Prezenty z okazji ślubu! Top 5 prezentów

Jeśli data Waszego ślubu jest już ustalona, czas rozpocząć dalekosiężne przygotowania!  Lista gości, sala weselna, menu, fotograf, wymarzona kreacja, wytworne dodatki –  lista rzeczy do “ogarnięcia” wydaje się być niekończącą historią. Aby nie zatracić się w tym ślubnym szaleństwie, warto znaleźć coś, co pomoże przetrwać ten trudny okres. . Dzisiaj przedstawimy Wam kilka inspirujących pomysłów na prezenty z okazji ślubu, które umilą ten napięty okres.

Z naszej pierwszej propozycji z pomysłów na Prezenty z okazji ślubu będą zadowolone przede wszystkim panie, które uwielbiają przelewać swoje myśli na kartki papieru. Wielki dzień to wyjątkowy notatnik, który pomoże Ci zaplanować całe przedsięwzięcie od listy gości do podróży poślubnej włącznie. Uruchom wyobraźnię i przelej swoje marzenia na kartki ślubnego notatnika. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w całą serię bajecznych notatników, kliknij i zobacz całą naszą kolekcję.

Prezenty z okazji ślubu! - notatnik grawerowany

Notatnik: https://mygiftdna.pl/Grawerowane/Wielki-Dzien-Notatnik-Grawerowany-A5

Romantyczny motyw fingerprints jest szczególnie bliski naszym sercom. To namacalny dowód miłosny, wręcz stworzony na upamiętnienie ważnej chwili. Dlatego kolejnym pomysłem na chwilę wytchnienia od ślubnego szumu jest Fingerprints – grawerowana karafka i dwa kieliszki do wina. Wygrawerujcie na nich datę Waszego ślubu i odliczajcie dni, rozkoszując się smakiem ulubionego wina. Pozostałe zestawy z karafką znajdziecie tutaj.

Prezenty z okazji ślubu! - zestaw grawerowana karafka i dwa kieliszki do wina

Zestaw z karafką: https://mygiftdna.pl/Karafka-I-Kieliszki-Do-Wina/Fingerprints

Kolejnym pomysłem na prezenty z okazji ślubu będzie haftowana poduszka. Zarwane noce, ciągły stres, milion rzeczy do zrobienia – przygotowania do ślubu to nieustanna walka z czasem. Aby nie popaść w ślubny obłęd, zafunduj sobie chwilę błogiego relaksu. Poduszka łapacz snów sprawi, że nawet po kilku minutowej drzemce, będziesz wypoczęta jak po dziesięciu godzinach snu. Naszą poduszkę wyróżnia niespotykana miękkość, sprężystość oraz idealne dopasowanie do ciała. Wypróbuj ją, a zapomnisz o kosztownych wizytach w salonie SPA. Inne poduszki dekoracyjne znajdziesz tutaj.

Prezenty z okazji ślubu! - poduszka dekoracyjna

Poduszka: https://mygiftdna.pl/poduszki-dekoracyjne/lapacz-snow

Będąc w wirze ślubnych przygotowań, zapewne mnóstwo czasu spędzasz poza domem i nie masz czasu na filiżankę pysznej kawy czy herbaty. Na szczęście mamy komfortowe rozwiązanie tej sytuacji. Niezawodny kubek termiczny Espresso Yourself zapewni Ci wielogodzinne ciepło ulubionego napoju. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na stanie w kolejce po kawę w pobliskiej kawiarni. Sprawdź też inne kubki termiczne tutaj.

Prezenty z okazji ślubu! - kubek termiczny

Kubek termiczny: https://mygiftdna.pl/kubek-termiczny/Espresso-Yourself

Ostatnim pomysłem na rozluźnienie napiętego okresu przedślubnego jest deska obrotowa – nie tuczy. Jeśli uwielbiasz pizzę, ale boisz się nadprogramowych kilogramów, ten model jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Mając taką deskę nawet codzienna pizza nie będzie stanowiła problemu. Zaspokojony głód, figura modelki, nieposkromiona dawka uśmiechu – to wszystko zapewni Ci fit deska dla pizzowych głodożerców. A inne deski obrotowe znajdziesz tutaj.

Prezenty z okazji ślubu! - deska obrotowa

Deska: https://mygiftdna.pl/Deski-Obrotowe/Nie-Tuczy

Jeśli oczarowały Cię nasze przedślubne propozycje, zapraszamy Cię na stronę MyGiftDNA! Czas pomyśleć o wyjątkowym prezencie z okazji pierwszej rocznicy ślubu! 🙂

Kalendarz 2019 – 5 najlepszych wzorów

Idą święta, zaraz potem sylwester, a po nim Nowy Rok. W grudniowym szaleństwie jedną z głównych ról odgrywają prezenty, które – jak świat długi i szeroki – będziemy sobie wręczać z wielką przyjemnością. Ale zanim…

Prezent dla ukochanej – bądź romantyczny!

Nie wyobrażasz sobie bez niej życia. Tak w skrócie można opisać to, co czujesz do swojej ukochanej. Może planujecie świętować pierwszy miesiąc Waszego związku, może rok, może właśnie zostaliście narzeczonymi, a może zbliża się piętnasta…