Karta Wallet Ninja - Multitool 18 w 1

Rambo, MacGyver i Bear Grylls - co ich łączy? Umiejętność przetrwania w ekstremalnych warunkach! Jeśli chcesz dołączyć do zacnego grona prawdziwych wojowników, zdobądź się na odwagę i sięgnij po gadżet współczesnego faceta. Kieszonkowy Ninja wyszkoli Cię lepiej niż oddziały US Marines i Seals razem wzięte. Nie proś o pomoc innych, zostań Ninja!

18-częściowe multinarzędzie zamknięte w jednym sprytnym gadżecie zrobi z Ciebie sekretnego wojownika, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Masz do wyboru: 3 śrubokręty; 6 kluczy oczkowych; otwieracz do butelek, puszek i listów; nóż do papieru i kartonu; linijkę; podstawkę pod telefon oraz obieraczkę. Ten szeroki wachlarz przydatnych narzędzi pomoże Ci przetrwać podczas domowego majsterkowania, ekstremalnej podróży do pracy czy trekkingu w Patagonii.

Kieszonkowy Ninja, wykonany z 1,5 mm stali, nigdy się nie wyszczerbi, nie zardzewieje ani nie wygnie. Wielkość zwykłej karty kredytowej umożliwia bezproblemowe przechowywanie w portfelu. Trzymaj kartę Ninja zawsze przy sobie, a z każdej opresji wyjdziesz bez szwanku.

Bądź twardzielem, zdobądź wallet Ninja!

ZASTOSOWANIE

Mając to małe sprytne narzędzie, masz wszystko, czego potrzebujesz. Ten mały skarb mieści się do portfela i ma cały wachlarz zastosowań, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Zabierz go ze sobą i noś cały czas, nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebował pomocy swojego wallet ninja.

WYKONANIE

18-częściowe narzędzie zamknięte w jednym sprytnym gadżecie.

Cechy produktu:
- Zawiera: 3 śrubokręty; 6 kluczy oczkowych; otwieracz do butelek, puszek i listów; nóż do papieru i kartonu; linijka; podstawka pod telefon oraz obieraczka.

- Zatwierdzony przez TSA (Administracja ds. Bezpieczeństwa Transportu USA) do przewozu na pokładzie samolotu.

- 1.5mm 4-krotnie poddana obróbce cieplnej stal – nigdy się nie wyszczerbi, nie zardzewieje ani nie wygnie.

DODATKOWE INFORMACJE

Kieszonkowy Ninja to bardzo sprytny gadżet, który poznał wszystkie tajniki pojawiania się i znikania w niewyjaśnionych okolicznościach. Dlatego wysyłając go do Ciebie, zapakujemy go w szczelny kaftan, który uniemożliwi mu potencjalne ukrycie się przed światem.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na...

praktyczny Prezent na Imieniny, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Idealny prezent dla osoby, która lubi być przygotowana na każdą okoliczność. Karta Wallet Ninja - multitool 18 w 1, od dziś zawsze będzie pod ręką - i zapewne niejeden raz uratuje jej skórę.