KRÓL - KRÓLEWSKI PORTRET TWOJEGO PUPILA

Twój pies bez wątpienia jest szlachetnie urodzonym, dostojnym paniczem, który zawsze zasługuje na najlepsze rarytaski. Dzięki wyjątkowemu portretowi każdy Twój gość od razu będzie wiedział, kto tak naprawdę króluje w Twoim domu.

KRÓLEWSKI PORTRET

Twój ukochany pupil jako bohater Królewskiego Portretu, czyli wyjątkowego wydruku, który powstanie z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. To niezwykły prezent, który z pewnością ucieszy każdego miłośnika zwierząt, a pupil będzie się godnie prezentował! Wystarczy dobrej jakości zdjęcie, aby nasz grafik wykonał portret w wybranym przez Ciebie stylu. Stworzymy upominek na pewno zrobi wrażenie na Twoich bliskich!

WYKONANIE

Do wyboru są 2 opcje finalnego produktu:
  • wydruk plakatu na papierze fotograficznym obramowany w ramkę 30 x 40 cm w jednym z trzech kolorów do wyboru: czarnym, białym lub złotym
  • obraz na płótnie (100% bawełna, 360g/m2) w wybranym rozmiarze, naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę
Jasność i nasycenie barw na otrzymanym wydruku mogą się nieznacznie różnić od przesłanego projektu. Wynika to z indywidualnych ustawień sprzętu, na którym projekt jest wyświetlany.

PERSONALIZACJA

Personalizacja wydruku to prosta sprawa. Wysyłasz nam zdjęcie zrobione aparatem, telefonem albo pobrane z Facebooka. Po otrzymaniu zamówienia nasz utalentowany grafik zajmie się przygotowaniem portretu!

Jeśli chcesz otrzymać projekt portretu, napisz do nas wiadomość e-mail.

CZAS REALIZACJI

Zamówiony wydruk wyślemy do Was jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.

Pamiętaj, czas realizacji może zostać wydłużony, w przypadku wysłania prośby o otrzymanie projektu. W ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu wydruk trafi do realizacji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy.

Idealny pomysł na…

Prezent na urodziny. Każdy opiekun czworonoga będzie zachwycony, kiedy w dniu urodzin otrzyma wyjątkowy królewski portret swojego psa lub kota!