Prezenty z okazji dnia turystyki! Top 5 prezentów

Początek jesieni to wymarzony czas na odkrywanie kolejnych kamyczków na podróżniczych ścieżkach świata. Przypadający na 27. września Światowy Dzień Turystyki to idealna okazja na doposażenie swojego podróżniczego ekwipunku.Sprawdź koniecznie nasze pomysły na Prezenty z okazji dnia turystyki!

Startujemy z niezwykłym pomysłem na prezenty z okazji z dnia turystyki! Travel Map™ Black World to majestatyczna mapa świata ze złotą powłoką do zdrapywania. Stworzona w tonie klasycznej czerni uwodzi swoim nieskazitelnym blaskiem i monumentalnym rozmiarem. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym tworzysz wielobarwny zapis historii swoich dalekich wojaży. Travel Map zachwyci każdego podróżnika ceniącego perfekcję, funkcjonalność i niepowtarzalny styl. Pozostałe mapy zdrapki znajdziesz tutaj.

Prezenty z okazji dnia turystyki - mapa zdrapka świat

Mapa zdrapka: https://mygiftdna.pl/mapy-zdrapki/travel-map-black-world

Jeśli do planowania kolejnych podróży wykorzystujesz kalendarz książkowy, a nie urządzenia elektroniczne, mamy dla Ciebie wyjątkowy egzemplarz. Travel calendar – kalendarz 2018 dzięki swojej niepowtarzalnej okładce, zachęca do wyznaczania nowych celów na podróżniczej mapie świata. Nasz wyjątkowy kalendarz charakteryzuje się miękkim materiałem i obszyciem na brzegach, korzystanie z niego to czysta przyjemność. Kalendarz to nieodłączny kompan Twojej mamy? Kliknij i wybierz wymarzony wzór dla niej.

Prezenty z okazji dnia turystyki - kalendarz 2018

Kalendarz: https://mygiftdna.pl/Kalendarze/Travel-Calendar

Kolejną propozycja na prezenty z okazji dnia turystyki jet nóż myśliwski. Dzika Alaska, australijski Outback – w każdym miejscu trzeba być przygotowanym na wszystko. Światowy Dzień Turystyki to idealna okazja na obdarowanie bliskich stylowym gadżetem. Przedstawiamy Wam nóż myśliwski do zadań specjalnych – survival knife. Cechuje go solidna konstrukcja, precyzja w działaniu i elegancko wyprofilowany kształt. Mając taki nóż, przetrwasz każdy survival lepiej, niż słynny popularyzator sztuki przetrwania Bear Grylls. Inne noże myśliwskie znajdziesz tutaj.

Prezenty z okazji  dnia turystyki - nóż myśliwski

Nóż: https://mygiftdna.pl/noz-mysliwski/survival-knife

Rambo, MacGyver i Bear Grylls – co ich łączy? Umiejętność przetrwania w ekstremalnych warunkach! Jeśli chcesz dołączyć do zacnego grona prawdziwych fighterów, sięgnij po gadżet współczesnego podróżnika – multitool zombie killer! To narzędzie wielofunkcyjne, wykonane z solidnej porcji metalu i wyszukanego gatunku drewna, zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do szybkiej naprawy czy nagłego ratowania świata. Całość zapakowana jest w praktyczne etui, które swobodnie można przypiąć do paska. Inne multitool znajdziesz tutaj.

Prezenty z okazji dnia turystyki - multitool

Multitool: https://mygiftdna.pl/Multitool/Zombie-Killer

Ostatnią propozycją zna prezenty z okazji dnia turystyki jest kubek termiczny. Wybierając się w nieznane zakątki świata warto zaopatrzyć się praktyczny kubek termiczny. Model you can do it nie tylko zapewni długotrwałe ciepło napoju, ale też zmobilizuje do podejmowania aktywności podróżniczej. Poza stylowym wykonaniem kubek wyróżnia się solidną konstrukcją oraz szczelną i funkcjonalną pokrywką. To must have dla wszystkich globtroterów. Zobacz również inne wariacje personalizowanych kubków termicznych tutaj.

Prezenty z okazji dnia turystyki - you can do it

Kubek termiczny: https://mygiftdna.pl/https://mygiftdna.plkubek-termiczny/You-Can-Do-It

Skoro odkryliście tajemnicę najlepszych prezentów dla podróżnika, nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko zapoznać się z całą naszą ofertą. Do zobaczenia na MyGiftDNA!

Kalendarz 2019 – 5 najlepszych wzorów

Idą święta, zaraz potem sylwester, a po nim Nowy Rok. W grudniowym szaleństwie jedną z głównych ról odgrywają prezenty, które – jak świat długi i szeroki – będziemy sobie wręczać z wielką przyjemnością. Ale zanim…

Prezent dla ukochanej – bądź romantyczny!

Nie wyobrażasz sobie bez niej życia. Tak w skrócie można opisać to, co czujesz do swojej ukochanej. Może planujecie świętować pierwszy miesiąc Waszego związku, może rok, może właśnie zostaliście narzeczonymi, a może zbliża się piętnasta…