Biały Dom, Rodeo w Teksasie, Wielki Kanion w Kolorado - Stany Zjednoczone nie są Ci obce? Przywołaj szalone wspomnienia i odkryj Amerykę na nowo! Travel Map™ Black USA to spektakularna mapa Stanów Zjednoczonych pokryta złotą powłoką do zdrapywania. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym odkrywasz przypisany do konkretnego stanu unikalny symbol. Dodatkowo dołączony do zestawu marker pomoże Ci zaplanować kolejne podróże za ocean. Jefferson napisał Deklarację Niepodległości na pergaminie, a Twoja amerykańska historia zostanie zapisana na kartach tej mapy. Uwolnij emocje i poczuj American Dream na własnej skórze!

Travel Map™ Black USA to niepowtarzalna mapa zaprojektowana z myślą o osobach oddających się namiętnym podróżom po amerykańskiej ziemi. Zawieś ją w domu i kolekcjonuj wspomnienia w postaci kolorowych zdrapek.

Zdrapuj również symbole stanów USA, które już odwiedziłeś. Obmyślaj plany kolejnych podróży i zaznaczaj je na mapie za pomocą specjalnego pisaka. A jeśli tydzień przed wylotem stwierdzisz, że zamiast na Wschodnie Wybrzeże, udasz się na Zachodnie - bez problemu usuniesz nieaktualne szkice zwykłą szmatką.

Travel Map™ Black USA będzie prezentować się nieziemsko w nowoczesnych wnętrzach. Nim się obejrzysz, poczujesz zapach amerykańskich steak’ów, brownies oraz sosny wydmowej z Parku Yellowstone.

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wytrzymałego, elastycznego i odpornego na rozerwanie plastiku.
Rozmiar mapy: 60 x 40 cm
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Black USA
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Biały marker do rysowania po mapie
- 4 pinezki
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Podróżnika, który jako cel postawił sobie zwiedzenie całych Stanów Zjednoczonych. Mapa zdrapka pomaga w planowaniu nowych wypraw, a także jest świetną dekoracją do mieszkania, która przywoła setki wspomnień.