Jeśli zaliczasz się do grona szczęśliwych posiadaczy psów, ten kubek w uroczy sposób podkreśli Twoją bezgraniczną miłość do czworonogów.
Natomiast jeśli dopiero planujesz przygarnąć zwierzaka, psi kubek przybliży Cię do realizacji marzeń. Jego uśmiechnięta mordka zmobilizuje Cię do postawienia kropki nad i. Zdecyduj się na kubek ze słodkim psiakiem, a poczujesz przypływ świeżej energii do życia.

Kubek z uroczym mopsem rozpromieni nawet najbardziej pochmurny dzień. Kiedy już raz na niego spojrzysz, zapragniesz, aby jak najszybciej do Ciebie przybiegł i dołączył do unikatowej kolekcji MOPSiarskich gadżetów. Ta propozycja prezentu idealnie nadaje się dla każdego psiego freaka, który ceni sobie niepowtarzalne gadżety. Pug mug z pewnością wyróżni się na półce przepełnionej zwykłymi kubkami. Jak tylko wejdziesz w jego posiadanie, reszta przestanie się liczyć.

ZASTOSOWANIE

To nie jest zwykły kubek! To kubek do zadań specjalnych! Zabierz go ze sobą do pracy, a Twój dzień stanie się dużo lepszy. Na chłodne wieczory polecamy kocyk, ulubiony film i MOPSiarskii kubek wypełniony ulubioną herbatą. Poranek zacznij kawą w swoim ulubionym ceramicznym kubku, a zyskasz niewiarygodne supermoce, które pomogą Ci przetrwać dzień.

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny PUG.
Pojemność: ok. 375 ml.
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Można myć w zmywarce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.