Obrazy do salonu – unikatowe dekoracje

Czas wprowadzić zmiany! Jeśli w Twoim salonie ewidentnie brakuje jakiegoś charakterystycznego elementu – detalu, który sprawiłby, że wnętrze odżyje, koniecznie trzeba coś z tym zrobić. A może jesteś świeżo po przeprowadzce i gołe ściany wpędzają Cię już w depresję? W takim wypadku należy niezwłocznie interweniować. Salon można udekorować na różne sposoby. Możesz walnąć wielki, zabytkowy zegar z kukułką na pół ściany, możesz powiesić plakat Beyonce, a jak jesteś myśliwym to pewnie wybierzesz poroże albo jakąś krwiożerczą bestię w wersji wypchanej. Jeśli z kolei masz portfel cały wypchany dolarami, to możesz iść na aukcję i kupić dzieło jakiegoś znanego artysty. Ale jeśli nie jesteś milionerem, myśliwym, fanem Beyonce ani kolekcjonerem zabytków, to nie znaczy, że na wieki zostaniesz z gołymi ścianami. Wręcz przeciwnie! Mamy kilka propozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz nasze personalizowane obrazy do salonu!

Dom to takie krótkie słowo, a przecież tyle się w nim mieści. Każdy byłby w stanie bez wcześniejszego przygotowania wymienić co najmniej kilkanaście innych słów, które kojarzą mu się z domem. Możesz zobaczyć cały świat, ale dom zawsze pozostanie tym wyjątkowym miejscem, do którego wrócisz choćby nie wiem co. Dlatego mamy piękną ozdobę, która sprawdzi się jako prezent dla rodziców. “Home” – obraz z Twoich słów będzie znakomicie wyglądał w mieszkaniu, ale to nie jest jego największy atut. Kluczowe są Twoje słowa, z których powstanie ta dekoracja. Wypisz wszystko, co kojarzy Ci się z domem, a rodzice będą zachwyceni takim prezentem. Takie obrazy do salonu to najprawdziwsze skarby. Szybko zajrzyj jeszcze na naszą stronę i zobacz inne prezenty dla rodziców.

Home - obrazy do salonu

Chmura słów: https://mygiftdna.pl/Chmura-Slow/HOME

Tutaj mamy również coś ze słowami, ale do tego dodajemy jeszcze fotografię. Właśnie tak powstają naprawdę wyjątkowe obrazy do salonu. Można je podarować każdemu, w tym wypadku wybieramy dziadków. W ich domu spędzało się wiele wspaniałych chwil, a oni rozpieszczali ukochanych wnuków na wszystkie możliwe sposoby. Wybierz fotografię oraz słowa, które kojarzą Ci się z dziadkami i ich domem. Jeśli chcesz, by mieli piękne dekoracje ścienne, podaruj im ten upominek. Grey – obraz na płótnie to niezwykle wzruszający i piękny podarunek, który w domu dziadków będzie wyglądał znakomicie. A więcej prezentów dla dziadków znajdziesz na stronie.

Grey - obrazy do salonu

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Grey

Interesują Cię uniwersalne obrazy do salonu, które będą pasować do każdego wnętrza? Mamy coś odpowiedniego! A jeżeli chcesz podarować obraz na prezent, w wypadku tego upominku masz pewność, że trafi w każdy gust. Hand drawing – obraz na płótnie to niepowtarzalna możliwość przerobienia dowolnego zdjęcia w małe dzieło sztuki. Obraz, który powstanie z Twojej fotografii, będzie przypominał szkic wykonany ołówkiem, co wniesie odrobinę subtelnego piękna do mieszkania. Możesz wybrać zdjęcie swojego dziecka, partnera albo jakąś rodzinną fotografię. W każdym wypadku efekt będzie niesamowity. Sprawdź też inne wyjątkowe prezenty w naszej kolekcji.

Hand drawing - obrazy do salonu

Obraz: https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Hand-Drawing

Oryginalne i personalizowane obrazy do salonu to nasza specjalność. Mamy mnóstwo pomysłów na dekoracje ścienne, które odmienią Twoje wnętrze. Jeden z nich to Fotomozaika na płótnie. O co tutaj chodzi? Gdy spojrzysz z daleka, zobaczysz po prostu piękny portret, ale w miarę przybliżania się do obrazu zorientujesz się, że został on stworzony z setek innych malutkich zdjęć. To robi wrażenie! Jeśli Twoja przyjaciółka lubi otaczać się unikatowymi przedmiotami, podaruj jej tę fotomozaikę. Gwarantujemy, że będzie zachwycona i od razu zawiesi nową dekorację w swoim mieszkaniu. Tutaj wypada nam polecić wszystkie prezenty dla przyjaciółki, które możesz znaleźć na naszej stronie.

Fotomozaika - obrazy do salonu

Fotomozaika: https://mygiftdna.pl/Fotomozaika/Z-Bazy/Na-Plotnie

Teraz zwracamy się wszystkich Panów. W urządzaniu mieszkania pierwsze skrzypce gra partnerka, to prawda znana od lat. Wiadomo, że w każdym domu jest inaczej, ale nie ma co się oszukiwać, Panowie, jest jak jest. Ale to wcale nie znaczy, że masz się całkowicie odsunąć od tego zadania. Absolutnie nie! Skoro dziś prezentujemy obrazy do salonu, mamy dla Ciebie coś, czym zaskoczysz ukochaną i sprawisz, że będzie bardzo szczęśliwa. Serce – obraz z Twoich słów to niezwykle romantyczny i pomysłowy prezent, a także idealna dekoracja do mieszkania zakochanych. Wybierz najpiękniejsze słowa, które doskonale do Was pasują, a Twoja wybranka momentalnie zakocha się w tym obrazie. Przy okazji zobacz pozostałe romantyczne prezenty.

Obraz ze słów - obrazy do salonu

Chmura słów: https://mygiftdna.pl/Chmura-Slow/Serce

Jak widzisz, jest wiele pomysłów na to, jak w oryginalny sposób udekorować salon. Jeśli jednak żadna z naszych propozycji nie okazała się tą idealną, czas na dogrywkę. Wejdź na naszą stronę i obejrzyj kolekcję prezentów do salonu.

Dekoracje do pokoju – 5 efektownych upominków

Wyjątkowa ozdoba do mieszkania może być najlepszym prezentem na świecie. A jak jeszcze będzie pasowała do zainteresowań obdarowanej osoby, to już w ogóle eksplozja radości gwarantowana. Taki prezent ma tę wyjątkową zaletę, że każdego dnia…

Dekoracje domu – najciekawsze propozycje

W domu każdy powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Mówi się, że nigdzie nie jest tak dobrze, jak w rodzinnych czterech ścianach, dlatego ważne, żeby o nie zadbać. Dom jest jak magiczne miejsce, które zawsze…