Grawerowane kalendarze,sprawdź nasze propozycję

Kalendarz jest nieodłącznym kompanem naszego życia codziennego. Zapisujemy w nim daty ważnych spotkań, plany na weekend, urodziny i wiele wiele innych. Model książkowy to bardzo funkcjonalny gadżet, który idealnie sprawdzi się u pracownika biurowego, przedsiębiorcy oraz każdego, kto żyje w ciągłym biegu. Dzisiejszy post oczaruje Was magią unikalnych okładek, dzięki którym Wasze grawerowane kalendarze będą nie tylko narzędziem pracy, ale też odzwierciedleniem Was samych!

Poniżej przedstawiamy pierwszą propozycję na grawerowane kalendarze.Twojemu mężczyźnie wydaje się, że ma zawsze rację? Nie wyprowadzaj go z błędu, tylko podaruj mu prezent na miarę jego oczekiwań. Mr. Right – kalendarz 2018 został stworzony z myślą o prawdziwych samcach alfa, dążących do osiągania szczytów w każdej dziedzinie życia. Mr Right zawojuje światem Twojego mężczyzny i wprowadzi go na wyższy poziom perfekcjonizmu.

Grawerowane kalendarze - Mr Right

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Mr-Right

Serce to jeden z najbardziej rozpoznawalnych motywów na świecie, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Miłosny – kalendarz 2018 to esencja czystej miłości i spontanicznego uczucia. Jeśli chcesz wznieść na wyżyny łączące Was uczucie, podaruj ukochanej upominek z motywem serca. Miłosny kalendarz spowoduje, że Wasza miłość dosięgnie gwiazd na niebie.

Grawerowane kalendarze - miłosny

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Milosny

Best Boss – kalendarz 2018 to ekskluzywny model stworzony dla ludzi biznesu, którzy odnieśli spektakularny sukces w swojej branży. Będzie prezentować się widowiskowo na szklanym biurku, spotkaniu biznesowym bądź międzynarodowej konferencji. Best Boss to idealny prezent dla pewnego siebie mężczyzny, który osiągnął Mount Everest w biznesie.

Grawerowane kalendarze - Best Boss

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Best-Boss

Twoja nauczycielka to elegancka i stylowa kobieta, która z pasją i zamiłowaniem przekazuje wiedzę innym? Idealnym prezentem dla niej będzie kobieta z klasą – kalendarz 2018, dzięki któremu będzie mogła tworzyć harmonogram zajęć w wielkim stylu. Ten rok szkolny nie będzie obfitował w żadne nieprzewidziane niespodzianki.

Grawerowane kalendarze - kobieta z klasą

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Kobieta-Z-Klasa

Każdy ciężko pracujący człowiek musi precyzyjnie zaplanować cały tydzień, aby dobrze spożytkować czas. Mój Kot – kalendarz 2018 to nieodłączny gadżet do pracy. Z jego pomocą już nigdy niczego nie pominiesz. Poza tym niech wszyscy wiedzą, dlaczego codziennie zostajesz po godzinach.

Grawerowane kalendarze - Mój kot

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Moj-Kot

Nasz wyjątkowe grawerowane kalendarze, są zaprojektowany w formacie A5, zachwyci Was nie tylko unikalnym grawerem, ale też jakością wykonania. Każdy egzemplarz charakteryzuje się miękkim materiałem i obszyciem na brzegach. Oferujemy dwie wersje kolorystyczne: granat lub fiolet. Środek kalendarza ma układ w podziale: jeden dzień na jednej stronie. W środku znajduje się także część teleadresowa, mapy oraz wstążka do oznaczania miejsca w kalendarzu. Wszystkie niepowtarzalne wzory znajdziesz tutaj.

Bajeczny kalendarz to nie jedyny stylowy produkt w naszej ofercie! Koniecznie wejdź na stronę MyGiftDNA i zobacz, jakie perełki kryją się na przepastnych półkach naszego magicznego sklepu!

Gadżety do kuchni – 5 oryginalnych pomysłów na prezent

Znasz kogoś, kto podczas gotowania czasem wygląda tak, jak by prowadził statek kosmiczny? Taki ktoś obsługuje naraz 3 patelnie, w międzyczasie kroi warzywa, miesza sos, a przy tym wesoło nuci i nie ma mowy, żeby…

Gadżety z kotem – najlepsze prezenty dla kociarza

Jak ktoś się w kotach zakocha, to nie ma już odwrotu. Z pewnością widzisz to po swojej siostrze, przyjaciółce czy znajomym z pracy, że kocie szaleństwo udziela się błyskawicznie, a osoba, która się temu poddała…