Obrazy na płótnie – różne style

Ach ta technologia! Wiele już wymyślono, aby jak najbardziej ułatwić ludziom życie, nawet w zakresie dekoracji wnętrz. I nie chodzi tutaj o jakieś roboty do malowania ścian ani nawet automatyczne rolety. Mowa o obrazach na płótnie, dzięki którym dowolna fotografia może zamienić się w prawdziwe dzieło sztuki. Może to być Twój ulubiony pejzaż, zabytkowa budowla, piesek, samochód, aktorka, Twoja rodzina albo Ty sam, dumnie spoglądający ze ściany nad kominkiem. To oczywiście zaledwie kropelka w całym oceanie pomysłów. Mało tego, nawet jeśli wiesz, co wydrukować, pozostaje jeszcze kwestia stylu, w jakim ma to zostać wykonane. Dlatego dziś przygotowaliśmy dla Was przykładowe obrazy na płótnie w 5 różnych stylach. Do wyboru do koloru!

Każdy z pewnością kojarzy portret Marilyn Monroe w krzykliwych barwach, którego autorem jest Andy Warhol. A jak nie Marilyn, to puszkę zupy pomidorowej Campbell, z której ten sam autor również uczynił bohaterkę swojego dzieła. Na proponowanym przez nas obrazie na płótnie w stylu PopArt będziesz wyglądać zdecydowanie bardziej jak megagwiazda lat 50. niż puszka zupy. To dobry pomysł na oryginalny detal w mieszkaniu, który ożywi wnętrze. To również perfekcyjny plan na zaskoczenie bliskiej osoby efektownym prezentem. A jeśli ktoś jest na dodatek fanem tego stylu, to w ogóle nie ma co się dłużej zastanawiać. Fotoobraz PopArt z pewnością będzie bardzo udanym podarunkiem, co może zaowocować poszukiwaniem innych prezentów dla fana sztuki. A takich mamy całe stosy.

PopArt - obrazy na płótnie

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/PopArt 

Prosto z XIX-wiecznego Paryża, jeden z najsłynniejszych kierunków w sztuce – impresjonizm. Na obrazach artyści próbowali przedstawić ulotność niektórych chwil, z pozoru prozaicznych, jak np. wschód słońca. Odpowiedni nastrój obrazów osiągali poprzez specyficzny sposób malowania – charakterystyczne plamy barw zlewające się ze sobą. Jaki z tego wniosek? A taki, żebyś znalazł teraz odpowiednie zdjęcia, swoje wyjątkowe chwile zatrzymane na fotografiach, z których wkrótce powstaną niezwykłe obrazy na płótnie Impression. A jeśli marzy Ci się portret w takim stylu, nie ma żadnego problemu. Miłośników tego rodzaju obrazów zapraszamy do kategorii ze stylowymi portretami.

Impression - obrazy na płótnie

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Impression

Teraz musimy uruchomić wehikuł czasu, bo z drugiej połowy XIX wieku i impresjonistycznych dzieł przenosimy się do współczesności i Street Artu. Wszyscy znamy graffiti, które niektórym ciągle może kojarzyć się z bezsensownymi bohomazami na mieście. Tym osobom polecamy zapoznanie się z twórczością Banksy’ego, a potem szybki powrót do naszego sklepu. Chcesz zobaczyć, jak Twoje szlachetne oblicze wyglądałoby na miejskim murze? Śmiało, mamy obrazy na płótnie Street Art, które prezentują się obłędnie. Jeśli masz nastoletnie dziecko, jesteśmy pewni, że byłoby zachwycone takim prezentem. Zachęcamy także do przejrzenia innych pomysłów na prezent dla nastolatka.

Street art - obrazy na płótnie

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Street-Art

Obrazy na płótnie – to brzmi romantycznie. Mimo że każdy styl pozwala uzyskać wyjątkowy efekt, to chyba żaden nie sprawdzi się tak dobrze w przypadku zdjęć zakochanych jak Drawing. Dlatego przeszukajcie Waszą galerię zdjęć i wybierzcie takie, które oboje lubicie najbardziej. Kierujcie się następującymi słowami kluczowymi: objęcia, pocałunek, wpatrzeni w siebie. Taki fotoobraz może być również znakomitym prezentem, który zachwyci ukochaną osobę. Drawing pozwala stworzyć idealne obrazy do salonu lub sypialni. Nawet bardziej do sypialni. Można z rozpędu pójść dalej i poszukać innych romantycznych prezentów na naszej stronie.

Drawing - obrazy na płótnie

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Drawing

Załóżmy, że masz w domu krnąbrnego nastolatka, który oczywiście nie pozwala Ci nic zmieniać w jego pokoju. No i w sumie nie wypada mu niczego narzucać. Ale jak patrzysz na te gołe ściany, to ewidentnie czegoś brak i nie daje Ci to spokoju. Musisz wymyślić coś takiego, żeby Twoja pociecha sama chciała umieścić to w swoim małym królestwie. Komiks – obraz na płótnie sprawdzi się tutaj doskonale. Dzięki tej efektownej formie możesz każde zdjęcie zamienić w stronę komiksu, co świetnie będzie prezentować się w mieszkaniu. Jesteśmy pewni, że nastolatek nie pogardzi takim prezentem. A jeżeli problem gołych ścian jest większy, natychmiast obejrzyj inne dekoracje ścienne.

Komiks - obrazy na płótnie

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Komiks

Wiesz już co nieco w temacie i z pewnością narodziło Ci się w głowie sporo pomysłów. Dlatego koniecznie zobacz wszystkie obrazy na płótnie w naszej bogatej kolekcji.

Dekoracje do pokoju – 5 efektownych upominków

Wyjątkowa ozdoba do mieszkania może być najlepszym prezentem na świecie. A jak jeszcze będzie pasowała do zainteresowań obdarowanej osoby, to już w ogóle eksplozja radości gwarantowana. Taki prezent ma tę wyjątkową zaletę, że każdego dnia…

Dekoracje domu – najciekawsze propozycje

W domu każdy powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Mówi się, że nigdzie nie jest tak dobrze, jak w rodzinnych czterech ścianach, dlatego ważne, żeby o nie zadbać. Dom jest jak magiczne miejsce, które zawsze…