Prezent dla świadków – co wybrać dla świadka, a co dla świadkowej?

Wydawałoby się, że przed ślubem dylemat związany z wyborem podarunku mają jedynie goście weselni. Fakt, często zdarza się, że nie mamy pomysłu na upominek dla pary młodej. Jednak co jeśli to nasze wesele zbliża się wielkimi krokami, a my musimy znaleźć odpowiedni prezent dla świadków? Rolę druhny i drużby zazwyczaj odgrywają najbliższe osoby – rodzeństwo lub przyjaciele – więc bez wątpienia należy im się wyjątkowe podziękowanie. Nie masz pomysłu na prezent dla świadków? Podpowiemy Ci co wybrać, aby na pewno sprawić im miłą niespodziankę!

Prezent dla świadków – co będzie najlepszym wyborem?

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla świadków, na początek powinieneś wiedzieć kilka podstawowych rzeczy. Jesteśmy przekonani, że Twój świadek lub Twoja świadkowa to ktoś, kogo znasz niemalże na wylot. Bez względu na to czy tę zaszczytną funkcję pełni Twoje rodzeństwo, czy przyjaciel lub przyjaciółka – na pewno znacie się jak przysłowiowe łyse konie. Plusem tego jest fakt, że prawdopodobnie wiesz doskonale, co dana osoba lubi, a co nie do końca będzie upominkiem w jej guście. Ale jest też minus tej sytuacji. Zapewne nie raz już wybierałeś podarunek dla tej osoby na inne okazje, więc zupełnie normalne jest to, że mogły skończyć Ci się pomysły. Tak czy inaczej prezent dla świadków powinien być czymś totalnie wyjątkowym i nieszablonowym. W ramach podziękowania za towarzyszenie nam w tym wielkim dniu, zazwyczaj obdarowujemy świadków troszkę innym upominkiem, niż ten który wybralibyśmy np. na urodziny. Więc co będzie najlepszym wyborem na prezent dla świadków? Przede wszystkim coś co będzie także piękną pamiątką tego niezwykłego dnia. Tak jak wydruk obramowany “Dziękujemy”. To prezent dla świadków, który możesz podarować zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. A jeśli tak się złożyło, że Twoi świadkowie są małżeństwem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wręczyć im wspólny upominek w ramach podziękowania. Taki pomysł na prezent dla świadków jest bez wątpienia nieszablonowym i oryginalnym rozwiązaniem.

wydruk - prezent dla świadków

Wydruk obramowany – Dziękujemy

Pomysł na prezent dla świadkowej – jaki upominek dla druhny?

Teraz prezent dla świadków rozbijemy na dwie kategorie, a zaczniemy od upominku dla druhny. Kobiety dużą wagę przywiązują do estetyki, dlatego ważne jest, aby prezent dla świadkowej był ładny i cieszył oko. Ale to nie wszystko! Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać także coś praktycznego, z czego Twoja świadkowa będzie miała dużo radości i pożytku. Jeśli szukasz kreatywnego i ciekawego podarunku, który będzie miłą niespodzianką, koniecznie powinnaś zobaczyć kosmetyczkę “Najlepsza świadkowa”. Kosmetyczka to bez wątpienia praktyczny prezent dla świadkowej, który będzie jej służył przez lata. Bez względu na to czy Twoja druhna jest fanką makijażu, czy woli zupełnie naturalny look, do kosmetyczki może włożyć zarówno kosmetyki kolorowe, jak i pielęgnacyjne. Taka kosmetyczka bez wątpienia przyda się także w podróży. Ale przede wszystkim, dzięki wyjątkowej personalizacji, będzie także ciekawą pamiątką tej niezapomnianej imprezy.

kosmetyczka - prezent dla świadków

Kosmetyczka – Najlepsza świadkowa

Prezent dla świadków zazwyczaj kojarzy się z czymś bardzo eleganckim i oficjalnym. Jednak jeśli tego nie czujesz i nie sądzisz, żeby Twoja świadkowa lubiła tego typu upominki, nie musisz koniecznie wybierać dla niej czegoś niezwykle szykownego. Elegancki podarunek niekoniecznie musi być czymś z pompą. Możesz wybrać coś ładnego i w dobrym guście, co nie będzie zobowiązujące i idealne w ramach podziękowań. Świetnym przykładem takiego prezentu jest skrzynka na herbatę “Świadkowa idealna”. Osobista skrzynka na herbatę z oryginalnym, personalizowanym motywem na pewno będzie miłą niespodzianką dla Twojej druhny. Niech po weselu odpocznie i zrelaksuje się przy filiżance pysznej herbatki!

skrzynka na herbatę - prezent dla świadków

Skrzynka na herbatę – Świadkowa idealna

Pomysł na prezent dla świadka – wybieramy coś dla drużby!

Prezent dla świadków to jednak nie tylko upominek dla druhny. Nie martw się, nie zapomnieliśmy o drużbie i mamy też fajne pomysły na prezent dla świadka. Panowie zazwyczaj są pragmatykami i lubią praktyczne upominki, więc w tym punkcie wybraliśmy dokładnie takie rzeczy. Jeśli Twój świadek nie raz wywinął Ci jakiś kawał i wiesz, że docenia dobre poczucie humoru, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać dla niego nieco zabawny podarunek. Dokładnie taka będzie piersiówka z grawerem “Najlepszy świadek”. Pokaż mu, że jest najlepszym świadkiem na świecie i nawet, jeśli zacznie się stresować podczas przygotowań do Twojego wielkiego dnia, będzie mógł szybko ukoić swoje nerwy dzięki upominkowi od Ciebie. Piersiówka z personalizowanym grawerem to bez wątpienia oryginalny pomysł na prezent dla świadków, który będzie fajnym zaskoczeniem.

piersiówka - prezent dla świadków

Piersiówka z grawerem – Najlepszy świadek

Nasza ostatnia propozycja na prezent dla świadka jest szczególna. Szczególna, bo przeznaczona dla drużby, który jest Twoim najlepszym przyjacielem. Personalizowany kubek “Świadek na jeden dzień” to coś więcej niż tylko praktyczny upominek. Kubek to dość klasyczny, uniwersalny i ponadczasowy prezent, który będzie wręcz idealny jako upominek w ramach podziękowania dla drużby. Bez wątpienia wyjątkowości dodaje mu personalizowany nadruk, który za pomocą przyjacielskiego wyznania, na pewno wzruszy Twojego świadka.

kubek - prezent dla świadków

Personalizowany kubek – Świadek na jeden dzień

Mamy nadzieję, że z nami udało Ci się znaleźć idealny pomysł na prezent dla świadków. Jeśli jednak jesteś ciekawy, co jeszcze mamy w zanadrzu, koniecznie zajrzyj na naszą stronę. W kategorii prezent dla świadkowej i prezent dla świadka czeka na Ciebie jeszcze więcej pomysłów i inspiracji!

Prezent na Święta dla żony

Bez wątpienia Twoja żona jest dla Ciebie jedną z najważniejszych osób na świecie. W końcu spośród miliona kobiet to właśnie ją wybrałeś na swoją towarzyszkę życia, więc musi być wyjątkowa. A tak wyjątkowa kobieta zasługuje…

Pomysły na prezent na mikołajki

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent na mikołajki? Nie? To najwyższy czas zacząć! Wydawałoby się, że do 6 grudnia jeszcze daleko, ale nic bardziej mylnego. Im dłużej będziesz zwlekał ze znalezieniem upominku dla bliskich, tym istnieje…