Karta Wallet Ninja - Multitool 18 w 1

Rambo, MacGyver i Bear Grylls - co ich łączy? Umiejętność przetrwania w ekstremalnych warunkach! Jeśli chcesz dołączyć do zacnego grona prawdziwych wojowników, zdobądź się na odwagę i sięgnij po gadżet współczesnego faceta. Kieszonkowy Ninja wyszkoli Cię lepiej niż oddziały US Marines i Seals razem wzięte. Nie proś o pomoc innych, zostań Ninja!

18-częściowe multinarzędzie zamknięte w jednym sprytnym gadżecie zrobi z Ciebie sekretnego wojownika, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Masz do wyboru: 3 śrubokręty; 6 kluczy oczkowych; otwieracz do butelek, puszek i listów; nóż do papieru i kartonu; linijkę; podstawkę pod telefon oraz obieraczkę. Ten szeroki wachlarz przydatnych narzędzi pomoże Ci przetrwać podczas domowego majsterkowania, ekstremalnej podróży do pracy czy trekkingu w Patagonii.

Kieszonkowy Ninja, wykonany z 1,5 mm stali, nigdy się nie wyszczerbi, nie zardzewieje ani nie wygnie. Wielkość zwykłej karty kredytowej umożliwia bezproblemowe przechowywanie w portfelu. Trzymaj kartę Ninja zawsze przy sobie, a z każdej opresji wyjdziesz bez szwanku.

Bądź twardzielem, zdobądź wallet Ninja!

ZASTOSOWANIE

Mając to małe sprytne narzędzie, masz wszystko, czego potrzebujesz. Ten mały skarb mieści się do portfela i ma cały wachlarz zastosowań, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Zabierz go ze sobą i noś cały czas, nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebował pomocy swojego wallet ninja.

WYKONANIE

18-częściowe narzędzie zamknięte w jednym sprytnym gadżecie.

Cechy produktu:
- Zawiera: 3 śrubokręty; 6 kluczy oczkowych; otwieracz do butelek, puszek i listów; nóż do papieru i kartonu; linijka; podstawka pod telefon oraz obieraczka.

- Zatwierdzony przez TSA (Administracja ds. Bezpieczeństwa Transportu USA) do przewozu na pokładzie samolotu.

- 1.5mm 4-krotnie poddana obróbce cieplnej stal – nigdy się nie wyszczerbi, nie zardzewieje ani nie wygnie.

DODATKOWE INFORMACJE

Kieszonkowy Ninja to bardzo sprytny gadżet, który poznał wszystkie tajniki pojawiania się i znikania w niewyjaśnionych okolicznościach. Dlatego wysyłając go do Ciebie, zapakujemy go w szczelny kaftan, który uniemożliwi mu potencjalne ukrycie się przed światem.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na...

praktyczny Prezent na Imieniny, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Idealny prezent dla osoby, która lubi być przygotowana na każdą okoliczność. Karta Wallet Ninja - multitool 18 w 1, od dziś zawsze będzie pod ręką - i zapewne niejeden raz uratuje jej skórę.

Dostawa w Polsce

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200zł. Darmowa dostawa pocztowa i kurierska!
MyGiftDna realizuje dostawę swoich produktów na terenie Polski na dwa sposoby:

  • Kurier DPD - czas dostarczenia przesyłki na terenie Polski to 1 dzień roboczy. Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja, w której przesyłka zostanie dostarczona po 2 dniach roboczych.
    Koszt przesyłki kurierskiej to tylko: 14,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Poczta polska priorytet - czas dostarczenia przesyłki to 2 do 4 dni roboczych.
    Koszt przesyłki pocztą to: 9,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Paczkomaty - czas dostarczenia przesyłki to 2 dni robocze.
    Koszt przesyłki paczkomatowej to: 11,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
Dodatkowo oferujemy także dostawę Ekspresową oraz dostawę na sobotę. W celu skorzystania z tych opcji prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną po złożeniu zamówienia.


Jakość obsługi i Twoje zadowolenie mają dla nas znaczenie pierwszorzędne.
Zobacz, czym wyróżniamy się spośród innych sklepów w internecie!

Bliskie osoby zasługują na unikalne prezenty. Wszystkie nasze produkty możesz dopasować do swoich wymagań i wspólnie z nami stworzyć prezent jedyny taki na świecie!
Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, wiemy również, jak bardzo podobają się obdarowanym osobom. Jeśli jednak prezent nie spełni Twoich oczekiwań, masz rok na zwrócenie go nam i odzyskanie pieniędzy.
Współpracujemy z najbardziej solidnymi firmami kurierskimi, dzięki czemu paczkę otrzymasz już następnego dnia po zrealizowaniu zamówienia! Ponad 80% naszych produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.
Od 200 PLN wysyłka kurierem gratis!
Ponadto posiadamy zweryfikowane opinie, na których można polegać!

GWARANCJA PREZENTU NA CZAS!

Prezentu nie wręcza się dwa dni po urodzinach, imieniach czy jakiejkolwiek innej okazji. Prezenty wręcza się w danym dniu. Dlatego wiemy, jak ważne jest, aby zamówiony prze Ciebie prezent dotarł do Ciebie na czas.

Właśnie dlatego gwarantujemy czas dostawy, który jest pokazany przy każdym produkcie. Zawiera on w sobie czas, który jest nam potrzebny na ewentalną personalizację prezentu oraz czas dostawy kurierskiej. Wyjątkowymi prezentami zajmujemy się nie od dziś, dlatego wiemy dokładnie w ile dni dany prezent do Ciebie dotrze.

Gwarantujemy, że prezent dotrze do Ciebie w dzień, który podajemy w koszyku. Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda nam się dotrzymać tej obietnicy, będziesz mógł zwrócić zamówiony prezent w ciągu 365 dni od daty zamówienia, a my oddamy Ci wszystkie zapłacone pieniądze (łącznie z kosztami przesyłki w obie strony).