Fajny prezent dla sportowca – znajdź coś ekstra!

Jak kogoś wciągnie w sport, to już nie ma odwrotu. I całe szczęście, oby więcej takich pasji! Są tacy, którzy zasuwają kilka razy w tygodniu pod okiem personalnego trenera, przechodzą na dietę i masz wrażenie, że poza sportem świata nie widzą. Są też tacy, którzy dla przyjemności trochę pobiegają, raz w tygodniu pograją w piłkę, od czasu do czasu basen, ale nie ma opcji, żeby w ogóle się nie ruszać. Popieramy jedną i drugą postawę, w końcu każdy swoim tempem. Jeśli wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto nie uznaje siedzenia na kanapie w wolnym czasie, a siłownia albo hala sportowa mogłaby być jego drugim domem, ten artykuł powinien Cię zainteresować. Dziś przedstawiamy propozycje na fajny prezent dla sportowca. Start!

Twój tata raz wyszedł pobiegać i doleciał aż do startu w maratonach? Czasem potrafi kilka godzin spędzić na sobie tylko znanych ścieżkach? Wystarczą mu wygodne buty i trochę wody, żeby przemierzać dziesiątki kilometrów? W takim wypadku mamy upominek, który bardzo mu się przyda, a dodatkowo sprawi mu wielką przyjemność. Tata w galaktyce – bidon z grawerem to fajny prezent dla sportowca i na sto procent stanie się towarzyszem wszystkich treningów. Dodatkowo tatuś będzie miał motywację, bo zawsze pomyśli o dzieciach, które podziwiają jego pasję i bardzo mu kibicują. Sprawdź wszystkie prezenty dla taty w naszej ofercie.

Bidon - fajny prezent dla sportowca

Bidon: https://mygiftdna.pl/Bidon/Tata-W-Galaktyce

Za wielkimi sportowymi sukcesami stoi nie tylko ciężka praca samego zawodnika, ale również wiedza, umiejętności i zaangażowanie trenera. Pamiętamy przecież, jak to było: Małysz leciał pod samo słońce, a za głowę w gnieździe trenerskim łapał się Apoloniusz Tajner. Tak to jest, bez trenera ani rusz! Może masz swojego trenera albo grasz w drużynie, którą prowadzi ktoś tak charyzmatyczny jak Jurgen Klopp? Z pewnością zasłużył na tak oryginalny prezent. Okładka “Best Coach” na pewno mu się spodoba i będzie mógł sobie zawiesić ją w szatni, żeby mieć dodatkową motywację. Koniecznie obejrzyj inne prezenty ze zdjęciem w naszym sklepie.

Okładka - fajny prezent dla sportowca

Okładka: https://mygiftdna.pl/Twoja-Okladka/Best-Coach

Ciężka praca i dobry trener to jeszcze nie koniec wymagań, jakie trzeba spełnić, aby odnosić wielkie sukcesy. Równie ważna, a może i ważniejsza, jest psychika. Odpowiednie nastawienie i motywacja to absolutne fundamenty, bez których trudno wyobrazić sobie trening. Mamy fajny prezent dla sportowca, dzięki któremu nawet podczas porannej kawy obdarowana osoba będzie pamiętała o pozytywnym nastawieniu. Jesteś zwycięzcą – kubek spodoba się każdemu, kto uprawia sport. Od teraz każda herbatka będzie miała smak sukcesu. U nas znajdziesz całe mnóstwo praktycznych prezentów z wyjątkowymi wzorami. Zajrzyj na naszą stronę!

Kubek - fajny prezent dla sportowca

Kubek: https://mygiftdna.pl/Kubki/Jestes-Zwyciezca

Wysiłek, praca, dobry trener i motywacja to jeszcze nie wszystko. Każdy sportowiec doskonale wie, że bez odpowiednio przygotowanego planu treningowego nie da rady! Tak jak ze wszystkim – najpierw teoria, potem praktyka. Dlatego z czystym sumieniem możesz wybrać ten fajny prezent dla sportowca. Sekretne plany dominacji – notatnik grawerowany sprawdzi się znakomicie jako pomoc w treningach. Obdarowana osoba będzie realizować plan krok po kroku, aż do osiągnięcia zamierzonych celów. A kiedyś taki notatnik będzie wspaniałą pamiątką sportowych początków. Po więcej wyjątkowych prezentów zapraszamy na stronę.

Notatnik - prezent dla sportowca

Notatnik: https://mygiftdna.pl/Notesy/Sekretne-Plany-Dominacji

Masz chłopaka, którego pasją jest piłka nożna? Nie tylko gra, ale oczywiście kibicuje, chodzi na mecze, ciągle mówi o jakichś transferach, ligach, fazach grupowych i innych tajemniczych rzeczach. Mógłby po prostu nie rozstawać się z piłką ani na chwilę. Skoro tak, fajny prezent dla sportowca już na niego czeka. Piłka nożna – brelok drewniany to gadżet, który pokocha każdy fan futbolu. Twój ukochany będzie bardzo zadowolony i natychmiast ozdobi zestaw kluczy tym brelokiem. Koniecznie przejrzyj wszystkie prezenty dla chłopaka, które znajdują się w naszym sklepie.

Brelok - fajny prezent dla sportowca

Brelok: https://mygiftdna.pl/brelok-drewniany/Pilka-Nozna

Na koniec pozostaje pytanie, czy już masz coś odpowiedniego? Bo jeśli wciąż się zastanawiasz, mamy dla Ciebie propozycję. Wejdź na naszą stronę i zobacz skarby, jakie czekają w kategorii z prezentami dla sportowca.

Prezent dla miłośnika zwierząt – urocze i zabawne upominki

Wśród nas wiele jest osób, które szaleją na punkcie zwierząt. Pieski, kotki, chomiki, króliki, rybki, żółwie, żabki i co tam jeszcze można mieć w domu. A nawet jak nie mają aktualnie żadnego pupila, to ciągle…

Romantyczny prezent dla narzeczonej

Jesteś największym szczęściarzem na świecie, bo ona powiedziała “tak”! Już nie dziewczyna, ale narzeczona, a to brzmi dumnie. Z tego szczęścia aż sam nie wiesz, co ze sobą zrobić, więc rozmyślasz nad jakimś prezentem dla…