Biały Dom, Rodeo w Teksasie, Wielki Kanion w Kolorado - Stany Zjednoczone nie są Ci obce? Przywołaj szalone wspomnienia i odkryj Amerykę na nowo! Travel Map™ Black USA to spektakularna mapa Stanów Zjednoczonych pokryta złotą powłoką do zdrapywania. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym odkrywasz przypisany do konkretnego stanu unikalny symbol. Dodatkowo dołączony do zestawu marker pomoże Ci zaplanować kolejne podróże za ocean. Jefferson napisał Deklarację Niepodległości na pergaminie, a Twoja amerykańska historia zostanie zapisana na kartach tej mapy. Uwolnij emocje i poczuj American Dream na własnej skórze!

Travel Map™ Black USA to niepowtarzalna mapa zaprojektowana z myślą o osobach oddających się namiętnym podróżom po amerykańskiej ziemi. Zawieś ją w domu i kolekcjonuj wspomnienia w postaci kolorowych zdrapek.

Zdrapuj również symbole stanów USA, które już odwiedziłeś. Obmyślaj plany kolejnych podróży i zaznaczaj je na mapie za pomocą specjalnego pisaka. A jeśli tydzień przed wylotem stwierdzisz, że zamiast na Wschodnie Wybrzeże, udasz się na Zachodnie - bez problemu usuniesz nieaktualne szkice zwykłą szmatką.

Travel Map™ Black USA będzie prezentować się nieziemsko w nowoczesnych wnętrzach. Nim się obejrzysz, poczujesz zapach amerykańskich steak’ów, brownies oraz sosny wydmowej z Parku Yellowstone.

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wytrzymałego, elastycznego i odpornego na rozerwanie plastiku.
Rozmiar mapy: 60 x 40 cm
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Black USA
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Biały marker do rysowania po mapie
- 4 pinezki
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Podróżnika, który jako cel postawił sobie zwiedzenie całych Stanów Zjednoczonych. Mapa zdrapka pomaga w planowaniu nowych wypraw, a także jest świetną dekoracją do mieszkania, która przywoła setki wspomnień.

Dostawa w Polsce

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200zł. Darmowa dostawa pocztowa i kurierska!
MyGiftDna realizuje dostawę swoich produktów na terenie Polski na dwa sposoby:

  • Kurier DPD - czas dostarczenia przesyłki na terenie Polski to 1 dzień roboczy. Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja, w której przesyłka zostanie dostarczona po 2 dniach roboczych.
    Koszt przesyłki kurierskiej to tylko: 14,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Poczta polska priorytet - czas dostarczenia przesyłki to 2 do 4 dni roboczych.
    Koszt przesyłki pocztą to: 9,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Paczkomaty - czas dostarczenia przesyłki to 2 dni robocze.
    Koszt przesyłki paczkomatowej to: 11,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
Dodatkowo oferujemy także dostawę Ekspresową oraz dostawę na sobotę. W celu skorzystania z tych opcji prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną po złożeniu zamówienia.


Jakość obsługi i Twoje zadowolenie mają dla nas znaczenie pierwszorzędne.
Zobacz, czym wyróżniamy się spośród innych sklepów w internecie!

Bliskie osoby zasługują na unikalne prezenty. Wszystkie nasze produkty możesz dopasować do swoich wymagań i wspólnie z nami stworzyć prezent jedyny taki na świecie!
Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, wiemy również, jak bardzo podobają się obdarowanym osobom. Jeśli jednak prezent nie spełni Twoich oczekiwań, masz rok na zwrócenie go nam i odzyskanie pieniędzy.
Współpracujemy z najbardziej solidnymi firmami kurierskimi, dzięki czemu paczkę otrzymasz już następnego dnia po zrealizowaniu zamówienia! Ponad 80% naszych produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.
Od 200 PLN wysyłka kurierem gratis!
Ponadto posiadamy zweryfikowane opinie, na których można polegać!

GWARANCJA PREZENTU NA CZAS!

Prezentu nie wręcza się dwa dni po urodzinach, imieniach czy jakiejkolwiek innej okazji. Prezenty wręcza się w danym dniu. Dlatego wiemy, jak ważne jest, aby zamówiony prze Ciebie prezent dotarł do Ciebie na czas.

Właśnie dlatego gwarantujemy czas dostawy, który jest pokazany przy każdym produkcie. Zawiera on w sobie czas, który jest nam potrzebny na ewentalną personalizację prezentu oraz czas dostawy kurierskiej. Wyjątkowymi prezentami zajmujemy się nie od dziś, dlatego wiemy dokładnie w ile dni dany prezent do Ciebie dotrze.

Gwarantujemy, że prezent dotrze do Ciebie w dzień, który podajemy w koszyku. Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda nam się dotrzymać tej obietnicy, będziesz mógł zwrócić zamówiony prezent w ciągu 365 dni od daty zamówienia, a my oddamy Ci wszystkie zapłacone pieniądze (łącznie z kosztami przesyłki w obie strony).