Zaraź bliskich pasją do działania i podaruj im kalendarz marzeń!

Kalendarz jest nieodłącznym kompanem naszego życia codziennego. Zapisujemy w nim daty ważnych spotkań, plany na weekend, urodziny i wiele wiele innych. Model książkowy to bardzo funkcjonalny gadżet, który idealnie sprawdzi się u pracownika biurowego, przedsiębiorcy oraz każdego, kto żyje w ciągłym biegu. Dzisiejszy post oczaruje Was magią unikalnych okładek, dzięki którym Wasze kalendarze będą nie tylko narzędziem pracy, ale też odzwierciedleniem Was samych!

Twojemu mężczyźnie wydaje się, że ma zawsze rację? Nie wyprowadzaj go z błędu, tylko podaruj mu prezent na miarę jego oczekiwań. Mr. Right – kalendarz 2018 został stworzony z myślą o prawdziwych samcach alfa, dążących do osiągania szczytów w każdej dziedzinie życia. Mr Right zawojuje światem Twojego mężczyzny i wprowadzi go na wyższy poziom perfekcjonizmu.

Mr Right - kalendarz 2018

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Mr-Right

Serce to jeden z najbardziej rozpoznawalnych motywów na świecie, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Miłosny – kalendarz 2018 to esencja czystej miłości i spontanicznego uczucia. Jeśli chcesz wznieść na wyżyny łączące Was uczucie, podaruj ukochanej upominek z motywem serca. Miłosny kalendarz spowoduje, że Wasza miłość dosięgnie gwiazd na niebie.

miłosny - kalendarz 2018

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Milosny

Best Boss – kalendarz 2018 to ekskluzywny model stworzony dla ludzi biznesu, którzy odnieśli spektakularny sukces w swojej branży. Będzie prezentować się widowiskowo na szklanym biurku, spotkaniu biznesowym bądź międzynarodowej konferencji. Best Boss to idealny prezent dla pewnego siebie mężczyzny, który osiągnął Mount Everest w biznesie.

Best Boss - kalendarz 2018

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Best-Boss

Twoja nauczycielka to elegancka i stylowa kobieta, która z pasją i zamiłowaniem przekazuje wiedzę innym? Idealnym prezentem dla niej będzie kobieta z klasą – kalendarz 2018, dzięki któremu będzie mogła tworzyć harmonogram zajęć w wielkim stylu. Ten rok szkolny nie będzie obfitował w żadne nieprzewidziane niespodzianki.

kobieta z klasą - kalendarz 2018

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Kobieta-Z-Klasa

Każdy ciężko pracujący człowiek musi precyzyjnie zaplanować cały tydzień, aby dobrze spożytkować czas. Mój Kot – kalendarz 2018 to nieodłączny gadżet do pracy. Z jego pomocą już nigdy niczego nie pominiesz. Poza tym niech wszyscy wiedzą, dlaczego codziennie zostajesz po godzinach.

Mój kot - kalendarz 2018

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Moj-Kot

Nasz wyjątkowy kalendarz, zaprojektowany w formacie A5, zachwyci Was nie tylko unikalnym grawerem, ale też jakością wykonania. Każdy egzemplarz charakteryzuje się miękkim materiałem i obszyciem na brzegach. Oferujemy dwie wersje kolorystyczne: granat lub fiolet. Środek kalendarza ma układ w podziale: jeden dzień na jednej stronie. W środku znajduje się także część teleadresowa, mapy oraz wstążka do oznaczania miejsca w kalendarzu. Wszystkie niepowtarzalne wzory znajdziesz tutaj.

Bajeczny kalendarz to nie jedyny stylowy produkt w naszej ofercie! Koniecznie wejdź na stronę MyGiftDNA i zobacz, jakie perełki kryją się na przepastnych półkach naszego magicznego sklepu!

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

W dzieciństwie doskonale sprawdzał się jako kierowca czy towarzysz zabaw, w dorosłym życiu często służy radą oraz fachową ręką (w końcu określenie Tata „złota rączka” nie wzięło się znikąd). Tata to zawód na pełny etat,…

Najlepsze prezenty na Dzień Matki!

Kiedy wszystko w przyrodzie budzi się do życia, rozpoczynamy miesiąc maj – poświęcony naszym kochanym Mamom! 26 maja obchodzimy w Polsce ich największe święto – Dzień Matki. Mama to najważniejsza osoba na świecie, która jest…