Jakie śmieszne skarpetki wybrać na prezent? Pomysł na zabawny upominek

Dziś postanowiliśmy raz na zawsze rozprawić się ze stereotypem dotyczącym skarpetek. Dokładnie chodzi o ich prezentową wartość. Oczywiście będą Wam mówić, że nikt nie cieszy się ze skarpetek, że to upominek mało oryginalny, właściwie ratunkowy, gdy absolutnie nie masz innego pomysłu. My mamy inne zdanie na temat, jeśli zostaniesz z nami do końca tego artykułu, z pewnością się z nami zgodzisz. Wystarczy tylko dobry pomysł i fajny design, a skarpetki staną się wyjątkowym, zabawnym upominkiem, który sprawi wiele radości i oczywiście przyda się obdarowanej osobie. Ale to nie koniec! Dzięki personalizacji nie będą to jakieś tam powtarzalne rzeczy dla nikogo. To będzie prezent stworzony specjalnie dla tej konkretnej osoby. Najlepiej sprawdzić samemu! Sprawdź, jakie śmieszne skarpetki mamy do zaproponowania.

Śmieszne skarpetki – wesoła moda dla każdego

Kolorowe skarpetki wdarły się na rynek z przytupem, błyskawicznie wskoczyły na nasze stopy i do naszych serc. Wcale nie przesadzamy, kto raz się na nie zdecydował z pewnością kupił kolejną parę, i kolejną, aż zapełnił całą szufladę. I bardzo dobrze, wystarczająco dużo szarości i smutku dookoła! Jeśli można poprawić sobie nastrój, trzeba to robić na wszystkie możliwe sposoby. Na przykład poprzez odczarowanie skarpetek, które wcale nie muszą być tylko czarne, szare albo – w ostateczności – białe. Zwłaszcza w przypadku Panów obowiązuje taka niepisana zasada, że w kolorowych to jakoś głupio, niepoważnie. Zdecydowanie naszym chłopakom brakuje luzu! Zdecydowaliśmy się zainterweniować w tej sprawie i – skoro chcemy odczarować skarpetki ze złego uroku nieudanego prezentu – musimy je zaczarować z użyciem najbardziej pozytywnej i wesołej magii. Całe szczęście mamy spory zapas tej magii i możemy dzięki niej sprawić, że śmieszne skarpetki męskie będą znakomitym upominkiem.

Trzeba zwrócić uwagę na jedną ważną rzecz, że oryginalne skarpetki we wzory to coś dla każdego, nie tylko dla tych, którzy we wszystkim chcą się wyróżnić. Takich osób w ogóle nie trzeba przekonywać, to naturalni przeciwnicy szarości. Skoro już o tym mowa, pierwszy wzór, który dziś zaprezentujemy, to Wróg szarości – Happy Socks – Dots – zestaw 4 par skarpet męskich. Ktoś, kto lubi kolory, kto sam jest barwną postacią, będzie zachwycony z takiego upominku. Ale spokojnie, jak już wspominaliśmy – kolorowe, śmieszne skarpetki to prezent dla każdego Pana – i ekscentrycznego artysty, i statecznego urzędnika. Jak nie do pracy, to po domu!

wróg szarości - śmieszne skarpetki

Skarpetki: https://mygiftdna.pl/happy-socks/dots/wrog-szarosci

Jakie oryginalne, śmieszne skarpetki warto wybrać na prezent?

Nasze skarpetki są nie tylko kolorowe i wesołe, ale także personalizowane, dlatego wybrać należy takie, które będą jak najlepiej pasować do obdarowanej osoby. Trzeba wziąć pod uwagę to, co sprawi największą radość. Czy będzie to na przykład zabawny wzór, którego celem będzie wywołanie uśmiechu, czy coś uniwersalnego dla taty albo teścia, czy też urocze, wzruszające wyznanie prosto z serca. Tak, takie zestawy też mamy! Jest mnóstwo okazji, kiedy poszukujesz upominku dla swojego partnera. Jesteś pomysłowa, w to nie wątpimy, ale wreszcie przychodzi taki moment, że nic nie może wpaść do głowy. Co powiesz kolorowe skarpety specjalnie dla Twojego księcia z bajki? Dziękuję, że jesteś – Happy Socks – Dots – zestaw 4 par skarpet męskich na pewno sprawi mu radość i zaraz zacznie je nosić. To i tak uroczy chłopak, ale w takich skarpetkach można będzie mu doliczyć co najmniej plus dziesięć do uroku.

dziękuję że jesteś - śmieszne skarpetki

Skarpetki: https://mygiftdna.pl/happy-socks/dots/dziekuje-ze-jestes

Wolisz postawić na humor? Nie ma sprawy! Szukasz czegoś dla kolegi albo brata, który jest hipsterem? Albo przynajmniej twierdzi, że jest. Wiadomo, że do zostania hipsterem wiedzie długa droga, którą trzeba przejść, nie zwracając uwagi na to, co mówią inni. W takich okolicznościach doskonale sprawdzą się śmieszne skarpetki z tym wzorem. Od zera do hipstera – Happy Socks – Dots – zestaw 4 par skarpet męskich to prezent, który się wyróżnia i jest prawie tak wyjątkowy, jak osoba, której go wręczysz. Humorystyczna obwoluta prezentowa na bank się spodoba i Twój znajomy doceni ten gest. To, że chętnie będzie je nosił, jest rzeczą oczywistą, bo przecież on lubi wszystko, co oryginalne. Dlatego dalsze zastanawianie się nie ma żadnego sensu!

od zera do hipstera - śmieszne skarpetki

Skarpetki: https://mygiftdna.pl/happy-socks/dots/od-zera-do-hipstera

Śmieszne skarpetki męskie – pomysł na praktyczny prezent?

My tu ciągle o oryginalności, zabawnych i pomysłowych wzorach, ale przecież skarpetki to przede wszystkim prezent praktyczny. A tak wyjątkowe wzory czynią nasze zestawy skarpetek wspaniałymi upominkami w tej kategorii. Weźmy na przykład Twojego męża, bo przecież on ceni tylko takie upominki, które mogą się od razu przydać. Nie on jeden, zapewniamy! Naszym zdaniem śmieszne skarpetki z dedykacją specjalnie dla męża to idealny prezent. Najlepszy mąż – Happy Socks – Games – zestaw 4 par skarpet męskich to propozycja dla Ciebie! Urocza dedykacja, wzory na skarpetkach nawiązujące do różnych gier, wysoka jakość wykonania – to się nie może nie udać! Jak mąż założy takie skarpetki to zaraz ubędzie mu kilka lat, zobaczysz!

najlepszy mąż - śmieszne skarpetki

Skarpetki: https://mygiftdna.pl/happy-socks/games/najlepszy-maz

Na koniec postanowiliśmy zostawić pozytywne przesłanie. Do Ciebie należy przekazanie optymizmu dalej, poprzez prezent, którym będą oczywiście kolorowe skarpetki. Ten upominek możesz podarować absolutnie każdemu Panu z Twojego otoczenia, bo pozytywna energia jest przecież całkowicie uniwersalna i wszyscy powinni mieć jej jak najwięcej. Be positive – Happy Socks – Games – zestaw 4 par skarpet męskich okaże się prezentowym strzałem w dziesiątkę! Pasuje na urodziny, święta, Dzień Chłopaka i wszelkie inne okazje. Kolorowe wzory ze znanych gier nie mogą się nie spodobać, a pozytywny nadruk na pudełku nada upominkowi całkowicie oryginalny charakter. To tyle od nas, wiesz co robić! 

be positive - śmieszne skarpetki

Skarpetki: https://mygiftdna.pl/happy-socks/games/be-positive

Te kilka pomysłów to nie jest wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli nasze skarpetki z personalizowanym opakowaniem Ci się spodobały, koniecznie obejrzyj wszystkie wzory śmiesznych skarpetek na naszej stronie.

Grawerowany prezent na każdą okazję – TOP 5 produktów!

Poszukiwacze wyjątkowych upominków, zatrzymajcie się na chwilę! Dziś mamy dla Was zestawienie, które sprawi, że oczy Wam się zaświecą. Otóż przygotowaliśmy bestsellerowe prezenty grawerowane, czyli takie, które jakością wykonania i efektownym wyglądem przekonają każdego. Zapraszamy!

Oryginalne prezenty – TOP 10 października

W końcu nadszedł październik, a wraz z nim jesienna atmosfera, chłodniejsze wieczory i deszczowe dni. Ale my nie dajemy się sezonowej chandrze, bo doskonale wiemy, że jesień także może być radosna, kolorowa i pełna pięknych…