Prezent dla twojego mężczyzny!

Dobór prezentów dla mężczyzn bywa problematyczny. Jeżeli twój mężczyzna dba o wygląda i estetykę otaczających go przedmiotów My Gift DNA pomoże Ci wybrnąć z tego trudnego zadania. Prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów na Prezent dla twojego mężczyzny.

Prezent – portfel skórzany 

Pierwszą propozycją na prezent dla twojego mężczyzny jest portfel skórzany. O elegancji i dobrym stylu często decydują detale, dlatego nasza pierwsza propozycja na elegancki prezent dla mężczyzny to Portfel skórzany z inicjałami. Portfel jest zapakowany w stylowe drewniane pudełko, na którym warto umieścić osobistą dedykację. Natomiast na samym skórzanym portfelu wystarczy umieszczenie subtelnych inicjałów – dobry gust nie musi przecież odznaczać się krzykliwą formą.Oba napisy zostaną wygrawerowane najwyższej klasy laserem, dzięki czemu odznaczać się będą precyzją i trwałością, podobnie jak sam portfel. Elegancja nie jest jedyną jego cechą, bowiem  sześć przegródek przeznaczonych na karty kredytowe, pięć przegródek na dokumenty, kieszenie na banknoty i bilon świadczą również o wysokiej funkcjonalności portfela.

 prezent dla twojego mężczyzny - portfel skórzany

Prezent – Multitool

Kolejną propozycją na prezent dla twojego mężczyzny jest multitool . Elegancki prezent dla mężczyzny potrafi cechować się również praktycznym zastosowaniem. Jeśli twój mężczyzna lubi majsterkować,  jako upominek dla niego rekomendujemy Multitool – wielofunkcyjne narzędzie z monogramem imienia. To przedmiot z funkcjonalnością godną McGyvera, ale jednocześnie styl Jamesa Bonda. Nóż, śrubokręt, otwieracz do butelek, piła, przecinak do drutu, kombinerki i młotek w jednym. W dodatku ozdobione drewnianą rękojeścią z wygrawerowanym imieniem posiadacza. Po złożeniu narzędzie zamyka się w subtelnych wymiarach 136x72x20 mm. Jeżeli czytasz ten tekst rano i żałujesz, że nie zdążysz go zamówić i odebrać przed wieczorem, gdy zamierzasz obdarować prezentem twojego mężczyznę, wcale nie musisz się martwić. Zamówienie z personalizacją jesteśmy w stanie zrealizować jeszcze tego samego dnia.

 prezent dla twojego mężczyzny - multitool

Zestaw dla mężczyzny kupisz tu: https://mygiftdna.pl/Multitool/Monogram

Prezent – karafka do wina 

Dbający o image faceci często mają ściśle sprecyzowane preferencje w kwestii ulubionego alkoholu. W dodatku ich dobre maniery sprawiają, że zdecydowanie wolą częstować przyjaciół alkoholem ze specjalnego naczynia, a nie oryginalnej butelki. W takiej sytuacji, jako elegancki prezent dla mężczyzny sprawdzi się Old No – Grawerowana Karafka o pojemności 750 ml, ręcznie wykonana z doskonałej jakości odpornego na zarysowania szkła. Dysponujemy doskonałym laserem firmy Trotec. Laser, dzięki któremu jesteśmy w stanie wygrawerować na karafce niezwykle precyzyjny i trwały napis, wedle twojego własnego projektu.

 Prezent dla twojego mężczyzny - karafka do wina

 

Zapraszamy do Naszego sklepu po więcej prezentów: https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Mezczyzny

Prezent na narodziny dziecka – praktyczne upominki

Narodziny dziecka to najpiękniejsze i najbardziej radosne wydarzenie w życiu całej rodziny i najbliższych przyjaciół. Przyjście na świat maluszka zawsze wnosi mnóstwo szczęścia i słońca do szarej codzienności. Co prawda przynosi też obowiązki, brak snu,…

Prezent dla żony na 30 urodziny

Trzydziestka to piękny wiek i wspaniała okazja do świętowania! Twoja małżonka wkrótce dołączy do grona szczęśliwych trzydziestolatków? W takim razie szykuje się porządna impreza! A jeśli nie, to na pewno planujecie wspólny wyjazd, może jakąś…