Kotomaniacy! Kuszący kubek z podobizną Waszego figlarnego ulubieńca czeka, aby przywędrować do Waszego domu. Uchwyt w kształcie puszystego kociego ogona dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń.

Klasyczna czerń, zalotne spojrzenie i figlarny kształt - black cat mug to ceramiczny kot z pazurem. Wyzwól w sobie zwierzęcą naturę i stań się posiadaczem najbardziej zmysłowego kubka wszech czasów. Z black cat mug nikt nie oprze się Twoim zalotom. Skuś się na niego i zacznij uwodzić aromatem świeżo zaparzonej kawy lub herbaty.

ZASTOSOWANIE

To nie jest zwykły kubek! To kubek do zadań specjalnych! Zabierz go ze sobą do pracy, a Twój dzień stanie się dużo lepszy. Na chłodne wieczory polecamy kocyk, ulubiony film i koci kubek wypełniony ulubioną herbatą. Poranek zacznij kawą w swoim ulubionym ceramicznym kubku, a zyskasz niewiarygodne supermoce, które pomogą Ci przetrwać dzień.

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny BLACK CAT.
Pojemność: 275 ml.
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Można myć w zmywarce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.