotowaną przez My Gift DNA.

Pan i władca – grawerowana karafka

Pierwszą propozycją na Prezenty na Mikołajki  będzie karafka do whisky. Większość osób lubi od czasu do czasu napić się czegoś mocniejszego. Szczególnie cenimy zaś tych, którzy robią to z odpowiednią dozą klasy i elegancji. Nasz pomysł na prezent mikołajkowy dla miłośników mocniejszych trunków to elegancka grawerowana karafka.

Prezenty na Mikołajki - karafka do whisky

Dysponujemy nowoczesnym laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser, dzięki któremu wykonane grawery wyglądają niesamowicie, a ich dokładność sięga dziesiątych części milimetra. Nie musimy chyba wspominać, że wykonany w ten sposób napis jest praktycznie niezniszczalny. Styl karafki to połączenie prostoty i elegancji, zatem będzie doskonale pasować do każdego wnętrza niezależnie od jego wystroju, a także uświetni każdą imprezę. W połączeniu z przygotowanym przez Ciebie napisem będzie doskonałym prezentem mikołajkowym praktycznie dla każdego. A jeśli szósty grudnia jest jutro, mamy dla Ciebie wspaniałą nowinę. Złóż zamówienie, a prezent odbierzesz jeszcze dzisiaj.

Two tone – obraz na płótnie

A może marzysz o tym, by obdarować kogoś jego portretem wykonanym na płótnie? To również doskonały prezent, ze względu na jego uniwersalność. Bez obaw, wcale nie musisz namalować go własnoręcznie – to już naszą rolą. Twoim zadaniem jest jedynie dostarczenie nam odpowiedniego zdjęcia, który my zamienimy w dzieło sztuki, w tym przypadku w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, bowiem dwukolorowe.

Prezenty na Mikołajki - obraz na płótnie

Przesłany przez Ciebie projekt zostanie przeniesiony w artystycznym stylu na wysokiej jakości płótno, które następnie umieścimy w solidnej i eleganckiej drewnianej oprawie. Ten prezent mikołajkowy z pewnością przez wiele lat będzie radował obdarowaną osobę, powieszony w eksponowanym miejscu. Pamiętaj również, że nasi artyści w dziedzinie grafiki komputerowej specjalizują się w wielu stylach, nie tylko two tone, dlatego przeglądając szerzej naszą ofertę z pewnością znajdziesz styl dopasowany do adresata upominku.

Okładka „Man Of The Century” obramowana

Ostatnią propozycją na Prezenty na Mikołajki będzie okładka gazety .Jeśli natomiast interesuje Cię prezent mikołajkowy dla osoby, którą od czasu do czasu radują drobne pochlebstwa, albo po prostu przy pomocy upominku chcesz wyrazić szacunek do jego adresata, proponujemy umieszczenie jego zdjęcia na okładce „Man Of The Century”. Być może tytuł przyznany przez nasze wirtualne czasopismo nie jest jeszcze tak bardzo prestiżowy, jak tytuł Człowieka Roku Magazynu „Time”, z całą pewnością wygląda szalenie efektownie, zwłaszcza, że okładkę umieścimy w solidnej i eleganckiej ramce.

Prezenty na Mikołajki - okładka gazety

Twoim zadaniem jest jedynie dostarczenie nam odpowiedniego zdjęcia adresata prezentu i wybór odpowiedniego tekstu, który znajdzie się na okładce. Możesz skorzystać z przygotowanych przez nas szablonów lub zaplanować okładkę w całości niczym redaktor naczelny słynnego czasopisma. Gwarantujemy dobrą zabawę i satysfakcję! Ramka z pewnością ozdobi czyjeś biurko lub ścianę na wiele lat, a przynajmniej do czasu, aż osoba ze zdjęcia nie trafi na stronę tytułową nieco bardziej prestiżowego pisma.

Prezent na narodziny dziecka – praktyczne upominki

Narodziny dziecka to najpiękniejsze i najbardziej radosne wydarzenie w życiu całej rodziny i najbliższych przyjaciół. Przyjście na świat maluszka zawsze wnosi mnóstwo szczęścia i słońca do szarej codzienności. Co prawda przynosi też obowiązki, brak snu,…

Prezent dla żony na 30 urodziny

Trzydziestka to piękny wiek i wspaniała okazja do świętowania! Twoja małżonka wkrótce dołączy do grona szczęśliwych trzydziestolatków? W takim razie szykuje się porządna impreza! A jeśli nie, to na pewno planujecie wspólny wyjazd, może jakąś…