Ninja, wojownik obdarzony ponadprzeciętną siłą i błyskotliwym umysłem. Działa niepostrzeżenie pod osłoną nocy. Mrok to jego sprzymierzeniec w walce z przeciwnościami losu. Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona najtwardszych tego świata, sięgnij po kubek sekretnego wojownika.

Jak przystało na superbohatera, tak i ceramiczny ninja zakrywa swoje prawdziwe oblicze pod mroczną maską, która chroni jego gorące wnętrze. Zdecydowanie spojrzenie naszego wojownika przeszywa na wskroś, a łyżeczka w kształcie legendarnego samurajskiego miecza jest niezrównana w walce z palącym pragnieniem. Nie chcąc dzielić się sekretem dyskretnego parzenia herbaty, nie obawiaj się użyć podstawki shuriken, która skutecznie zniechęci każdego potencjalnego herbacianego przeciwnika.

Nasz zestaw zrobi z Ciebie prawdziwego wojownika. Nie używaj innych kubków, zostań Ninja!

ZASTOSOWANIE

To nie jest zwykły kubek! To kubek do zadań specjalnych! Zabierz go ze sobą do pracy, a Twój dzień stanie się dużo lepszy. Na chłodne wieczory polecamy kocyk, ulubiony film i kubek Ninja wypełniony ulubioną herbatą. Poranek zacznij kawą w swoim ulubionym ceramicznym kubku, a zyskasz niewiarygodne supermoce, które pomogą Ci przetrwać dzień.

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny NINJA o średnicy 8.5 cm.
Pojemność: ok. 330 ml
Wymiary: 9,5 x 12 x 8 cm
Dodatkowe elementy: materiałowa osłonka na kubek (z kieszonką na łyżeczkę), łyżeczka w kształcie samurajskiego miecza oraz podstawka pod kubek w kształcie gwiazdki Ninja.
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Można myć w zmywarce. Przed użyciem należy zdjąć materiałową osłonkę.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu ninja poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.